Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

18-19 листопада 2023 року Міжнародним співтовариством поліграфологів (ISOPE) організовано проведення Щорічного online Семінару підвищення кваліфікації поліграфологів 2023. Прийняти участь у навчально-методичному Семінарі можливо шляхом індивідуальної участі або участі від підприємства, установи чи організації та оплати вартості участі у Семінарі за 1 особу в розмірі 3500 гривень по офіційним реквізитам, які будуть надані організатором.

21 жовтня в Польщі проходить ювілейний семінар Польської спілки поліграфологічних досліджень з нагоди 60-річчя поліграфологічних досліджень у кримінальному судочинстві Польщі та 10-річчя Польської спілки поліграфологічних досліджень. Серед вистуаючих запрошені також українські поліграфологи: Віталій Шаповалов, поліграфолог, член координаційної ради громадської організації «Колегія поліграфологів України», головний редактор журналу «Оцінка достовірності: наукові дослідження і практика» з виступом на тему: "Роль професійних та громадських організацій у популяризації ефективних методів. Досвід Колегії поліграфологів України" та Олег Назаров, член Президії Науково-консультативно-методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, акредитований тренер Національної школи суддів України, судовий експерт психолог (поліграфолог) з виступом на тему: "Правові позиції Верховного Суду щодо застосування поліграфа в кримінальному судочинстві України", Павло Марченко, керівник відділу поліграфологів Служби безпеки України, судовий експерт психолог Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ з виступом на тему: "Зростання ролі перевірок на поліграфі в СБУ під час війни".

28 липня 2023 року до суспільно важливого заходу, який організований Українським інститутом майбутнього спільно з Правничою асоціацією «ДОБРОСУД» та відбудеться 29 липня 2023 року в місті Києві у вигляді засідання дискусійного клубу "Правовий аспект" на тему: «ДНК-тест, поліграф чи психоаналіз: як визначити доброчесність судді?» було запрошено атестованого Міністерством юстиції України судового експерта психолога (поліграфолога), тренера-викладача Національної школи суддів України, кандидата психологічних наук, доцента Назарова Олега Анатолійовича. ?Питань, які пропонуються до обговорення учасникам чимало. Найголовнішими з них є: 1) Поліграф для суддів: чи спрацює "нова-стара" ідея в нових реаліях? 2) Поліграфолог. Хто він? Якими знаннями та досвідом володіє? Яку відповідальність несе? 3) Види поліграфів та їх технічні характеристики. Справність, точність. Чи можливі похибки та які їх наслідки? 4) Скільки часу займає експертиза та скільки питань знайдуть відповідь? 5) Медотодогія досліджень. Чи можна обманути поліграф? 6) З огляду на те, що поліграф реагує на стрес, а не брехню, чи може сильне хвилювання спотворити результат дослідження? 7) Як психічні розлади впливають на результат? Психіатр і поліграф: погляд в аспекті презумпції психічного здоров'я людини? 8) Обмеження для проходження поліграфа. Кому не можна? 9) Про що каже міжнародний досвід застосування поліграфу? 10) Чи можна виміряти доброчесність судді поліграфом? 11) Які альтернативні та дієві способи визначення суддівської доброчесності?

Неурядова організація Програма USAID «Справедливість для всіх» - USAID Justice for All Activity 22 травня з 11:00 до 14:00 запрошує всіх бажаючих долучитись до онлайн-конференції «Медіація України у воєнні та повоєнні часи», яку організовується Програмою USAID «Справедливість для всіх» спільно із Національна асоціація медіаторів України, Українська академія медіації / Ukrainian Academy of Mediation, Асоціація Сімейних Медіаторів України та Львівський центр медіації.

Команда ГО «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» спільно з UNICEF Ukraine розробила онлайн-курс «Психологічні основи допомоги дітям, що постраждали від війни». Під час війни як дорослі, так і діти, переживають стрес та травматичний досвід. Порушення звичного стану речей, невизначеність, відчуття небезпеки, переміщення - це все може лякати та викликати тривогу. Тому, дуже важливо розуміти почуття дітей та надати їм допомогу та підтримку якнайшвидше.

7 квітня 2023 року за інформацією Національної психологічної асоціації з 17.00 до 19.00 в режимі онлайн відбудеться Круглий стіл «Психологічні, юридичні та етичні аспекти висвітлення насильства проти дітей під час війни» за організації Етичної комісії Національної психологічної асоціації, за участю представників медійної, психологічної, правозахисної спільноти. Долучитися до дискусії в якості слухача можна за умови реєстрації за посиланням https://forms.gle/hJK8evK7huz4TT1FA.

Метою круглого столу є фахове міждисциплінарне обговорення чутливих питань, які виникають при висвітленні в медіа історій дітей, постраждалих від насильства, та розроблення психологічно обґрунтованих рекомендацій щодо збалансованої роботи з проблематикою дитинства під час війни.

За офіційною інформацією міжнародної компанії з виробництва сучасних поліграфів EyeDetect, 8 березня 2023 року відбудеться IX Щорічна міжнародна конференція Converus Connect'23 на тему: "Розгляд сучасних досягнень (наукових досліджень, практик) у сфері інструментальної детекції прихованої інформації".

Що таке Converus Connect'23?

Converus Connect'23 міжнародна віртуальна подія - одна з головних подій, яка пов'язана з представленням технологій виявлення прихованої інформації у світі та демонстрацією розвитку індустрії в цій галузі. В ході конференції обговорюються останні інновації та найкращі практики оцінки надійності персонала та людини зокрема.

Острозький осередок Ліги студентів Асоціації правників України щорічно організовує Всеукраїнську школу «Юридичної психології» в місті Рівно де провідні юристи та спеціалісти у своїх галузях діляться знаннями та досвідом: адвокати, судові експерти психологи, фізіогномісти, графологи, судді і не тільки. В 2023 році, Всеукраїнська школа «Юридичної психології» буде працювати два насичені дні в місті Рівно. Захід проводиться 4-5 березня 2023 року.

Вартість участі для бажаючих:

?350 грн. — для членів Ліги студентів АПУ,

400 грн. — для студентів та практикуючих юристів.

На заході будуть представлені основи судово-психологічної експертизи, які діють в Україні та особливості застосування класичного та сучасного поліграфа EyeDetect у повсякденній діяльності. 

Реєстрація можлива за посиланнямhttps://cutt.ly/H8eD0Kd

Міжнародне співтовариство поліграфологів (ISOPE, США) 30 грудня 2022 року о 20.00 запрошує українських поліграфологів на навчально-методичний Вебінар "Практикум з наукового огляду Емпіричної системи підрахунку балів (ESS — англ. Empirical Scoring System) поліграфологами за результатами тестувань на поліграфі". Лектор: William L. FLEISHER, директор компанії “Keystone Intelligence Network, Inc”, пенсіонер митної служби США, очолював відділення Митної служби США у Філадельфії, колишній спеціальний агент Федерального бюро розслідувань і керівник відділу поліції Філадельфії. Досвід роботи в правоохоронних органах понад 42 роки. Стаж роботи поліграфологом з 1975 року. Розробив технічне керівництво для Митниці США з питань Аналізу поведінкових ознак людини при перетину кордону. У зв'язку з воєнним станом в Україні та ганебною війною, яку розв'язала рф в Україні можливі зміни щодо дати та часу проведення Вебінару!!! Слухачам Вебінара надається презентація, відеозапис вебінару, сертифікат підвищення кваліфікації поліграфолога. Всім бажаючим вартість участі 950 гривень, деталі за телефоном: 093 476 72 60. 

З серпня 2022 року в Україні поновлено проведення курсів підвищення кваліфікації для вже працюючих українських поліграфологів на базі Міжнародного співтовариства поліграфологів (скор.- ISOPE), яке охоплює фахівців з 24 країн світу. Міжнародним співтовариством поліграфологів (США) на постійній основі протягом кожного року проводяться різні освітні заходи для українських поліграфологів у вигляді навчально-методичних вебінарів відповідно до міжнародного стандарту ASTM E2064-00 (2016 року) про періодичне підвищення кваліфікації в обсязі 40 годин протягом 2 років поліграфологами різних країн. Міжнародне співтовариство поліграфологів проводить акредитацію українських поліграфологів на відповідність міжнародному стандарту ASTM E2064-00 (2016 року) про періодичне підвищення кваліфікації поліграфолога. Тривалість одного навчально-методичного Вебінару ISOPE складає 6 академічних годин, обсягом 0,2 кредиту ЄКТС, з яких 3 акад. години це участь у online Вебінарі та 3 акад. години - самостійна робота слухача з наданими матеріалами (презентація, відеозапис Вебінару та у разі вимоги проходження тесту на перевірку знань за пройденим Вебінаром). З 2022 року навчальні Вебінари будуть проводитись виключно на українській мові. Реєстрація для участі в освітніх заходах поліграфологів за посиланням - https://forms.gle/FRNJZdKjT9HhoGTV7

27 серпня 2022 року в 11.00 в місті Києві відбудеться науково-практичний семінар «Самопоміч у запобіганні та подоланні депресії». Організатор заходу: Потеряхін Олександр Леонідович – український психолог, полковник СБУ у відставці, президент Української асоціації неінструментальної детекції брехні. Актуальність: тривала екстремальна ситуація, зумовлена ​​безперервними бойовими діями, постійною загрозою ракетних та авіаційних ударів, терористичних актів, може провокувати у громадян України депресію. У цих умовах особливо актуальними є знання та вміння в галузі психологічної самодопомоги у попередженні та подоланні цього розладу. Мета семінару: узагальнити принципи, техніки та умови ефективної самодопомоги у запобіганні та подоланні депресії, а також методику навчання клієнтів цим технікам. Орієнтовна тривалість заходу – 3 години. Місце проведення семінару буде визначено додатково. Остаточну програму семінару буде сформовано з урахуванням пропозицій учасників щодо тем їх доповідей та виступів. 

23 вересня 2022 року у змішаній формі (очна та режимі on-line) відбудеться Третя постійно діюча Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання вдосконалення судово-експертної та правоохоронної діяльності». Організатором конференції виступає Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України. За ініціативою директора Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Максима Бабія, громадська організація судових експертів «Всеукраїнська Незалежна науково-дослідна експертна спілка» була запрошена до участі в якості партнера в організації та проведенні засідання Міжнародної науково-практичної конференції. 

Міжнародне співтовариство поліграфологів (ISOPE, США) 12 серпня 2022 року о 20.00 запрошує українських поліграфологів на навчально-методичний Вебінар пам'яті та шани найвідомішому поліграфологу 21 сттоліття Кліву Бакстеру (роки життя 27.02.1924 - 24.06.2013), відкриття якого призвели до революції у сфері інструментальної детекції прихованої інформації. У зв'язку з воєнним станом в Україні та ганебною війною, яку розв'язала рф в Україні можливі зміни щодо дати та часу проведення Вебінару!!! Слухачам Вебінара надається презентація, відеозапис вебінару, сертифікат підвищення кваліфікації поліграфолога. Всім бажаючим вартість участі 850 гривень, деталі за телефоном: 093 476 72 60. 

Оголошення для судових експертів та фахівців, які мають намір отримати кваліфікацію судового експерта або підтвердити кваліфікацію! З 29 червня по 4 липня 2022 року Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України планує провести навчання за курсом: «Теоретичні, організаційні і процесуальні питання судової експертизи» з підготовки осіб, що мають намір отримати кваліфікацію судового експерта або підтвердити кваліфікацію, за умови набрання групи не менше 15 слухачів. Формат занять: онлайн (ZOOM). Для отримання більш докладної інформації залишайте свої контактні данні у формі попередньої реєстрації і організатори повідомлять вам про дату початку курсу. 

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та запровадженням на території України воєнного стану, Директоратом правосуддя та кримінальної юстиції Міністерства юстиції України ініційовано проведення невідкладного моніторингу, з метою оперативного розв’язання законодавчих проблем, які виникли (-ють) в період дії воєнного стану на території України у сфері правового регулювання судово-експертної діяльності.

Весь цивілізований світ із болем та щирим співчуттям спостерігає за трагічними подіями війни росії проти України. Усе свідоме людство бачить наслідки кровавих злочинів, які вчинила та продовжує вчиняти російська армія на території незалежної української держави. Важливу роль у досягненні справедливості для всього світу має ефективне розслідування та справедливий судовий розгляд справ про злочини проти людства, які вчиняють російські війська в Україні. Це неможливо без належного рівня експертного забезпечення правосуддя. Саме тому, під егідою Міністерства юстиції України заплановано 17 червня 2022 року проведення Другого Всеукраїнського форуму судових експертів, що буде присвячений особливостям проведення експертиз у військовий час.

24 червня 2022 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Особистість та суспільство в цифрову еру: психологічний вимір”

03 червня 2022 року в онлайн режимі відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання судової психологічної експертизи у справах за позовами про відшкодування моральної шкоди». Організацтор конференції: Національний науковий центр «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса». Робочими мовами конференції є українська, англійська. Модераторами конференції виступять: Елла Сімакова-Єфремян, заступник директора Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» з наукової роботи, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України та Тетяна Єгорова, завідувач сектору криміналістичних та психологічних досліджень Полтавського відділення Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса».

За ініціативи Міністерства юстиції України, за організації Київського науково-дослідного інституту судових експертиз та Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» 26 квітня 2022 року буде проведено міжнародний круглий стіл «Судово-експертна діяльність: виклики війни». Захід проходитиме в онлайн форматі. Важливість тематики круглого столу пропонує долучитися до заходу представників з понад 25 країн світу: США, Канади, Великої Британії, Італії, Ізраїлю, Німеччини, Нідерландів, Індії, Іспанії, Литви, Латвії, Естонії, Чорногорії, Швеції, Словаччини, Польщі, Бельгії, Республіки Кіпр, Болгарії, Молдови, Вірменії та інших країн світу.

В умовах війни, яку розв'язала РФ в Україні 24 лютого 2022 року, дезінформація традиційно стала одним із найбільш ефективних способів досягнення переваг у військовій, політичній, економічній, інформаційно-психологічній та інших сферах діяльності людини, суспільства й держави. Термін «дезінформація» використовується як процес інформаційно-психологічного впливу на людину і суспільство з метою подання перекрученої, неправдивої, умисно модифікованої інформації. Кінцева мета дезінформування це досягнення певних переваг унаслідок сприятливої поведінки (дії чи бездіяльності) людини, народу України як об’єкта інформаційно-психологічного впливу. Чи можна цьому психологічно протидіяти і як правильно це робити?