Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Міжнародне співтовариство поліграфологів (ISOPE, США) 30 грудня 2022 року о 20.00 запрошує українських поліграфологів на навчально-методичний Вебінар "Практикум з наукового огляду Емпіричної системи підрахунку балів (ESS — англ. Empirical Scoring System) поліграфологами за результатами тестувань на поліграфі". Лектор: William L. FLEISHER, директор компанії “Keystone Intelligence Network, Inc”, пенсіонер митної служби США, очолював відділення Митної служби США у Філадельфії, колишній спеціальний агент Федерального бюро розслідувань і керівник відділу поліції Філадельфії. Досвід роботи в правоохоронних органах понад 42 роки. Стаж роботи поліграфологом з 1975 року. Розробив технічне керівництво для Митниці США з питань Аналізу поведінкових ознак людини при перетину кордону. У зв'язку з воєнним станом в Україні та ганебною війною, яку розв'язала рф в Україні можливі зміни щодо дати та часу проведення Вебінару!!! Слухачам Вебінара надається презентація, відеозапис вебінару, сертифікат підвищення кваліфікації поліграфолога. Всім бажаючим вартість участі 950 гривень, деталі за телефоном: 093 476 72 60. 

З серпня 2022 року в Україні поновлено проведення курсів підвищення кваліфікації для вже працюючих українських поліграфологів на базі Міжнародного співтовариства поліграфологів (скор.- ISOPE), яке охоплює фахівців з 24 країн світу. Міжнародним співтовариством поліграфологів (США) на постійній основі протягом кожного року проводяться різні освітні заходи для українських поліграфологів у вигляді навчально-методичних вебінарів відповідно до міжнародного стандарту ASTM E2064-00 (2016 року) про періодичне підвищення кваліфікації в обсязі 40 годин протягом 2 років поліграфологами різних країн. Міжнародне співтовариство поліграфологів проводить акредитацію українських поліграфологів на відповідність міжнародному стандарту ASTM E2064-00 (2016 року) про періодичне підвищення кваліфікації поліграфолога. Тривалість одного навчально-методичного Вебінару ISOPE складає 6 академічних годин, обсягом 0,2 кредиту ЄКТС, з яких 3 акад. години це участь у online Вебінарі та 3 акад. години - самостійна робота слухача з наданими матеріалами (презентація, відеозапис Вебінару та у разі вимоги проходження тесту на перевірку знань за пройденим Вебінаром). З 2022 року навчальні Вебінари будуть проводитись виключно на українській мові. Реєстрація для участі в освітніх заходах поліграфологів за посиланням - https://forms.gle/FRNJZdKjT9HhoGTV7

27 серпня 2022 року в 11.00 в місті Києві відбудеться науково-практичний семінар «Самопоміч у запобіганні та подоланні депресії». Організатор заходу: Потеряхін Олександр Леонідович – український психолог, полковник СБУ у відставці, президент Української асоціації неінструментальної детекції брехні. Актуальність: тривала екстремальна ситуація, зумовлена ​​безперервними бойовими діями, постійною загрозою ракетних та авіаційних ударів, терористичних актів, може провокувати у громадян України депресію. У цих умовах особливо актуальними є знання та вміння в галузі психологічної самодопомоги у попередженні та подоланні цього розладу. Мета семінару: узагальнити принципи, техніки та умови ефективної самодопомоги у запобіганні та подоланні депресії, а також методику навчання клієнтів цим технікам. Орієнтовна тривалість заходу – 3 години. Місце проведення семінару буде визначено додатково. Остаточну програму семінару буде сформовано з урахуванням пропозицій учасників щодо тем їх доповідей та виступів. 

23 вересня 2022 року у змішаній формі (очна та режимі on-line) відбудеться Третя постійно діюча Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання вдосконалення судово-експертної та правоохоронної діяльності». Організатором конференції виступає Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України. За ініціативою директора Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Максима Бабія, громадська організація судових експертів «Всеукраїнська Незалежна науково-дослідна експертна спілка» була запрошена до участі в якості партнера в організації та проведенні засідання Міжнародної науково-практичної конференції. 

Міжнародне співтовариство поліграфологів (ISOPE, США) 12 серпня 2022 року о 20.00 запрошує українських поліграфологів на навчально-методичний Вебінар пам'яті та шани найвідомішому поліграфологу 21 сттоліття Кліву Бакстеру (роки життя 27.02.1924 - 24.06.2013), відкриття якого призвели до революції у сфері інструментальної детекції прихованої інформації. У зв'язку з воєнним станом в Україні та ганебною війною, яку розв'язала рф в Україні можливі зміни щодо дати та часу проведення Вебінару!!! Слухачам Вебінара надається презентація, відеозапис вебінару, сертифікат підвищення кваліфікації поліграфолога. Всім бажаючим вартість участі 850 гривень, деталі за телефоном: 093 476 72 60. 

Оголошення для судових експертів та фахівців, які мають намір отримати кваліфікацію судового експерта або підтвердити кваліфікацію! З 29 червня по 4 липня 2022 року Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України планує провести навчання за курсом: «Теоретичні, організаційні і процесуальні питання судової експертизи» з підготовки осіб, що мають намір отримати кваліфікацію судового експерта або підтвердити кваліфікацію, за умови набрання групи не менше 15 слухачів. Формат занять: онлайн (ZOOM). Для отримання більш докладної інформації залишайте свої контактні данні у формі попередньої реєстрації і організатори повідомлять вам про дату початку курсу. 

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та запровадженням на території України воєнного стану, Директоратом правосуддя та кримінальної юстиції Міністерства юстиції України ініційовано проведення невідкладного моніторингу, з метою оперативного розв’язання законодавчих проблем, які виникли (-ють) в період дії воєнного стану на території України у сфері правового регулювання судово-експертної діяльності.

Весь цивілізований світ із болем та щирим співчуттям спостерігає за трагічними подіями війни росії проти України. Усе свідоме людство бачить наслідки кровавих злочинів, які вчинила та продовжує вчиняти російська армія на території незалежної української держави. Важливу роль у досягненні справедливості для всього світу має ефективне розслідування та справедливий судовий розгляд справ про злочини проти людства, які вчиняють російські війська в Україні. Це неможливо без належного рівня експертного забезпечення правосуддя. Саме тому, під егідою Міністерства юстиції України заплановано 17 червня 2022 року проведення Другого Всеукраїнського форуму судових експертів, що буде присвячений особливостям проведення експертиз у військовий час.

24 червня 2022 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Особистість та суспільство в цифрову еру: психологічний вимір”

03 червня 2022 року в онлайн режимі відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання судової психологічної експертизи у справах за позовами про відшкодування моральної шкоди». Організацтор конференції: Національний науковий центр «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса». Робочими мовами конференції є українська, англійська. Модераторами конференції виступять: Елла Сімакова-Єфремян, заступник директора Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» з наукової роботи, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України та Тетяна Єгорова, завідувач сектору криміналістичних та психологічних досліджень Полтавського відділення Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса».

За ініціативи Міністерства юстиції України, за організації Київського науково-дослідного інституту судових експертиз та Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» 26 квітня 2022 року буде проведено міжнародний круглий стіл «Судово-експертна діяльність: виклики війни». Захід проходитиме в онлайн форматі. Важливість тематики круглого столу пропонує долучитися до заходу представників з понад 25 країн світу: США, Канади, Великої Британії, Італії, Ізраїлю, Німеччини, Нідерландів, Індії, Іспанії, Литви, Латвії, Естонії, Чорногорії, Швеції, Словаччини, Польщі, Бельгії, Республіки Кіпр, Болгарії, Молдови, Вірменії та інших країн світу.

В умовах війни, яку розв'язала РФ в Україні 24 лютого 2022 року, дезінформація традиційно стала одним із найбільш ефективних способів досягнення переваг у військовій, політичній, економічній, інформаційно-психологічній та інших сферах діяльності людини, суспільства й держави. Термін «дезінформація» використовується як процес інформаційно-психологічного впливу на людину і суспільство з метою подання перекрученої, неправдивої, умисно модифікованої інформації. Кінцева мета дезінформування це досягнення певних переваг унаслідок сприятливої поведінки (дії чи бездіяльності) людини, народу України як об’єкта інформаційно-психологічного впливу. Чи можна цьому психологічно протидіяти і як правильно це робити?

24 березня 2022 року за ініціативи Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» Міністерства юстиції України відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання судової психологічної експертизи у справах за позовами про відшкодування моральної шкоди». До участі у всеукраїнській науково-практичній конференції запрошуються науковці, судові експерти, правникі, аспіранти і викладачи закладів вищої освіти, які провадять наукові та практичні дослідження у справах про відшкодування моральної шкоди.

29 січня в 11:00 відбудеться тематична зустріч за темою «Контроль якості результатів поліграфологічного дослідження». Лектор: голова Колегії Андрій ЛИСЕНКО. Організаційний внесок для участі у зустрічі складає 100 грн. Захід рекомендований для керівників відділів або компаній, в яких працюють поліграфологи. Кількість місць обмежена.

*Тільки для членів Колегії поліграфологів України. Заявка для участі у заході подається організатору Віталію Шаповалову, тел.: 098 484 45 14.

В первые в Украине, Международное сообщество полиграфологов 26 декабря 2021 года в 20.00 проводит тематический учебно-методический вебинар по техникам обсчета полиграмм тестов, тренировки навыков обсчета полиграмм на тему: "Matte 4-х трековый зоновый тест (MQTZCT). Lykken Scoring Тест на скрываемую информацию (CIT)". Авторскую методику впервые в Украине представит известный американский ученый полиграфолог - James Allan Matte.

22 жовтня 201 року Асоціація правників України запрошує бажаючих правників взяти участь у XV Щорічному форму з корпоративного права. Щорічний форум АПУ з корпоративного права — це місце професійної дискусії та обмін досвідом між провідними експертами і представниками влади, обговорення новацій законодавства та розгляд найцікавіших кейсів правозастосування у галузі, нюанси вирішення корпоративних конфліктів та судова практика. Серед учасників та доповідачів очікуються провідні юристи, науковці, представники профільних та міжнародних організацій, представники органів державної влади та бізнесу, журналісти профільних та бізнес-видань.

Асоціація правників України запрошує всіх бажаючих взяти участь у Х Щорічному судовому форумі «Незалежна судова влада — фундамент держави в умовах турбулентності», який відбудеться 30 вересня — 01 жовтня 2021 року, 09:30 — 19:30 (за київським часом). Місце проведення: готель Hilton Kyiv, б-р Тараса Шевченка, 30, м. Київ, Україна. Мета заходу — обговорення з представниками судових інституцій, міжнародними та національними експертами актуальних питань, пов’язаних з функціонуванням судової системи в Україні. Участь у форумі візьмуть: судді Конституційного Суду України, Верховного Суду, представники Міністерства юстиції України, народні депутати України, судді, міжнародні експерти та представники Ради Європи, а також практикуючі юристи та представники ЗМІ. Увага! Для участі у заході попередня реєстрація обов’язкова за посиланням. URL: https://uba.ua/ukr/registration/4098

13 листопада 2021 року в місті Києві відбудеться навчальний семінар «Сучасні теоретичні та практичні аспекти проведення поліграфологічних досліджень». Лектор: Дональд Крепол (Donald J. Krapohl). Семінар орієнтований виключно на поліграфологів-практиків. Організатори заходу залишають за собою право відмовити в участі у семінарі на власний розсуд. Робочі мови: українська, англійська. Інформація про вартість семінару, місце проведення та форма для реєстрації учасників буде опублікована пізніше. Вказана інформація на етапі узгодження. Регламент роботи: з 9:00 до 18:00. Викладена інформація є анонсом заходу.

За інформацією президента ВГО «Союз експертів України» Ігоря СТАРОДУБОВА, 30-31 липня 2021 року у Києві відбудеться Всеукраїнський конгрес судових експертів «EХPERT`2021». Союз експертів України запрошує всіх зацікавлених представників експертного середовища, а також медіапартнерів та спонсорів! Захід складатиметься із двох частин: Перша частина, п`ятниця, 30.07 - діалог із представниками законодавчої влади, регуляторних органів, судових та правоохоронних структур. Обговорюватимуться результати спільної роботи Союзу експертів України та Міністерства юстиції України над удосконаленням нормативно-правових актів в сфері судової експертизи та формуватиметься наступний реформаційний етап з урахуванням потреб судових та правоохоронних органів. Друга частина, субота, 31.07 - робота за секціями. Учасники конгресу в секціях, що будуть сформовані згідно із спеціалізацією фахівців, матимуть змогу обговорити профільні питання експертної діяльності у колі колег, атестованих із відповідних видів судових експертиз. Після завершення офіційних заходів планується корпоративний відпочинок.

За повідомленням та запрошенням Львіського науково-дослідного інституту судових експертиз, 10-11 червня 2021 у місті Львові відбудеться «І Всеукраїнський Форум судових експертів» за участю керівництва Міністерства юстиції України. Під час Форуму планується обговорити: 1) Роль та значення судової експертизи, як складової судової системи, 2) Стратегію подальшого розвитку судової експертизи в Україні та прийняти Резолюції за наслідками проведення Форуму.

 4 февраля 2023