Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1132

12 вересня 2017 року Міністерство юситиції України на офіційному сайті опублікувало новину під назвою "Співробітники виконавчої служби Мін'юсту пройшли перевірку поліграфом на предмет можливих протиправних дій: фактів вимагання не зафіксовано, - Мін'юст". Згідно інформації викладеної в замітки, з середини серпня 2017 року за ініціативи керівництва Міністерства юстиції усі чинні керівники структурних підрозділів Департаменту Державної виконавчої служби Мін’юсту пройшли перевірку на поліграфі. Нині таку саму перевірку, відповідно до затвердженого Міністерством юстиції графіку, проходять керівники управлінь ДВС у регіонах.

Серед інших під час проходження перевірки ставилися наступні питання:

«Чи брали Ви від підлеглих грошові кошти з отриманої ними виплати винагород державним виконавцям?»

«Чи пропонували Ви підлеглим сплачувати Вам грошові кошти з отриманої ними виплати винагород державним виконавцям?»

«Чи вимагало у Вас керівництво Міністерства юстиції (Міністр або заступники) неправомірну вигоду від винагороди державним виконавцям?»

«Чи вимагали у Вас керівництво Департаменту Державної виконавчої служби неправомірну вигоду від винагороди державним виконавцям?» тощо.

«Принимали ли Вы от подчиненных денежные средства с полученной ими выплаты вознаграждений государственным исполнителям?»

«Предлагали Вы подчиненным платить Вам денежные средства с полученной ими выплаты вознаграждений государственным исполнителям?»

«Требовало ли у Вас руководство Министерства юстиции (Министр или заместители) неправомерную выгоду от вознаграждения государственным исполнителям?»

«Требовало ли у Вас руководство Департамента Государственной исполнительной службы неправомерную выгоду от вознаграждения государственным исполнителям?».

Відповідно до висновків поліграфічних досліджень наразі не зафіксовано жодного факту вимагання чи розпорядження від керівництва Мін’юсту щодо отримання неправомірної вигоди з боку державних виконавців. Так само на даний момент жодної інформації, яка б підтверджувала висловлені в ЗМІ припущення щодо можливого хабарництва в органах ДВС не надходило. Інформацію про результати проходження перевірки на поліграфі усіх співробітників системи ми надамо після повного завершення перевірок, орієнтовно – до кінця вересня.

Не дивлячись на те, що в системі виконавчої служби Мін’юсту працює кілька тисяч людей, Міністерство юстиції є першим, яке запровадило практику перевірки керівного складу та посадових осіб на поліграфі з метою запобігання та протидії корупційним проявам у системі органів юстиції та ДВС безпосередньо. Аналогічних за обсягом охоплення досліджень, коли перевіряються не лише співробітники центрального апарату, а й працівники регіональних відділень, до цього не було реалізовано в жодному органі виконавчої влади.

Додатково інформуємо: на «гарячу лінія» Міністерстві юстиції за телефоном (044) 364-23-93 громадяни України можуть надавати інформацію про будь-які порушення з боку державних виконавців чи керівництва ДВС. Так само на «гарячу лінію» можуть телефонувати державні виконавці, які можуть стати жертвами протиправних дій по всій території України.

Окремо наголошуємо на питанні, яке активно обговорюється в ЗМІ та не завжди коректно висвітлюється: винагорода державних виконавців Мін’юсту не є зарплатою чи премією, сплаченою із Державного бюджету України. Вона є винагородою, яка виплачується із стягнутого з недобросовісного боржника виконавчого збору, який становить 10% фактично стягнутої суми боргу. Постановою Кабінету Міністрів України від 8.09.2016 №643 затверджено Порядок виплати винагород державним виконавцям та їх розміри і розмір основної винагороди приватного виконавця, а саме:

- 2% стягнутої суми або вартості майна боржника, переданого стягувачу за виконавчим документом,

- 0,5% стягнутої суми або вартості майна боржника, переданого стягувачу за виконавчим документом.

Додатково інформуємо: 23 серпня Кабінет міністрів встановив обмеження у 200 прожиткових мінімумів, або 320 тис. грн, для винагород, які виплачуються державним виконавцям Міністерства юстиції. Середня заробітна плата в органах юстиції по всій країні нині становить 8000 гривень, у співробітників центрального апарату Мін’юсту – 12 000 грн.

Ми завжди відкриті до реагування на будь-які можливі порушення у сфері виконання судових рішень. Так само, ми завжди готові до співпраці зі ЗМІ, оскільки прозорість в реалізації реформ Мін’юсту, включаючи реформу виконання судових та інших рішень, для нас - пріоритет.

 

За інформацією https://minjust.gov.ua

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).