Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 553

Бібілографічний опис: Бурба О. І. Організація науково-технічної експертизи в Україні / О. І. Бурба // Науково-технічна інформація. - 2015. - № 3. - С. 12-16. - Режим доступу: https://goo.gl/jZzqT4 Для підвищення надійності зберігання тексту статті в мережі Інтернет на випадок її знищення або втрати та можливості безперешкодного ознайомлення з оригінальним текстом в будь-який час, наводиться резервний URL-доступ до статті забезпечений online-журналом: https://goo.gl/Fi2c6G 

Реферат (анотація). Узагальнено положення основних нормативно-правових актів, які унормовують відносини в науково-технологічній сфері організації і проведення експертизи. Розглянуто базові засади організації науково-технічної експертизи в Україні, відповідне інституційне забезпечення. Окремо розглянуто питання організації і проведення науково-технічної експертизи робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням.

Attachments:
Download this file (NTI_2015_3_4.pdf)Наукова стаття[текст]387 kB
 25 февраля 2020

Новини