Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1575

14 липня травня 2019 року вперше в Україні в місті Києві відбудеться Майстер зустріч з засновником  українського школи профайлінгу, віце-президентом Української асоціації неінструментальної детекції брехні Валерієм Кіпішіновим на тему: "Алгоритми Polygraph-профайлінгової оцінки під час предтестової бесіди поліграфолога". В ході майстер зустрічі досвідченим профайлером-поліграфологом будуть розглянуті  сучасні алгоритми Polygraph-профайлінгової оцінки під час предтестової бесіди поліграфолога під час  участі у службових розслідуваннях і відборі кандидатів на посади. Буде продемонстровано напрацьований досвід Polygraph-профайлінгової оцінки при тестуванні на поліграфі. Форма Інтернет-реєстрації на майстер зустріч для поліграфологів пропонується нище. Кількість місць може бути обмежена з метою якісного проведення заходу.

УВАГА! Прийняти участь у Майстер зустрічі можуть лише особи, які пройшли навчання проведенню психофізіологічних досліджень із застосуванням поліграфа (поліграфологи).

Лектор: Валерій Кіпішінов.

Співавтор лектора: Віталій Опанасенко - поліграфолог, лікар-психофізіолог, кандидат медичних наук, науковий співробітник лабораторії психофізіології праці Державна установа "Інститут медицини праці імені Ю.І.Кундієва НАМН України" (веб-сайт: https://imtuik.org.ua), науковий консультант компанії "Поліграф-Сантодор" (веб-сайт: http://polygraph.santodor.com.ua).

Організатор Майстер зустрічі: online журнал "Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці", Cтудія профайлінга OpenTruth (м. Київ, Україна).


Про лектора:

Валерій Кіпішінов - український поліграфолог - профайлер, віце-президент Української асоціації неінструментальної детекції брехні, член Британської та Європейської асоціації поліграфологів (BEPА), спеціалізується на виявленні прихованої інформації методом проведення дослідження з використанням поліграфа та неінструментальних методів оцінювання. Є автором - дослідником неінструментальних методик при розслідуванні в сфері безпеки та проведенні співбесіди з кандидатами на вакантну посаду.

В даний час Валерій керує Cтудією профайлінга OpenTruth (м. Київ, Україна).

ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН МАЙСТЕР ЗУСТРІЧІ

Дата: 14 липня 2019 року

Час проведення: з 11.00 до 17.00.

1. Теорія психології прихованої інформації: поширена мотивація, причини помилки Отело, капкану Брокау.

2. Практичні алгоритми визначення обману поліграфологом: підсказки в словах, емоціях, роботі ВНС досліджуваної особи.

3. Фіксація мікровиразів емоцій та міміки під час дослідження на поліграфі.

4. Аналіз голосу, ознак роботи вищої нервової системи людини та неконгруентності в предтестовій бесіди, яку проводить поліграфолог.

5. Розбір навчальних відеоматеріалів та практичних кейсів предтестових бесід тестування на поліграфі.

Важливо: програма може змінюватися і уточнюватися. Вартість участі  у Майстер зустрічі: 800 гривень. Для членів Колегії поліграфологів України, правоохоронних відомств, поліграфологічної служби АТ КБ "ПРИВАТБАНК" - 700 гривень, інші умови потрібно погоджувати з організаторами заходу.

Реєстрація на участь у майстер зустрічі за нище вказаній Інтернет-формі:

Орієнтовне місце проведення Майстер зустрічі: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, офіс 175 (8 поверх, БЦ «Олімпійський»). 

З питань участі у Майстер зустрічі можна звертатись:

Олег Назаров, кандидат психологічних наук, доцент, головний редактор online журналу.

+380934767260 (Viber, Telegram).

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Валерій Кіпішінов, керівник Cтудії профайлінгу OpenTruth (м. Київ, Україна).

+380684191830 (Viber). 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 Інші новини: 

В 2018 році в Україні розроблено Mobi-підлокітники Polygraph, які дозволяють використовуючи звичайний офісний стілець створити професійне крісло поліграфолога. Mobi-підлокітники Polygraph це допоміжна комплектуюча частина меблів для сидіння з металевим каркасом, яка дозволяє під час проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа, використовуючи традиційний офісний стілець ISO (Призма) розташувати руки обстежуваного по боках стільця на висоті 29 сантиметрів над сидінням у комфортному стані з метою зниження статичного напруження м'язів верхніх кінцівок під час дослідження. Матеріали з яких виготовляються підлокітники мають сертифікати відповідності та висновки санітарно-епідеміологічної експертизи.

Дізнатися більш детальну інформацію можна за посиланням: http://cutt.us/Y8oro 

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).