Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

18 березня 2020 року на ознайомчому Семінарі практикуючі експерти-поліграфологи поділяться з вами своїм досвідом та дадуть відповіді на всі хвилюючі та гострі запитання. Не втрачайте можливість відвідати семінар особисто та запросити своїх колег! Приклади питань на які всі охочі зможуть отримати відповідь: Яка ефективність методики перевірок на поліграфі в компанії? Як правильно вибрати профі-поліграфолога? Чи можливо ввести в оману поліграф? Що краще – приймати в штат поліграфолога чи контракт з компанією на умовах аутсорсінгу? Що ефективніше - проводити розслідування «як раніше» самостійно чи звернутися за допомогою професіоналів експертів-поліграфологів?

4 квітня 2020 року.
Лектор: Майкл де ла Пенья (Michael C. de la Peña). Спеціальний агент ФБР з 1990 по 2019.

Тема семінару: «Міжнародний досвід розкриття тяжких злочинів – ефективні прийоми та психологічні методи отримання доказової інформації»
1. Навички активного слухання – інструмент для переговорників та правоохоронців.
2. Опитування і допит.
3. Приклад кейсу щодо розкриття тяжкого злочину.

Реєстрація на участь у семінарі за посиланням https://forms.gle/KRz3EYpHwb2QkM6L7 

05 квітня 2020 року.
Лектор: Дональд Крепол (Donald J. Krapohl). Директор Головного центру оцінки достовірності інформації. Директор навчального центру «Behavioural Measures», Об’єднане Королівство.

Тема семінару: «Сучасні теоретичні та практичні аспекти проведення поліграфологічних досліджень»
1. Валідні методики проведення поліграфологічних досліджень.
2. Прийоми, спрямовані на підвищення ефективності поліграфологічних досліджень.
3. Вплив упередженого ставлення на об’єктивне прийняття рішення поліграфологом.
4. Практика оцінювання поліграм.

Реєстрація на участь у семінарі за посиланням https://forms.gle/Vv3vpqpaBTDQTmXVA

Уважаемые полиграфологи, 22 февраля 2020 года в 20.00 по Киевскому времени состоится учебно-методический Вебинар Международного сообщества полиграфологов на тему "Недостатки и ограничения вопросов управляемой лжи в работе полиграфолога". Запись на участие в образовательных учебно-методических Вебинарах Международного сообщества полиграфологов на 2020 год возможна по ссылке - https://forms.gle/AgzK1AzE2twqZ3ee9. Стоимость годовой подписки составляет 2470 гривен. По окончании каждого Вебинара всем участникам выдаются презентационные материалы, сертификат о повышении квалификации в соответствии с международным стандартом ASTM E2064-00(2014) о периодическом повышении квалификации специалистов, которые проводят исследования на полиграфе (требованием стандарта является периодическое повышение квалификации полиграфологов в объеме 40 академических часов в течении 2-х лет, начиная с даты завершения базового курса). Ждем Вас на образовательных мероприятиях ISOPE в качестве слушателей. При необходимости возможно заключение договора, выставление счета, подписание акта выполненных работ.

07-08 грудня 2019 року відбудеться Щорічний семінар підвищення кваліфікації поліграфологів - 2019.  Важливо пам'ятати, що через певних поліграфологів в Україні, які будують свою маркетингову діяльність на конфліктах, протиправній діяльності або організовують роботу, яка не відповідає вимогам міжнародних стандратів - організатори залишають за собою право відмовити в участі у семінарі. 07 листопада очікуються виступи на актуальні теми для сучасного українського професійного поліграфологічного середовища з боку відомих як українських, так і американських спікерів (поліграфологів): Ігор Усіков, Андрій Лисенко, Максим Кузьменко, Дмитро Зубовський, Дерріл Стреттон Булленс, Олег Назаров та голови Колегії поліграфологів України Віталія Шаповалова.

с 04 по 07 декабря 2019 года в городе Киеве будет проводиться Курс для руководителей служб безопасности 3.0. Курс учитывает потребность целевой аудитории, включает современные тенденции и вызовы в разрезе безопасности бизнеса и непосредственно задач служб безопасности предприятий. Задача курса актуализация знаний сотрудников служб безопасности предприятий, предоставить новые и эффективные инструменты противодействия современным вызовам и угрозам для бизнеса. приглашаются все кто имеет отношение к деятельности служб безопасности компаний. Подробнее ознакомиться с программой, спикерами и другой информацией о курсе вы сможете на сайте: https://sb.ovcharov.academy 

Міжнародні освітні заходи (Вебінари) для поліграфологів в Україні на 2020 рік. International Society of Polygraph Examiners скорочено ISOPE - світова професійна поліграфологічна організація, яка об’єднує в своєму складі членів більше 22 країн світу, презентує українським поліграфологам освітні річні дистанційні Інтернет-вебінари. Прийняти участь у міжнародних російськомовних Вебінарах організованих ISOPE можливо за умови річної передплати на Міжнародні освітні заходи ISOPE. Участь у всіх навчальних заходах ISOPE забезпечується отриманням відповідного Міжнародного Сертифікату підтверджує вашу акредитацію поліграфолога і періодичне підвищення кваліфікації відповідно до міжнародного стандарту ASTM E2064-00 (2014 року). Вартість передплати - 520 гривень - одноразовий організаційний акредитаційний платіж Міжнародній спільноті поліграфологів і 1950 гривень щорічний освітній платіж за участь 4 рази на рік в освітніх поліграфологічних російськомовних вебінарах ISOPE. За потреби може укладатися відповідний договір, виставлятися рахунок з юридичними особами.

В период с 26 по 27 октября 2019 года в городе Ирпень состоится практический блиц - курс по частным расследованиям. Эксперты - практики на собственных кейсах покажут повседневную деятельность частных детективов. Учасниками курса могут стать все кому интересна тема профессиональной деятельности детективного агенства или розыскного предприятия в соответствии с законодательством Украины. Официальная страница мероприятия в социальной сети Фейсбук - https://www.facebook.com/events/532798127292761

19 октября 2019 года в Киеве выступит итальянский психолог Игоря Витале, который расскажет о техниках распознавания лжи в Европе. Лекция организована Национальной академией МВД Украины. Приглашение сделано председателем ГО "Коллегия полиграфологов Украины" Виталием Шаповаловым, который впервые также в Италии в 2019 году представил интегрированный метод распознавания лжи по видеоматериалам следственных действий. В ходе этого занятия Игорь Витале расскажет о методах распознавания лжи и технически прокомментирует один из самых обсуждаемых случаев убийства в южной Италии. Занятие будет впервые переведено на украинский язык.

20–22 жовтня 2019 року в місті Києві відбудеться практичний семінар для поліграфологів «Науково-обґрунтовані техніки поліграфологічних досліджень та приклади їх застосування в розкритті злочинів». Організатори заходу: компанія «International Security Advisors LLC» (США), компанія «Axciton Systems, Inc.» (США), громадська організація «Об’єднання поліграфологів силових відомств України», громадська організація «Колегія поліграфологів України». *Місце проведення буде оголошено пізніше.

24 сентября 2019 года в 19.00 состоится (С РУССКИМ ПЕРЕВОДОМ) учебный ВЕБИНАР Международного сообщества полиграфологов на тему: "Анализ данных полиграмм - современные научные исследования". На данный момент регистрацию прошли 15 человек. Запись на образовательные мероприятия (С РУССКИМ ПЕРЕВОДОМ) Международного сообщества полиграфологов (ISOPE) 2020 года и указанный Вебинар возможна по ссылке - https://forms.gle/3mQdtuBSxGx74Yt1A

25-26 травня 2019 року вперше в Україні в місті Києві відбудеться семінар президента Міжнародного співтовариства поліграфологів Натана Гордона на тему: "Ефективні техніки інтерв’ю (допиту) і тестування на поліграфі у кадровій роботі і розкритті злочинів". Організатори семінару: Міжнародне співтовариство поліграфологів (International Society of Polygraph Examiners).

28-29 вересня 2018 року відбудеться практикум: «Розгляд та вирішення інформаційних спорів». Організатори: Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Прогресивний альянс». Місце проведення: Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

8 сентября 2018 года в городе Киеве (Украина) пройдет методологический семинар «Метод наблюдения в профайлинге». Целью семинара является обобщение результатов современных теоретических исследований метода наблюдения в психологии и их адаптация к задачам профайлинга.

10-11 жовтня 2018 року в місті Харкові (Україна) відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання судової експертизи та криміналістики», присвячена 95-річчю Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса. керівництво та спіровбітнику Інституту із щирими побажаннями плідного співробітництва запрошує прийняти участь у роботі конференції.

В вересні 2018 року у місті Києві (Україна) буде проведено чергове засідання робочої групи щодо внесення змін до положень ДСТУ 8692:2016 "Поліграфи. Технічні умови". На теперішній час в Україні не має жодного як вітчизняного, так і закордонного поліграфа, який би відповідав вимогам державного стандарту ДСТУ 8692:2016 у зв'язку з порушеннями, які були включені в його положення. 

01 листопада 2018 року у місті Києві (Україна) відбудеться ІІ конференція "Захист прав інтелектуальної власності та судова експертиза". Метою заходу є оцінка впливу змін процесуальних кодексів на захист прав інтелектуальної власності та судову експертизу; застосування норм Угоди про асоціацію між Україною та ЄС в частині захисту прав інтелектуальної власності; визначення ролі судової експертизи в процесі реформування законодавства в сфері інтелектуальної власності та створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності; захист прав на нетрадиційні об’єкти інтелектуальної власності; взаємодія органів державної влади під час митних процедур та переміщення товарів, що містять об’єкти інтелектуальної власності через митний кордон.

20-21 сентября 2018 года в республике Армения (г. Ереван) пройдет Международная научно-практическая конференция «Актуальные вопросы и перспективы развития судебно-психологической экспертизы и комплексной экспертизы с участием психолога». Конференция проводится совместно Ереванским государственным медицинским университетом им. М. Гераци и Калужским государственным университетом имени К.Э. Циолковского.

 6 апреля 2020

Новини