Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

19 октября 2019 года в Киеве выступит итальянский психолог Игоря Витале, который расскажет о техниках распознавания лжи в Европе. Лекция организована Национальной академией МВД Украины. Приглашение сделано председателем ГО "Коллегия полиграфологов Украины" Виталием Шаповаловым, который впервые также в Италии в 2019 году представил интегрированный метод распознавания лжи по видеоматериалам следственных действий. В ходе этого занятия Игорь Витале расскажет о методах распознавания лжи и технически прокомментирует один из самых обсуждаемых случаев убийства в южной Италии. Занятие будет впервые переведено на украинский язык.

20–22 жовтня 2019 року в місті Києві відбудеться практичний семінар для поліграфологів «Науково-обґрунтовані техніки поліграфологічних досліджень та приклади їх застосування в розкритті злочинів». Організатори заходу: компанія «International Security Advisors LLC» (США), компанія «Axciton Systems, Inc.» (США), громадська організація «Об’єднання поліграфологів силових відомств України», громадська організація «Колегія поліграфологів України». *Місце проведення буде оголошено пізніше.

24 сентября 2019 года в 19.00 состоится (С РУССКИМ ПЕРЕВОДОМ) учебный ВЕБИНАР Международного сообщества полиграфологов на тему: "Анализ данных полиграмм - современные научные исследования". На данный момент регистрацию прошли 15 человек. Запись на образовательные мероприятия (С РУССКИМ ПЕРЕВОДОМ) Международного сообщества полиграфологов (ISOPE) 2020 года и указанный Вебинар возможна по ссылке - https://forms.gle/3mQdtuBSxGx74Yt1A

25-26 травня 2019 року вперше в Україні в місті Києві відбудеться семінар президента Міжнародного співтовариства поліграфологів Натана Гордона на тему: "Ефективні техніки інтерв’ю (допиту) і тестування на поліграфі у кадровій роботі і розкритті злочинів". Організатори семінару: Міжнародне співтовариство поліграфологів (International Society of Polygraph Examiners).

28-29 вересня 2018 року відбудеться практикум: «Розгляд та вирішення інформаційних спорів». Організатори: Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Прогресивний альянс». Місце проведення: Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

8 сентября 2018 года в городе Киеве (Украина) пройдет методологический семинар «Метод наблюдения в профайлинге». Целью семинара является обобщение результатов современных теоретических исследований метода наблюдения в психологии и их адаптация к задачам профайлинга.

10-11 жовтня 2018 року в місті Харкові (Україна) відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання судової експертизи та криміналістики», присвячена 95-річчю Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса. керівництво та спіровбітнику Інституту із щирими побажаннями плідного співробітництва запрошує прийняти участь у роботі конференції.

В вересні 2018 року у місті Києві (Україна) буде проведено чергове засідання робочої групи щодо внесення змін до положень ДСТУ 8692:2016 "Поліграфи. Технічні умови". На теперішній час в Україні не має жодного як вітчизняного, так і закордонного поліграфа, який би відповідав вимогам державного стандарту ДСТУ 8692:2016 у зв'язку з порушеннями, які були включені в його положення. 

01 листопада 2018 року у місті Києві (Україна) відбудеться ІІ конференція "Захист прав інтелектуальної власності та судова експертиза". Метою заходу є оцінка впливу змін процесуальних кодексів на захист прав інтелектуальної власності та судову експертизу; застосування норм Угоди про асоціацію між Україною та ЄС в частині захисту прав інтелектуальної власності; визначення ролі судової експертизи в процесі реформування законодавства в сфері інтелектуальної власності та створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності; захист прав на нетрадиційні об’єкти інтелектуальної власності; взаємодія органів державної влади під час митних процедур та переміщення товарів, що містять об’єкти інтелектуальної власності через митний кордон.

20-21 сентября 2018 года в республике Армения (г. Ереван) пройдет Международная научно-практическая конференция «Актуальные вопросы и перспективы развития судебно-психологической экспертизы и комплексной экспертизы с участием психолога». Конференция проводится совместно Ереванским государственным медицинским университетом им. М. Гераци и Калужским государственным университетом имени К.Э. Циолковского.

 17 октября 2019