Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 399

Асоціація правників України (далі - АПУ) 26 січня 2022 року надіслала на адресу редакції журналу офіційну заяву, у якій висловила занепокоєння тим, що Російська Федерація постійно і системно порушує принципи та норми міжнародного права, які гарантують суверенітет і територіальну цілісність України як незалежної держави, а також міжнародні акти у сфері прав людини. Редакція журналу публікує без змін текст заяви АПУ. Так, починаючи з 2014 року, Росія, всупереч нормам міжнародного права, окупувала АР Крим, м. Севастополь і частину Донецької та Луганської областей України. Це є порушенням імперативних норм міжнародного права та збройною агресією проти України. Міжнародна протиправність цих дій РФ підтверджена резолюціями універсальних та регіональних організацій, заявами держав, що підтримують суверенітет і територіальну цілісність України, процесами у міжнародних судових установах. Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) уже встановив, що Росія, починаючи з 2014 року, здійснювала ефективний контроль над Кримом, що фактично означає визнання окупації (про це йдеться у рішенні щодо прийнятності від 16 грудня 2020 року у міждержавній справі «Україна проти Росії (щодо Криму)», заяви № 20958/14 та 38334/18).

У 2021 році Росія почала нарощувати війська на кордоні з Україною, і кількість військовослужбовців і техніки постійно зростає. За останніми даними Ради національної безпеки та оборони, концентрація регулярних військ біля українських кордонів перевищує 127 тис.

Можливість військового вторгнення на територію України використовується Російською Федерацією як засіб впливу на внутрішню й зовнішню політику України та політику міжнародних організацій щодо України. У грудні 2021 року Росія відкрито висловила ультиматум Сполученим Штатам Америки щодо недопущення подальшого розширення НАТО на країни колишнього СРСР, передусім маючи на увазі Україну, і припустила застосування сили у разі незгоди з цього питання.

19 січня 2022 року до Держдуми було внесено проєкт звернення до Президента Росії Володимира Путіна щодо необхідності визнання окупаційних адміністрацій на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, так званих ЛНР та ДНР, і це звернення буде винесено на голосування Державною думою РФ у лютому 2022 року.

АПУ наголошує на тому, що міжнародне право забороняє агресію, а суверенітет і територіальна цілісність України забезпечені та гарантовані низкою міжнародних договорів, зокрема Декларацією про принципи міжнародного права щодо дружніх відносин і співробітництва між державами відповідно до Статуту ООН, Заключним актом Наради з безпеки та співробітництва в Європі (Гельсінський акт), Меморандумом про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї (Будапештський меморандум) та іншими договорами. Незворотність європейської та євроатлантичної інтеграції України є правом та суверенним вибором України, закріпленим у Конституції України.

Будь-які дії Російської Федерації, спрямовані на порушення суверенітету та територіальної цілісності України, вчинені у будь-якій формі та з будь-якою ціллю («захист російськомовного населення на сході України», «захист громадян РФ», тобто осіб, які отримали паспорти РФ як результат примусової паспортизації, «визнання та підтримка» так званих Донецької та Луганської народних республік тощо), є міжнародно-протиправними та засуджуються правовою спільнотою України.

Будь-яке втручання РФ у питання внутрішньої та зовнішньої політики України, зокрема щодо членства України в ЄС і НАТО, є недопустимим. Кримський півострів, Донецька і Луганська області є невід’ємними частинами України і їх «визнання» РФ розглядається правничою спільнотою як чергове порушення норм міжнародного права.

Асоціація готова до співпраці з Верховною Радою, урядом та Президентом України, міжнародними організаціями та дипломатичними установами для надання будь-якої юридичної підтримки, правової експертизи чи юридичного супроводу процесів у міжнародних судових установах, необхідних для протидії збройній агресії РФ та захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 29 ноября 2023