Анотація: програма "Теорія та практика судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві" є електронним інформаційно-довідковим посібником з найбільш поширених видів судово-психологічної експертизи в Україні, а саме судово-психологічної експертизи у кримінальному провадженні, у цивільних та адміністративних справах, а також призначення судово-психологічної експертизи з використанням поліграфу Програма буде корисна всім, хто цікавиться підвищенням ефективності розкриття злочинів різного спрямування, а як і зменшенням кількості судових помилок, т.к. широке та дієве використання потенціалу судової психологічної експертизи як ефективного інструменту сучасної психологічної науки у питаннях вирішення найбільш відповідальних правових, юридичних проблем та ситуацій є актуальним підходом у сучасних реаліях українського судочинства.
Бібліографічний опис: Назаров О.А. Теорія та практика судово-психологічної експертизи у сучасному судочинстві [Електронна програма] / Олег Анатолійович Назаров // Одеса. - 2013. - CD диск. - URL:
Анотація (продовження): Програма містить стандартні експертні питання, які можуть бути винесені на дозвіл судового експерта психолога в рамках призначеної судово-психологічної експертизи або експертно-психологічного дослідження на досудовій стадії процесу. Серед питань є такі, що включені до Науково-методичних рекомендацій з питань підготовки та призначення судових експертиз та експертних досліджень, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 08.10.1998р. №53/5, так і в авторському формулюванні відповідно до запитів слідчих, адвокатів в експертній практиці. На допомогу користувачеві в електронному посібнику представлено огляд наукових статей українських та російських авторів з різних проблем проведення психологічної експертизи та досліджень з використанням поліграфу, а також судова практика використання результатів судово-психологічної експертизи з 3 категорій цивільних справ: 1) справ пов'язаних із відшкодуванням заподіяної моральної шкоди, 2) справах про визначення місця проживання та участі у вихованні дитини, а також 3) справ про визнання правочину не дійсним внаслідок наявних "вад волі" на момент укладання угоди в одного з її учасників. Окремий напрямок судової практики, який заслуговує на увагу та подання користувачам цього додатку, це судова практика використання в Україні висновків психологічних експертиз з використанням поліграфа.
Завантажити програму можливо за посиланням - Перейти для загрузки (размер 3 Мб)