Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 143

Сучасний, автоматизований поліграф EyeDetect+ був обраний переможцем у категорії комерційного програмного забезпечення як революційна інновація, яка змінила технології в індустрії виявлення прихованої інформації. Нагороду за перше місце за винахід компанії Converus в області автоматизованого поліграфа отримав її президент і головний виконавчий директор Converus Тодд Мікельсен. В умовах жорсткої конкуренції в категорії комерційного програмного забезпечення EyeDetect+ як перший у світі автоматизований поліграф (детектор брехні) посів почесне перше місце у програмі 2022 року Utah Innovation Awards, яка відбулася 30 червня 2022 року в готелі Grand America в Солт-Лейк-Сіті, США. В Україні сучасний поліграф Eyedetect з 2020 року застосовується під час проведення судово-психологічних експертиз атестованими Міністерством юстиції України судовим експертом психологом (поліграфологом) Назаровим Олегом Анатолійовичем, поряд з іншими експертними дослідженнями, які відповідають критеріям оцінки доказів за процесуальними кодексами.

Компанія Utah Business у партнерстві зі Stoel Rives спонсорувала цей захід, присвячений спільноті новаторів штату Юта. Кандидати у цій програмі проходять суворий процес оцінки колегами та лідерами ділових, громадських та академічних спільнот штату. Піонерські інновації — продукти, послуги чи процеси — оцінюються за їхньою новизною, потребами ринку, економічним впливом та впливом на технічні процеси.

"Це ще раз підтверджує, що наш автоматизований поліграф (детектор брехні) докорінно змінив технологію виявлення брехні, яка використовувалася останні 100 років", - сказав Президент та головний виконавчий директор Тодд Мікельсен. «У цьому конкурсі брали участь багатомільярдні компанії, і перемога такого стартапу, як ми, багато говорить для нашої компанії».

 

(зліва направо): Расс Уорнер, Тодд Мікельсен та Дуг Хат із табличкою переможця EyeDetect+ на церемонії вручення нагород Utah Innovation Awards 2022.

Через 100 років використання класичного (традиційного) поліграфа, спочатку у вигляді аналогового пристрою, а потім у комп'ютеризованій версії у 1991 році, EyeDetect+ дебютував у 2021 році. Він вимірює ті ж фізіологічні зміни, що й класичний (традиційний) поліграф, але пропонує такі п'ять ключових відмінностей:

Підвищена точність. Згідно з метааналітичним оглядом Американської асоціації поліграфологів (2011 р.), скринінг-тести на поліграфі мають середню точність 85%. Точність EyeDetect+ складає 91%.

Підвищений комфорт для обстежуваного. Незручна манжета для вимірювання артеріального тиску замінена невеликими датчиками, прикріпленими до зап'ясток. Крім того, час тестування становить близько 45 хвилин, що знижує стомлюваність випробуваного. Це вдвічі менше, ніж класичний (стандартний) поліграф.

100% неупередженість. EyeDetect+ спрощує роботу поліграфолога, автоматизуючи процес тестування та підрахунку балів, усуваючи можливу упередженість з боку поліграфолога та стандартизуючи процес. Поліграф не може дискримінувати тестовану особу за віком, етнічною приналежністю, статтю чи сексуальною орієнтацією. Дані випробувань збираються, а потім аналізуються за допомогою вдосконаленого алгоритму та штучного інтелекту автоматизовано.

Низька вартість Тест із застосуванням EyeDetect+ коштує менше, ніж стандартний тест на класичному поліграфі.

Довідка: Converus надає науково обґрунтовані технології оцінки достовірності. EyeDetect це сучасний поліграф, що виявляє обман шляхом вимірювання мимовільної поведінки очей, є швидким, точним, доступним, безконтактним, повторюваним і повністю автоматизованим процесом для поліграфа. EyeDetect+ - це перший у світі автоматизований поліграф, який робить процес тестування неупередженим, точним і менш нав'язливим (порівняно з класичним поліграфом). Він оцінює достовірність, відстежуючи та записуючи активність очей та фізіологічну активність, аналогічну традиційному поліграфу (детектору брехні). Клієнти по всьому світу використовують лінійку продуктів поліграфа EyeDetect для скринінгу та розслідувань, щоб допомогти захистити країни, корпорації та спільноти від корупції, злочинів та загроз. Штаб-квартира Converus знаходиться в Лехі, штат Юта, США.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).