Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 97

На XVI Міжнародній спеціалізованій виставці "Зброя та безпека ‑ 2019" 8‑11 жовтня 2019 буде представлено сучасну мобільну міжнарону технологію виявлення прихованої інформації EyeDetect. Вставка проводиться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України №753-р від 19.09.2007 р. «Про підготовку та проведення щорічної Міжнародної спеціалізованої виставки засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека». Проведення виставки напередодні Дня захисника України матиме не тільки величезне практичне, а й суспільне значення. Адже виставка «Зброя та безпека» є унікальним інструментом як для поглиблення військової та військово‑технічної співпраці із зарубіжними країнами‑партнерами, для посилення вітчизняного економічного потенціалу, так і для об'єднання всіх громадян України, незалежно від статі, національності та віросповідання, навколо ідеї побудови нової сильної та квітучої України.

Converus предоставляет научно обоснованные технологии оценки достоверности. EyeDetect ® проявляет обман с точностью 86-90% за 15-30 минут, анализируя поведение глаз и другие показатели движения глаз. Эта технология помогает защитить страны, корпорации и сообщества от коррупции, преступности и угроз. Штаб-квартира Converus находится в Леги, штат Юта, США. Посетите: https://www.eyedetect.com.ua

Запрошуємо Вас взяти участь у наступній XVI Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека ‑ 2019», яка відбудеться в м. Києві з 8 по 11 жовтня 2019 року.

 17 октября 2019