Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 777

20 червня 2000 року постановою Кабінету Міністрів України № 988 було утворено експертну службу Міністерства внутрішніх справ України. Вказана дата (20 червня) стала професійним святом усіх експертів Експертної служби МВС. Діяльність цієї державної спеціалізованої установи МВС і відокреклених від неї підрозділів НДЕКЦ при МВС України в областях, відіграє чи не найважливішу роль у розкритті та розслідуванні скоєних злочинів. Експертна служба МВС є найбільшою системою державних спеціалізованих установ судової експертизи в Україні, що має потужний кадровий, науковий і технічний потенціал. 

 

 

 

Сердечно вітаємо Всіх експертів експертної служби МВС України із професійним святом – Днем експертної служби МВС України. Прийміть щирі побажання подальших успіхів, розвитку і процвітання вашої справи, творчих сил та наснаги. Нехай робота для Вас буде тим ясними променем, що освітлює будні і свята вашій діяльності. Бажємо Вам міцного здоров’я, великого людського щастя, миру, злагоди та втілення всіх Ваших намірів у житті.

 

Редакційна колегія online видання