Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1242

Громадська організація "Всеукраїнський науково-дослідний експертний союз" (далі - ГО ВННДЕС) планує провести 21 квітня 2018 року семінар на тему "Проблемні питання сучасного стану регулювання судової експертизи в судочинстві України", а також розглянути деякі питання проведення судових економічних експертиз. Запрошуються адвокати, юристи, судові експерти, фахівці, які залучаються у якостей судових експертів та усі, кого цікавить тема судової експертизи та використання спеціальних знань в сучасному судочинстві. Для ефективної організації проведення заходу просимо визначитись з присутністю на семінарі і зареєструватися до 10 квітня 2018 включно.

Порядок денний семінару: 

1. Тема: "Призначення та проведення судових експертиз в цивільному, господарському, адміністративному та кримінальному судочинстві у зв’язку із змінами в законодавстві від 3 жовтня 2017 р. ". Доповідачі: кадидат юридичний наук Ярослав Ю.Ю.,  кандидат психологічних наук Назаров О.А., голова ГО ННДЕС Ісакович Б.М. 

2. Тема: "ПДВ: аналіз діючого механізму зупинення податкових накладних". Доповідач: доктор економічних наук Проскура К.П. 

З. Тема: "Окремі аспекти дослідження питань щодо перерахування субвенції на погашення заборгованості підприємствам теплоенергетики різниці в тарифах". Доповідач: доктор економічних наук Перевозова І.В. 

4. Тема: "Щодо підтвердження розміру пайової участі забудовників у розвитку соціально-економічної інфраструктури бюджету громади". Доповідач: судовий експерт Жукова О.В. 

5. Питання-відповіді. 

Місце проведення семінару: м. Київ, вул Саксанського, 6 (приміщення "Будинку кіно").

Реєстрація учасників о 10.00. Початок семінару о 10.30. 

Сума за участь в семінарі складає 500 грн., у вартість входить також оплата бізнес-ланчу.

Телефон організаційного комітету: (067) 223-83-39.

 17 января 2020

Новини