Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 670

17 лютого в ефірі телеканалу Obozrevatel TV вийшла програма під назвою «Комфорт за гратами. Платні камери у СІЗО». До студії Obozrevatel TV була запрошена заступниця Міністра юстиції України Олена Висоцька. Експертом психологом для оцінки психологічних особливостей створення платних камер у СІЗО та їх впливу на права та якість життя засуджених був запрошений головний редактор журналу, судовий експерт психолог Назаров Олег. Під час інтерв’ю Олег Назаров зробив акцент на тому, що офіційна сплата грошових коштів за належні умови тримання є кроком по викоріненню неправомірних стосунків між засудженими та адміністрацією колоній та можливістю накопичувати грошові кошти, які в подальшому офіційно будуть спрямовані на покращення життя, умов тримання інших засуджених.

Гість ефіру Obozrevatel TV заступниця міністра юстиції України Олена Висоцька розповіла, що Міністерство юстиції України перебуває в активній фазі реалізації проектів щодо інфраструктури СІЗО та в’язниць, які не ремонтувалися з радянських часів. Адже будь-яке місце несвободи людини – індикатор цивілізованої держави. Проект платних камер повернув раніше корупційну схему у нормальне русло. Тепер кошти  спроможних платити за зручності у СІЗО підуть на камери, які ЄСПЛ прирівнює до камер для катування. В Україні 30 об’єктів готуються аукціонів за програмою «Велика приватизація в’язниць». За їх вартість можна побудувати два сучасні СІЗО і одну в’язницю. Часто локація в’язниць є цінною для міста, тож інвестори на це ідуть. Робота персоналу в’язниць – це не лише охорона периметру, а й робота з ув’язненими, щоб вони були безпечними для суспільства. Не кожен злочин вартує свободи.

Олена Висоцька: Ми розуміємо, що пенітенціарна реформа може бути не топ-темою для суспільства. Для багатьох незрозуміло, чому умови утримання засуджених та ув’язнених стають одним із пріоритетів держави. Але варто нагадати, що у спадок від радянської системи ми отримали і «звичаї», які відбуваються у місцях несвободи, і стару інфраструктуру, яку ніхто ніколи не відновлював, і персонал зі специфічними стереотипами. Тому, аби змінити абсолютно усі ці напрямки, нам потрібна масштабна реформа. Облаштованість будь-якого місця несвободи – це індикатор розвитку і суспільства, і держави загалом, наскільки вона цивілізована.

На думку Анатолія Фесуна, екс-керівника ГУБОЗ МВС України (1993-2000), неофіційні платні умови утримання засуджених були поширені в колоніях. Деякі засуджені навіть будували будинки на території колоній щоб мати ліпші умови життя ніж інші. Держава повинна показувати своє відношення до засуджених і до їх умов тримання та робити це прозоро, а не злочинно. Злочинець повинен відчувати ставлення до себе з боку держави з моменту свого затримання.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 20 июня 2024

Новини