Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1709

2–3 березня 2020 року в Києві Національна школа суддів України проводить методологічний тренінг для викладачів “Методика підготовки та проведення тренінгів у НШСУ”. Про це повідомляє Національна школа суддів України. У процесі розробки цього тренінгу були враховані всі критерії, методики та підходи, визначені Концепцією національних стандартів суддівської освіти щодо викладання для суддів. Вони якнайкраще допоможуть тренерам набути необхідних умінь і практичних навичок, які можна буде застосовувати у процесі підготовки суддів.

Під час роботи на тренінгу його слухачки та слухачі опановують інтерактивні методи викладання, знайомляться з особливостями підготовки й проведення тренінгів, спираючись не лише на методологічні аспекти викладання, а й на психологічні особливості роботи із суддівською аудиторією.

У ході занять також досліджуються окремі методи викладання, розглядаються типові помилки в роботі з аудиторією та шляхи їх вирішення для покращення якості викладання.

Вишкіл має значну практичну спрямованість та покликаний допомогти структурувати знання, сформувати викладацькі навички, полегшити вирішення складних ситуацій, що можуть виникати в аудиторії, а також подолати внутрішні перешкоди, зокрема, страх перед незнайомою аудиторією.

Тренінг з колегами проводять судді Ольга Шаповалова, Лариса Трофімова, Лілія Карабак, Дмитро Кратко, працівники Національної школи суддів України Андрій Маслюк, Тамара Закревська, Олександр Здебський та Богдан Остудімов.

За результатами проведення дводенного тренінгу команда викладачів Національної школи суддів України поповниться ще 21 фаховим тренером.

Участь у тренінгу також взяв і головний редактор наукового журналу "Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці" Олег Назаров.

Довідково, Назаров Олег Анатолійович, кандидат психологічних наук, доцент, є викладачем Національної школи суддів України з 2013 року за напрямами «Судова експертиза», «Поліграф і психологічна діагностика. Сучасні методи оцінки достовірності повідомленої інформації».

За час залучення до викладацької діяльності 2 рази заохочувався почесної грамотою Національної школи суддів України:

1) за вагомий особистий внесок у розвиток суддівської освіти, підготовку висококваліфікованих кадрів для судової системи (2014 рік, наказ № 162-к від 06.10.2014),

2) за активну участь у підготовці працівників апаратів судів (2019 рік, наказ № 237-к від 01.10.2019).

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).