Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 2022

В новостной заметке приведен текст статьи "Кого берут в украинскую милицию", опубликованный в газете "Сегодня" от 9 июля 2013 года. "... Выступая в ВР, Захарченко поручил милицейским кадровикам разработать новую систему критериев отбора кандидатов. Какие именно они будут, пока точно не известно. Как один из вариантов рассматривается детектор лжи, на котором проверят при приеме на работу, и детальный опрос соседей претендентов. Об этом нам сообщил один из руководителей в МВД".

Продолжение текста статьи - "Милицейские начальники бьют тревогу: после такого отбора никого не останется. Даже без детектора лжи отсеивается по меньшей мере около 10—20% претендентов еще на самых первых этапах, где психолог совместно с психиатром определяют, насколько жесток человек и часто ли врет, — рассказал нам другой руководитель в МВД. — Склонность к агрессии и депрессии выявляют с помощью разноцветной бумаги: претенденту предлагают выбрать цвет, который соответствует настроению: например, черный и серый свидетельствуют о подавленности и наличии проблем в личной жизни. А лжет человек или нет, выявляют, задавая один и тот же вопрос в разных интерпретациях и с интервалом в 50—60 вопросов, а потом сравнивают ответы. Спрашивают о разном: как часто выпиваешь, употребляешь ли наркотики, в каких случаях воспользуешься табельным оружием. А на «закуску» — счастлив ли и почему идешь в милицию, где могут платить меньше 2 тыс. грн в месяц. Вопросы построены так, что если человек склонен к жестокости — психолог увидит это сразу».

Обычные участковые, беркутовцы и следователи рассказали нам, что на самом деле процесс проверки для них был не таким уж сложным и длительным. «Для тех, у кого есть в милиции «блат», это вообще формальность. А у меня и нет родственников в МВД, но проверка была такой, что я уже и забыла, что же спрашивали», — пооткровенничала с нами одна из следователей, работающих в органах несколько месяцев. «Получив высшее образование, я просто пришел в РОВД и спросил, есть ли вакансии. Мне предложили должность участкового. Прошел тест из 101 легкого вопроса, четыре месяца отслужил в школе милиции и пришел на работу», — говорит участковый Андрей из Сумской области. «А у нас была шкала лжи. Спрашивали, всегда ли мою руки перед едой, перебегаю ли дорогу не по зебре, вопросы очень простые, я их прошел без проблем», — рассказал нам беркутовец Евгений.

Участковый Михаил Коваленко, работающий в поселке Новые Петровцы, где живет Виктор Янукович, говорит, что ему на тестах в свое время пришлось отвечать почти на 200 вопросов — то есть вдвое больше, чем другим милиционерам. Также как рассказал Коваленко «Сегодня», ему нередко приходится выезжать к месту жительства президента, если там начинают митинговать какие-либо активисты.

«Я прошел школу милиции, ежегодно прохожу плановую проверку у психолога», — рассказал нам Коваленко. Его коллега Вадим Волошин, охраняющий порядок в Конча-Заспе, говорит, что тоже отвечал на пару сотен вопросов, среди которых были и об алкоголе, и об оружии".

 

По материалам http://www.segodnya.ua от 9 июля 2013г.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 11 октября 2024

Новини