Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 265

04 грудня 2020 року в період часу з 9.30 до 15.00 відбудеться Перший сучасний онлайн експертний практикум для адвокатів за видами судових експертиз: судово-психологічна експертиза, судово-психіатрична експертиза, судова експертиза у сфері інтелектуальної власності. Практикум акредитовано Національною асоціацією адвокатів України. Адвокати-учасники отримують підвищення кваліфікації та зарахування 5 залікових балів. Організаторами заходу є Офіс незалежних експертиз, Юридичний портал : Ratio Decidendi.

Для довідки: Експертні практикуми - це діюча інформаційна платформа з підвищення кваліфікації суддів, адвокатів, прокурорів, інших правників. Проект створено аби забезпечити сталість та єдність судової експертної практики адвокатами, юристами в Україні. Під час карантинних обмежень усі заходи відбуватимуться в онлайн форматі.

Спікерами виступають авторитетні атестовані Міністерством юстиції України та Міністерством охорони здоров'я України судові експерти:

Назаров Олег Анатолійович – атестований Міністерством юстиції України судовий експерт психолог, поліграфолог, кандидат психологічних наук, доцент, дійсний член секції судово-психологічної експертизи Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, директор Київського міжнародного судово-експертного інституту психологічної експертизи і досліджень на поліграфі, представник в Україні Міжнародного співтовариства поліграфологів (ISOPE), член Технічного комітету Е52 "Експертна психофізіологія" ASTM International, Колегії поліграфологів України, Всеукраїнської науково-дослідної експертної спілки, Товариства психологів України, доцент кафедри кримінального пава, процесу та криміналістики (за сумісництвом) Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного універистету «Одеська юридична академія». Контактний телефон: +38 (093) 476 72 60 (Viber, Telegram).

Довідково: Судово-психологічна експертиза в Україні проводиться як атестованими державними судовими експертами, які є працівниками спеціалізованих установ, так і атестованими судовими експертами, які не є працівниками зазначених установ. Судово-психологічна експертиза може проводитись в кримінальному, цивільному, адміністративному судочинстві. Загальна кількість підвидів психологічної експертизи становить біля 20 напрямів. В кримінальному провадженні –13, в цивільному – 6, в адміністративному – 1. Завданнями психологічної експертизи є виявлення у підекспертної особи таких проявів у психічній діяльності та поведінці, які мають юридичне значення та викликають певні правові наслідки: 1) індивідуально-психологічні особливості, риси характеру, провідні якості особистості; установку на приховування із застосуванням поліграфа, мотиваційні чинники поведінки; 2) емоційні реакції та стани, наприклад фізіологічний афект; 3) закономірності перебігу психічних процесів, рівня їхнього розвитку та індивідуальні їх властивості.

Стародубов Ігор Вадимович – атестований Міністерством юстиції України судовий експерт, директор Центру судової експертизи та експертних досліджень Державної судової адміністрації України, кандидат юридичних наук, оцінювач, патентний повірений, Президент ГО «Союз експертів України».

Довідково: Судові експертизи та експертні дослідження у сфері інтелектуальної власності проводяться за наступними напрямками: 13.1. 1. Дослідження, пов’язані з літературними, художніми творами та інші; 13.1. 2. Дослідження, пов’язані з комп’ютерними програмами і компіляціями даних (базами даних); 13.2. Дослідження, пов’язані з виконаннями, фонограмами, відеограмами, програмами (передачами) організацій мовлення; 13.3. Дослідження, пов'язані з винаходами і корисними моделями; 13.4. Дослідження, пов'язані з промисловими зразками; 13.5.1. Дослідження, пов'язані з сортами рослин; 13.6. Дослідження, пов'язані з комерційними (фірмовими) найменуваннями, торговельними марками (знаками для товарів і послуг), географічними зазначеннями; 13.9. Економічні дослідження у сфері інтелектуальної власності. Цей напрямок судової експертизи має лише йому притаманні об’єкти дослідження – об’єкти права інтелектуальної власності, що за своєю природою є нематеріальними об’єктами, які набувають правової охорони при дотриманні всіх установлених законодавством умов і фіксації в певній об’єктивній (матеріальній) формі. Предметом судової експертизи у сфері інтелектуальної власності є фактичні дані та обставини справи про властивості, ознаки, закономірності створення й використання об’єктів інтелектуальної власності, їх вартість, завдані збитки та економічні операції щодо цих об’єктів, які мають значення для досудового розслідування чи судового провадження й установлюються шляхом застосування спеціальних знань у визначеному законом порядку. Завдання, що ставляться на вирішення судового експерта, формуються виходячи із необхідності встановлення певних об’єктивних фактичних даних, які мають практичне значення для з’ясування істини у справі. Ці завдання визначаються питаннями, поставленими перед судовим експертом або в порядку експертної ініціативи.

Шум Сергій Сергійович – атестований Міністерством охороги здоров'я України судовий експерт психіатр, кандидат медичних наук, директор Державної установи «Центр психічного здоров’я і моніторингу наркотиків та алкоголю Міністерства охорони здоров’я України».

Довідково: Судово-психіатрична експертиза проводиться виключно державними спеціалізованими експертними установами в Україні. Судово-психіатрична експертиза — це науково-практичне дослідження, що здійснюється за постановою уповноважених органів або за ухвалою суду судово-психіатричним експертом з метою відповіді на питання, що виникають під час провадження адміністративних, кримінальних та цивільних справ з приводу психічного стану особи. Судово-психіатрична експертиза призначається органами досудового слідства та суду і проводиться за їх відповідним рішенням з метою відповіді на питання, що виникають під час провадження адміністративних, кримінальних та цивільних справ з приводу психічного стану особи. Предметом експертизи є визначення психічного стану осіб, яким призначено експертизу, у конкретні проміжки часу і відносно певних обставин, що становлять інтерес для органів слідства та суду. В Україні головною державною установою щодо проведення судово-психіатричної експертизи є Державна установа «Центр психічного здоров’я і моніторингу наркотиків та алкоголю Міністерства охорони здоров’я України».

Програма експертного практикуму:

9.30-10.00 Реєстрація учасників.

10.00-11.20 Судово-психологічна експертиза, у тому числі експертиза із застосуванням поліграфа: особливості підготовки до призначення та проведення в судочинстві

11.20-11.30 Запитання та відповіді

11.30-12.50 Судова експертиза та експертні дослідження у сфері інтелектуальної власності

12.50-13.00 Запитання та відповіді

13.00-13.30 Перерва

13.30-14.50 Судово-психіатрична експертиза: особливості призначення та проведення

14.50-15.00 Запитання та відповіді

Оплатити участь: https://rd.ua/practicums/actual/69 

Забронювати участь: https://rd.ua/practicums/actual/booking/69 

Увага!  Вартість онлайн-участі - 600 гривень, із адвокатськими балами - 750 гривень. Для адвокатів учасників АТО/ООС, інвалідів I та II групи участь в онлайн заходах з підвищення кваліфікації (тренінги, практикуми) є безкоштовною. У разі, якщо адвокату необхідні адвокатські бали, він оплачує лише адміністративний внесок (пункт 38 Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України) у розмірі 47,23 грн. за один заліковий бал. Кошти за адміністративний внесок перераховуються на рахунок ВША НААУ.

Контакти організаторів практикуму. Офіційний Інтернет-сайт: www.rd.ua/ua, Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Facebook: https://www.facebook.com/pravovipracticumy. Телефон: 0 800 751 770

Переваги та бонуси участі в Експертних практикумах:

1. Актуальна інформація. Особливості розгляду Верховним Судом конкретних категорій справ з усіх юрисдикцій.

2. Роздаткові матеріали. Кожен учасник отримає збірник судової практики та за бажанням відеозапис практикуму.

3. Зарахування балів адвокатам. Адвокати отримають сертифікати про підвищення кваліфікації та зарахування балів.

4. Сертифіковані практикуми. Акредитація заходів Експертною радою з питань акредитації та сертифікації при НААУ.

5. Спілкування та знайомства. Можливість поспілкуватись з колегами правниками.

Довідково, 01 жовтня 2020 року відбулась робоча зустріч наукових видань з питань правового значення, компетенції та розвитку судово-психологічної експертизи в Україні

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).