Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 494

02 серпня 2019 року відбувся цікавий та корисний захід, який був організований Колегією поліграфологів України щодо презентації нової професійної літератури для державних та приватних поліграфологів, яка вийшла за сприяння професійної громадської організації. Авторський колектив: Віталій Шаповалов, Діана Алєксєєва-Процюк, Олег Рибальченко. Були представлені наступні методичні рекомендації:
- «Особливості проведення передтестової бесіди в дослідженнях із застосуванням поліграфа»;
- «Технологія застосування тестових форматів Utah CQT в поліграфологічних дослідженнях»;
- «Графічний аналіз тестограм електродермальної активності поліграфного тестування (ГАТРеда)».

Метою заходу було коротко ознайомити читачів зі змістом публікацій та надати рекомендації щодо використання певних розділів та довідкової інформації у повсякденній практиці поліграфолога. В ході заходу література пропонувалася для придбання зі знишкою у 20% та проводився розіграш декількох примірників серед учасників. Кошти з продажу літератури будуть спрямовані на подальшу роботу з публікаціями та розвиток Колегії поліграфологів України.

З питань придбання професійної літератури можна звертатися до члена Координаційної ради Колегії поліграфологівї України - Олесі Гончарової, тел.: +380 (98) 198 86 88, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Печатні професійні видання.

Електронне професійне видання.

Видання, яке у перекладі розміщено на офіційному інтернет-сайті Американської поліграфологічної асоціації - https://www.polygraph.org

 

 21 января 2020

Новини