Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 935

Так, 07 лютого 2020 року Всеукраїнська асоціація поліграфологів продовжила серію публікацій у мережі Фейсбук щодо образ на адресу інших поліграфологів, тепер переключивши увагу власне на жінок. Очевидно, що образливими постами Всеукраїнська асоціація полірафологів хоче закрити негативні думки з боку небайдужих фахівців з проведення психофізіологічних досліджень на поліграфі в Україні, які висловлюються щодо непрофесіоналізму керівництва цієї організації та неетичних дій, а іноді і відвертого обману громадян. Намагання Всеукраїнської асоціації поліграфологів підмінити поняття комерційної вигоди замість науковості, надійності та відповідності міжнародним стандартам, етичності в професії поліграфолог, викликає у багатьох українських поліграфлогів обурення та привернення уваги суспільства і зацікавлених осіб, у тому числі державних органів, до обману, який поширюється Всеукраїнською асоціацією поліграфологів. 

Скриншот образливого поста ВАП наводиться нище.

Таким чином, образи Всеукраїської асоціації поліграфологів з чоловіків переключились до жінок, при чому "викривачі неправди" ВАП, вже перестали підбирати навіть слова і відверто почали зачіпати питання гендерності в професії поліграфолог, що є неетичним по відношенню до жінок.

Поліграф Рубікон, який системно критикується через його комерційність та можливість виникнення помилок під час проведення досліджень на поліграфі є такою собі копією російського поліграфа Бар'єр, але з невідомим технічним наповненням та використанням з порушенням прав інтелектуальної власності російського програмного забезпечення Шериф, до якого автори Рубікона кустарно вирішили підібрати апаратну частину поліграфа діючи навмання. Поліграфи Рубікон критикуються в професійному колі фахівцями Міністерства оборони України, Національної поліції України, Служби безпеки України, Генпрокуратури, приватнимии поліграфологами тощо, але поширювачі Рубікона не звертають на це увагу, головне - продати, незважаючи на помилки. Так, компіляція при використанні піратської програми Шериф та апаратної частини Рубікон, як ймовірної підробки російських поліграфів, але значно дорожчих від них за ціною призводить до того, що українські покупці платять в тричі дорожче за ймовірну технічну українську вигадку наражаючись на помилки, які можуть виникати при проведенні досліджень.

Неетичні дії, обман, ганебні вчинки керівництва Всеукраїнської асоціації поліграфологів, особливо виконавчого директора Всеукраїнської асоціації поліграфологів у статтях нище за посиланням:

1. Виконавчий директор Всеукраїнської асоціації поліграфологів Ведмідь Володимир Анатолійович у відповідь на критику почав поширювати принижуючу честь та гідність «замовну» статтю – що далі? - URL: http://expertize-journal.org.ua/normativnie-documenti/1049-vikonavchij-direktor-vseukrajinskoji-asotsiatsiji-poligrafologiv-vedmid-volodimir-anatolijovich-u-vidpovid-na-kritiku-pochav-poshiryuvati-prinizhuyuchu-chest-ta-gidnist-zamovnu-stattyu-shcho-dali 

2. Ознаками непрофесіоналізму та приховуванням проблем технічного характеру в поліграфі Рубікон може бути неетична та конфліктна поведінка деяких членів Всеукраїнської асоціації поліграфологів, яка здебільшого стає системним негативним явищем в Україні - URL: http://expertize-journal.org.ua/normativnie-documenti/1048-ganebna-konfliktna-ta-neetichna-povedinka-predstavnikiv-vseukrajinskoji-asotsiatsiji-poligrafologiv-pid-chas-dnya-vidkritikh-dverej-09-listopada-2019-roku-na-zhal-stae-sistemnim-yavishchem 

3. Дістало: бізнес-торгівля українськими поліграфами "Рубікон" або скільки держава готова платити за поліграфи, які не відповідають у повному обсязі вимогам ДСТУ 8692:2016 "Поліграфи. Технічні умови"? - URL: http://expertize-journal.org.ua/all-news/932-distalo-ukrajinskij-poligraf-rubikon-i-obman-peresichnikh-ukrajintsiv-abo-skilki-derzhava-gotova-platiti-za-fejkovi-poligrafi-yaki-ne-vidpovidayut-u-povnomu-obsyazi-vimogam-dstu-8692-201-poligrafi-tekhnichni-umovi 

СКАЖЕМО: "НІ ОБМАНУ" - ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ АСОЦІАЦІЇ ПОЛІГРАФОЛОГІВ!

 2 апреля 2020

Новини