Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

16 серпня 2024 року за спільної організації Департаменту освіти, науки та спорту МВС України, Департаменту забезпечення діяльності Голови Національної поліції України та Львівського державного університету внутрішніх справ у Львові відбудеться круглий стіл на тему: «Особливості застосування поліграфа у діяльності підрозділів сектору безпеки і оборони в умовах воєнного стану в Україні»

30 травня 2024 року в 16.00 за сприяння Київської школи професійної медіації та перемовин, відбудеться Вебінар відомого ізраїльського юриста з навичками кризового психолога Романа Сергєєва на тему "Робота з травмою та втратою (школа експертів Ізраїльської Коаліції по роботі із травмою) для українських медіаторів". участь у Вебінарі безкоштовна. Кількість місць обмежена! Для участь потрібно пройти реєстрацію.

23 лютого 2024 року в 11.00 на Протоколі відбудеться стрім відео викладача "Київської школи професійної медіації та перемовин" Назарова Олега Анатолійович на тему: "Комунікація в медіації: діагностика інтересів сторін як основа ефективного вирішення спору". Програма стріма передбачає наступний тези виступу: 1. Як розширити поле для перемовин? 2. Які існують види інтересів в конфлікті при медіації? 3 Як потрібно будувати комунікацію в медації з урахуванням інтересів сторін? 4. Як продіагностувати альтернативи, варіанти вирішення спору? 5. Навчання на медіатора відповідно до вимог Закону України "Про медіацію", 5. Питання-відповіді щодо теми стріму.

16 лютого 2024 року в 11.00 на Протоколі відбудеться стрім відео викладача "Київської школи професійної медіації та перемовин" Гутаріної Катерини на тему: "30 питань про медiацiю. Як медiатор допоможе в судах в Україні? Навчання на медiатора". Програма стріма передбачає наступний тези виступу: 1. Знайомство з основними поняттями про медіацію, 2. Історія виникнення медіації та чим вона корисна, 3. Медіація і українські суди - допомога у швидкому досягненні рішення, 4. Навчання на медіатора відповідно до вимог Закону України "Про медіацію", 5. Питання-відповіді щодо ефективності медіації при вирішенні конфліктів (спорів) в Україні.

09 лютого 2024 року в 11.00 на Протоколі відбудеться стрім відео по питанням, які були поставлені провідному викладачу "Київської школи професійної медіації та перемовин" Деркач Вероніки 02 лютого 2024 року з урахуванням нової теми виступу: "Можливості медіації для всіх: страхи адвокатів та приватних виконавців. Відмінності базового навчання медіаторів в "Київській школі професійних медіаторів та перемовин" від інших курсів в Україні". Програма стріма передбачає наступний графік обговорень: 1) Медіатор та Адвокат: страхи, побоювання чи ефективна взаємодія? 2) Медіатор та Приватний Виконавець: недовіра чи шляхи співпраці? 3) Ефективні кейси вирішення спорів в процесі медіації з залученням адвокатів та приватних виконавців; 4) Відмінності базового навчання медіаторів від інших курсів в Україні; 5) Відповіді на питання.

16 лютого 2024 року в 13.00 по Київському часі, в рамках співпраці з польськими колегами поліграфологами, для українських поліграфологів буде проведений міжнародний online Вебінар на тему "Практика застосування поліграфа для перевірки поведінки осіб, які скоїли сексуальні злочини проти статевої свободи іншої людини". Під час навчально-методичного міжнародного online Вебінару будуть розглянуті питання ефективності застосування тестів на поліграфі в терапії та контролі поведінки осіб, які засуджені за злочини проти статевої свободи. Запрошеним лектором виступає віце-президент Польського товариства поліграфологічних досліджень, польський поліграфолог, сертифікований судовий експерт, член Американської асоціації поліграфологів, Британської та Європейської асоціації поліграфологів Агнєшка Лєщиньска.

Базовий курс навчання медіації. Можливості медіації в Україні та інші питання на стрімі за участю адвоката, медіатора Вероніки Деркач буде розглянуто 02 лютого 2024 року на сайті Протоколу. Програма стріма включає обговорення: 1) професія медіатора у світі та в Україні; 2) правові можливості медіації в Україні; 3) ефективні кейси вирішення спорів в цивільному, кримінальному процесі, виконавчих провадженнях; 4) відповіді на питання.

Навчання медіації (базовий курс) в обсязі 90 академічних годин в України дистанційно на постійній основі відповідно до Закону України «Про медіацію». Київська школа професійної медіації та перемовин здійснює постійно набір слухачів на базовий курс навчання медіації в обсязі 90 академічних годин, 60 з яких складають практичні інтерактивні заняття. Навчальний курс складається з гармонійного поєднання мінілекцій, практичних занять, рольових ігор, симуляцій, демонстрацій та презентацій, індивідуальної та спільної роботи в малих групах. Вартість навчання 18 тисяч гривень. Можлива поетапна оплата. Слухачі забезпечуються навчальними матеріалами. Найблища дата початку навчання - 22 лютого 2024 року.

Київська школа професійної медіації та перемовин відповідно до Закону України «Про медіацію» здійснює набір слухачів на базовий курс навчання медіації в обсязі 90 академічних годин, 60 з яких складають практичні інтерактивні заняття. Навчальний курс складається з гармонійного поєднання мінілекцій, практичних занять, рольових ігор, симуляцій, демонстрацій та презентацій, індивідуальної та спільної роботи в малих групах. Вартість навчання 18 тисяч гривень, у разі запису на курс до 10 лютого 2024 року. Можлива поетапна оплата. Слухачі забезпечуються навчальними матеріалами. 

18-19 листопада 2023 року Міжнародним співтовариством поліграфологів (ISOPE) організовано проведення Щорічного online Семінару підвищення кваліфікації поліграфологів 2023. Прийняти участь у навчально-методичному Семінарі можливо шляхом індивідуальної участі або участі від підприємства, установи чи організації та оплати вартості участі у Семінарі за 1 особу в розмірі 3500 гривень по офіційним реквізитам, які будуть надані організатором.

21 жовтня в Польщі проходить ювілейний семінар Польської спілки поліграфологічних досліджень з нагоди 60-річчя поліграфологічних досліджень у кримінальному судочинстві Польщі та 10-річчя Польської спілки поліграфологічних досліджень. Серед вистуаючих запрошені також українські поліграфологи: Віталій Шаповалов, поліграфолог, член координаційної ради громадської організації «Колегія поліграфологів України», головний редактор журналу «Оцінка достовірності: наукові дослідження і практика» з виступом на тему: "Роль професійних та громадських організацій у популяризації ефективних методів. Досвід Колегії поліграфологів України" та Олег Назаров, член Президії Науково-консультативно-методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, акредитований тренер Національної школи суддів України, судовий експерт психолог (поліграфолог) з виступом на тему: "Правові позиції Верховного Суду щодо застосування поліграфа в кримінальному судочинстві України", Павло Марченко, керівник відділу поліграфологів Служби безпеки України, судовий експерт психолог Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ з виступом на тему: "Зростання ролі перевірок на поліграфі в СБУ під час війни".

28 липня 2023 року до суспільно важливого заходу, який організований Українським інститутом майбутнього спільно з Правничою асоціацією «ДОБРОСУД» та відбудеться 29 липня 2023 року в місті Києві у вигляді засідання дискусійного клубу "Правовий аспект" на тему: «ДНК-тест, поліграф чи психоаналіз: як визначити доброчесність судді?» було запрошено атестованого Міністерством юстиції України судового експерта психолога (поліграфолога), тренера-викладача Національної школи суддів України, кандидата психологічних наук, доцента Назарова Олега Анатолійовича. ?Питань, які пропонуються до обговорення учасникам чимало. Найголовнішими з них є: 1) Поліграф для суддів: чи спрацює "нова-стара" ідея в нових реаліях? 2) Поліграфолог. Хто він? Якими знаннями та досвідом володіє? Яку відповідальність несе? 3) Види поліграфів та їх технічні характеристики. Справність, точність. Чи можливі похибки та які їх наслідки? 4) Скільки часу займає експертиза та скільки питань знайдуть відповідь? 5) Медотодогія досліджень. Чи можна обманути поліграф? 6) З огляду на те, що поліграф реагує на стрес, а не брехню, чи може сильне хвилювання спотворити результат дослідження? 7) Як психічні розлади впливають на результат? Психіатр і поліграф: погляд в аспекті презумпції психічного здоров'я людини? 8) Обмеження для проходження поліграфа. Кому не можна? 9) Про що каже міжнародний досвід застосування поліграфу? 10) Чи можна виміряти доброчесність судді поліграфом? 11) Які альтернативні та дієві способи визначення суддівської доброчесності?

Неурядова організація Програма USAID «Справедливість для всіх» - USAID Justice for All Activity 22 травня з 11:00 до 14:00 запрошує всіх бажаючих долучитись до онлайн-конференції «Медіація України у воєнні та повоєнні часи», яку організовується Програмою USAID «Справедливість для всіх» спільно із Національна асоціація медіаторів України, Українська академія медіації / Ukrainian Academy of Mediation, Асоціація Сімейних Медіаторів України та Львівський центр медіації.

Команда ГО «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» спільно з UNICEF Ukraine розробила онлайн-курс «Психологічні основи допомоги дітям, що постраждали від війни». Під час війни як дорослі, так і діти, переживають стрес та травматичний досвід. Порушення звичного стану речей, невизначеність, відчуття небезпеки, переміщення - це все може лякати та викликати тривогу. Тому, дуже важливо розуміти почуття дітей та надати їм допомогу та підтримку якнайшвидше.

7 квітня 2023 року за інформацією Національної психологічної асоціації з 17.00 до 19.00 в режимі онлайн відбудеться Круглий стіл «Психологічні, юридичні та етичні аспекти висвітлення насильства проти дітей під час війни» за організації Етичної комісії Національної психологічної асоціації, за участю представників медійної, психологічної, правозахисної спільноти. Долучитися до дискусії в якості слухача можна за умови реєстрації за посиланням https://forms.gle/hJK8evK7huz4TT1FA.

Метою круглого столу є фахове міждисциплінарне обговорення чутливих питань, які виникають при висвітленні в медіа історій дітей, постраждалих від насильства, та розроблення психологічно обґрунтованих рекомендацій щодо збалансованої роботи з проблематикою дитинства під час війни.

За офіційною інформацією міжнародної компанії з виробництва сучасних поліграфів EyeDetect, 8 березня 2023 року відбудеться IX Щорічна міжнародна конференція Converus Connect'23 на тему: "Розгляд сучасних досягнень (наукових досліджень, практик) у сфері інструментальної детекції прихованої інформації".

Що таке Converus Connect'23?

Converus Connect'23 міжнародна віртуальна подія - одна з головних подій, яка пов'язана з представленням технологій виявлення прихованої інформації у світі та демонстрацією розвитку індустрії в цій галузі. В ході конференції обговорюються останні інновації та найкращі практики оцінки надійності персонала та людини зокрема.

Острозький осередок Ліги студентів Асоціації правників України щорічно організовує Всеукраїнську школу «Юридичної психології» в місті Рівно де провідні юристи та спеціалісти у своїх галузях діляться знаннями та досвідом: адвокати, судові експерти психологи, фізіогномісти, графологи, судді і не тільки. В 2023 році, Всеукраїнська школа «Юридичної психології» буде працювати два насичені дні в місті Рівно. Захід проводиться 4-5 березня 2023 року.

Вартість участі для бажаючих:

?350 грн. — для членів Ліги студентів АПУ,

400 грн. — для студентів та практикуючих юристів.

На заході будуть представлені основи судово-психологічної експертизи, які діють в Україні та особливості застосування класичного та сучасного поліграфа EyeDetect у повсякденній діяльності. 

Реєстрація можлива за посиланнямhttps://cutt.ly/H8eD0Kd

Міжнародне співтовариство поліграфологів (ISOPE, США) щорічно проводить різні освітні заходи для українських поліграфологів відповідно до міжнародного стандарту ASTM E2064-00 (2016 року) про періодичне підвищення кваліфікації в обсязі 40 годин на протязі кожних двох років. В грудні 2022 та в 2023 році заплановано проведення наступних курсів підвищення кваліфікації: 1) 30 грудня 2022 року о 20.00 ISOPE запрошує українських поліграфологів на навчально-методичний Вебінар "Практикум з наукового огляду Емпіричної системи підрахунку балів (ESS — англ. Empirical Scoring System) поліграфологами за результатами тестувань на поліграфі". Лектор: William L. FLEISHER, директор компанії “Keystone Intelligence Network, Inc”, пенсіонер митної служби США, очолював відділення Митної служби США у Філадельфії, 2) 18-19 листопада 2023 року Міжнародним співтовариством поліграфологів (ISOPE) організовано проведення Щорічного online Семінару підвищення кваліфікації поліграфологів 2023Загальна тривалість Семінару буде 10 годин в ході яких виступить 10 викладачів з різними актуальними темами підвищення рівня знань для поліграфологів. Планується курс підвищення кваіфікації проводити по 5 годин кожного дня щоб не перевантажувати слухачів.

З серпня 2022 року в Україні поновлено проведення курсів підвищення кваліфікації для вже працюючих українських поліграфологів на базі Міжнародного співтовариства поліграфологів (скор.- ISOPE), яке охоплює фахівців з 24 країн світу. Міжнародним співтовариством поліграфологів (США) на постійній основі протягом кожного року проводяться різні освітні заходи для українських поліграфологів у вигляді навчально-методичних вебінарів відповідно до міжнародного стандарту ASTM E2064-00 (2016 року) про періодичне підвищення кваліфікації в обсязі 40 годин протягом 2 років поліграфологами різних країн. Міжнародне співтовариство поліграфологів проводить акредитацію українських поліграфологів на відповідність міжнародному стандарту ASTM E2064-00 (2016 року) про періодичне підвищення кваліфікації поліграфолога. Тривалість одного навчально-методичного Вебінару ISOPE складає 6 академічних годин, обсягом 0,2 кредиту ЄКТС, з яких 3 акад. години це участь у online Вебінарі та 3 акад. години - самостійна робота слухача з наданими матеріалами (презентація, відеозапис Вебінару та у разі вимоги проходження тесту на перевірку знань за пройденим Вебінаром). З 2022 року навчальні Вебінари будуть проводитись виключно на українській мові. Реєстрація для участі в освітніх заходах поліграфологів за посиланням - https://forms.gle/FRNJZdKjT9HhoGTV7

27 серпня 2022 року в 11.00 в місті Києві відбудеться науково-практичний семінар «Самопоміч у запобіганні та подоланні депресії». Організатор заходу: Потеряхін Олександр Леонідович – український психолог, полковник СБУ у відставці, президент Української асоціації неінструментальної детекції брехні. Актуальність: тривала екстремальна ситуація, зумовлена ​​безперервними бойовими діями, постійною загрозою ракетних та авіаційних ударів, терористичних актів, може провокувати у громадян України депресію. У цих умовах особливо актуальними є знання та вміння в галузі психологічної самодопомоги у попередженні та подоланні цього розладу. Мета семінару: узагальнити принципи, техніки та умови ефективної самодопомоги у запобіганні та подоланні депресії, а також методику навчання клієнтів цим технікам. Орієнтовна тривалість заходу – 3 години. Місце проведення семінару буде визначено додатково. Остаточну програму семінару буде сформовано з урахуванням пропозицій учасників щодо тем їх доповідей та виступів.