Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 139

20–22 жовтня 2019 року в місті Києві відбудеться практичний семінар для поліграфологів «Науково-обґрунтовані техніки поліграфологічних досліджень та приклади їх застосування в розкритті злочинів». Організатори заходу: компанія «International Security Advisors LLC» (США), компанія «Axciton Systems, Inc.» (США), громадська організація «Об’єднання поліграфологів силових відомств України», громадська організація «Колегія поліграфологів України». *Місце проведення буде оголошено пізніше.

Лектори:

Марк Хендлер – експерт-поліграфолог, інструктор і консультант з питань оцінки достовірності, член ради директорів Американської Асоціації Поліграфа, головний редактор журналу «Поліграф і Судова оцінка достовірності: журнал науки і польової практики», член редакційної колегії журналу «Оцінка достовірності: наукові дослідження і практика» (США).

Майкл К. де ла Пенья (вперше в Україні) – експерт-поліграфолог із 16-річним досвідом роботи федеральним поліграфологом Федерального бюро розслідувань (США), за які було проведено 2500 поліграфологічних досліджень. Працював в різних підрозділах ФБР, діяльність яких направлена на протидію тероризму та насильницьким злочинам. Займається проведенням поліграфологічних досліджень під час розслідування злочинів, щодо перевірки інформації, скринінгових досліджень кандидатів та ін. Має міжнародний досвід роботи поліграфологом під час протидії тероризму та відборі в поліцію в Колумбії, Сальвадорі та Гондурасі, також провів близько 30 поліграфологічних досліджень іракських бойовиків за період служби в Іраку.  

ТЕМИ СЕМІНАРУ:

«Особливості проведення передтестової та післятестової бесіди в поліграфологічних дослідженнях. Тактичні прийоми отримання зізнання від досліджуваної особи в післятестовій бесіді у випадку отримання висновку DI (deception indicated). Техніки, які допомагають зменшити кількість невизначених висновків». Лектор – Марк Хендлер.  

«Eмпірична система оцінювання – Мультиноміальна (ЕSS-M)». Лектор – Марк Хендлер.  

«Огляд валідних методик, рекомендованих Американською Асоціацією Поліграфа (АРА)». Лектор – Марк Хендлер.  

«Приклади розкриття злочинів (тероризм та інсценування розбійного нападу) за допомогою поліграфологічних досліджень». Лектор – Майкл К. де ла Пенья.

Вартість участі в семінарі при реєстрації та оплаті:  

до 1 жовтня – $350 

після 1 жовтня – $400 

в день семінару – $450

Вартість участі в семінарі для членів ГО «Об’єднання поліграфологів силових відомств України» та ГО «Колегія поліграфологів України» становить $280.

Реєстрація на участь у семінарі за посиланням - https://cutt.ly/0wNyUJ5   

З питань участі у семінарі звертатись:

Оксана Стівенсон, + 1281-743-78-56 (Viber, WhatsApp), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Регіна Яремчук, + 38067-230-00-57, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Віталій Шаповалов, + 38050-279-61-65.

 17 октября 2019