Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 2691

Анотація: програма "Теорія та практика судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві" є електронним інформаційно-довідковим посібником з найбільш поширених видів судово-психологічної експертизи в Україні, а саме судово-психологічної експертизи у кримінальному провадженні, у цивільних та адміністративних справах, а також призначення судово-психологічної експертизи з використанням поліграфу Програма буде корисна всім, хто цікавиться підвищенням ефективності розкриття злочинів різного спрямування, а як і зменшенням кількості судових помилок, т.к. широке та дієве використання потенціалу судової психологічної експертизи як ефективного інструменту сучасної психологічної науки у питаннях вирішення найбільш відповідальних правових, юридичних проблем та ситуацій є актуальним підходом у сучасних реаліях українського судочинства.

Бібліографічний опис: Назаров О.А. Теорія та практика судово-психологічної експертизи у сучасному судочинстві [Електронна програма] / Олег Анатолійович Назаров // Одеса. - 2013. - CD диск. - URL: 

Анотація (продовження): Програма містить стандартні експертні питання, які можуть бути винесені на дозвіл судового експерта психолога в рамках призначеної судово-психологічної експертизи або експертно-психологічного дослідження на досудовій стадії процесу. Серед питань є такі, що включені до Науково-методичних рекомендацій з питань підготовки та призначення судових експертиз та експертних досліджень, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 08.10.1998р. №53/5, так і в авторському формулюванні відповідно до запитів слідчих, адвокатів в експертній практиці. На допомогу користувачеві в електронному посібнику представлено огляд наукових статей українських та російських авторів з різних проблем проведення психологічної експертизи та досліджень з використанням поліграфу, а також судова практика використання результатів судово-психологічної експертизи з 3 категорій цивільних справ: 1) справ пов'язаних із відшкодуванням заподіяної моральної шкоди, 2) справах про визначення місця проживання та участі у вихованні дитини, а також 3) справ про визнання правочину не дійсним внаслідок наявних "вад волі" на момент укладання угоди в одного з її учасників. Окремий напрямок судової практики, який заслуговує на увагу та подання користувачам цього додатку, це судова практика використання в Україні висновків психологічних експертиз з використанням поліграфа.

Завантажити програму можливо за посиланням - Перейти для загрузки (размер 3 Мб)

Attachments:
Download this file (Readme.txt)Readme[Описание программы]1 kB

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 20 июня 2024