Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 545

UA - ТСН з'ясувала причини браку кваліфікованих дитячих психологів у школах. Ставки низькі, одна людина має впоратись із сотнями учнів. Після інциденту в столичній школі, коли учень проштрикнув вчительку ножицями, проблема стала ще гострішою. Тим часом, у іншій школі учень тримає у терорі весь клас, і жоден психолог нічого не може вдіяти. За історією 8-річного Артура ТСН стежить ще з кінця минулого року. Про випадки дитячої агресії, і чому шкільні психологи часом безсилі - у сюжеті ТСН. Випуск ТСН.19:30 за 12 вересня 2018 року.

RU - ТСН выяснила причины нехватки квалифицированных детских психологов в школах. Ставки низкие, один человек должен справиться с сотнями учеников. После инцидента в столичной школе, когда ученик проткнул учительницу ножницами, проблема стала еще острее. Между тем, в другой школе ученик держит в терроре весь класс, и ни один психолог ничего не может сделать. За историей 8-летнего Артура ТСН следит еще с конца прошлого года. О случаях детской агрессии, и почему школьные психологи порой бессильны - в сюжете ТСН. Выпуск ТСН.19:30 за 12 сентября 2018 года

 21 января 2020

Новини