Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 971

Війна принесла українцям багато горя, але водночас показала, що наш народ заради перемоги над ворогом готовий на будь-які жертви. І держава, і суспільство об'єдналися в єдиному пориві, щоб допомогти нашим героям, що воюють на фронті, і нашим громадянам у тилу, які опинилися у тяжкому фізичному, матеріальному, психологічному стані. Усі фінансові можливості держави спрямовані на підтримку Збройних сил України. Багато наших співвітчизників донатять на користь доблесної української армії. Громадяни з розумінням ставляться до фінансових труднощів бюджетної сфери економіки держави, зокрема закладів вищої освіти. Проте, в окремих державних закладах вищої освіти, їх керівники дозволяють скоюватися адмінстративним та кримінальним правопорушенням з бюджетними грошима, які надаються цим закладам на утримання.

Так, викладачі Державного університету інтелектуальних технологій та зв'язку (м. Одеса, далі - ДУІТЗ), незважаючи на невчасність виплати заробітної плати протягом 2021-2022 навчального року, продовжували та продовжують виконувати свій громадянський обов'язок, відповідально підходять до організації навчально-наукового процесу.

 

Однак, несправедливе ставлення, на думку деяких співробітників Університету, їх керівництва ДУІТЗ щодо фінансової дисципліни в університеті, викликало обурення співробітників Університету, які звернулися до Громадської організації «ЗАХИСТ» з проханням допомогти прояснити протиправну ситуацію, яка склалася у їх навчальному закладі. Ми надіслали до університету запит на отримання суспільно важливої інформації про заробітну плату працівників бухгалтерського обліку та звітності.

Проте, керівництво вишу відмовило протиправно у наданні запитуваної інформації, що слід було очікувати.

Тільки після звернення до Уповноваженого Верховної ради України з прав людини та з відповідним позовом до суду, керівництво Університету було вимушено надати необхідні дані.

І ось яку відповідь ми отримали. Практично у всіх співробітників бухгалтерії премія перевищує зарплату у 2-3 рази.

Не відмовляючи собі ні в яких виплатах, ні в заробітній платі, ні в сумісництві, ні в преміях і навіть у солідних компенсаціях за не використану відпустку, керівництво університету роздратовано відмахувалося від викладачів, які ставили законні питання про зарплати та відпускні, які не отримували у повному обсязі.

Чому під час війни, коли перед викладачами Університету наявна мільйонна заборгованість з заробітної плати, ректором університету прийнято рішення про щомісячне преміювання головного бухгалтера, а також працівників відділу бухгалтерського обліку та звітності? Можливо за високу якість виконання головним бухгалтером Дмитренко та підпорядкованого їй відділу своїх обов’язків? Звертаємо увагу на висновки ревізії фінансово-господарської діяльності Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку за період з 01.04.2016 по 30.06.2021 проведеної фахівцями Південного офісу Держаудитслужби України.

Нагадаємо, що згідно з посадовою інструкцією головний бухгалтер Дмитренко О.Д. формує, планує, координує і здійснює організацію бухгалтерського обліку господарсько-фінансової діяльності, здійснює контроль за ефективним використанням матеріальних, трудових і фінансових ресурсів. Організує та контролює складання розрахунків щодо використання фінансових ресурсів, видатків на надання послуг згідно із затвердженим кошторисом, платежів до бюджету, своєчасність і правильність складання бухгалтерської звітності. Здійснює контроль за додержанням порядку оформлення первинних та бухгалтерських документів, розрахунків і платіжних зобов’язань.

За порушення бюджетного законодавства, фахівцями Південного офісу Державної аудиторської служби України, відносно головного бухгалтера Дмитренко О.Д., складено два адміністративних протоколи, які направлені до суду.

Більш того, за результатами ревізії Одеською обласною прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

Аналізуючи отримані дані зрозуміло, що: 

1) для керівництва університету співробітники бухгалтерії, який є фактично обслуговуючий персонал для викладачів, набагато важливіші, ніж самі викладачі;

2) кількість викладачів та студентів скорочується, а кількість бухгалтерів залишається незмінною;

3) матеріальне забезпечення співробітників бухгалтерії набагато вище, ніж викладачів Університету, і тому їм немає сенсу мати вищу освіту, захищати дисертації та читати лекції студентам.

Новостне повідомлення підготовлене: журналістом видання Каралкіним Максимом Васильовичем.

Редакційна політика. Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Редакція може не поділяти думок журналістів видання. Статті в журналі публікуються без редагування матеріалів, в авторській редакції.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).