Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 167

16 лютого 2024 року в 11.00 на Протоколі відбудеться стрім відео викладача "Київської школи професійної медіації та перемовин" Гутаріної Катерини на тему: "30 питань про медiацiю. Як медiатор допоможе в судах в Україні? Навчання на медiатора". Програма стріма передбачає наступний тези виступу: 1. Знайомство з основними поняттями про медіацію, 2. Історія виникнення медіації та чим вона корисна, 3. Медіація і українські суди - допомога у швидкому досягненні рішення, 4. Навчання на медіатора відповідно до вимог Закону України "Про медіацію", 5. Питання-відповіді щодо ефективності медіації при вирішенні конфліктів (спорів) в Україні.

Пряме посилання для приєднання до трансляції 16 лютого 2024 року об 11.00 https://www.youtube.com/live/Uywo52cz-0o?si=ohbvqJy__0ydMyrJ

Задати питання спікеру можна за посиланням - https://protocol.ua/ua/stream/view/?id=58

Питання, які були задані слухачами стріму викладачу "Київської школи професійної медіації та перемовин" Гутаріної Катерини для розгляду 16 лютого 2024 року о 11.00:

1. Що таке медіація?

2. Хто може бути медіатором?

3. Чим відрізняється медіація від перемовин?

4. Які переваги має медіація?

5. Де навчають медіації?

Інформація про спікера: Гутаріна Катерина Юріївна - професійний медіатор, адвокат, юрист, стаж професійної діяльності у сфері права з 2001 року, за напрямком адвокатури з 2005 по 2017 роки. Спеціалізація у сфері медіації: цивільні спори, комерційні спори, сімейні спори. Професійна позиція з урахуванням досвіду: "Ubi concordia - ibi victoria" - "де згода - там перемога". З 2001 року працюючи у сфері юриспруденції та щодня стикаючись з різними юридичними суперечками пані Катерина точно знає, що якщо має місце судовий розгляд, то вже ніколи не можливо буде знайти рішення, яке б задовольняло обидві сторони. Все одно хтось програє. Медіація працює інакше. Це дивовижний інструмент у вирішенні конфліктів, який дозволяє знайти рішення, що може задовольнити обидві сторони спору. Не слід чекати, що ситуація вирішиться сама собою, варто спробувати альтернативний варіант вирішення проблеми. Медіація – це мирний діалог за згодою між сперечальниками, спрямований на взаємовигідне вирішення існуючого конфлікту, допущених порушень. Маючи великий досвід роботи юристом, адвокатом, пані Катерина із задоволенням допомагає досягнути результат як медіатор. Клієнти пані Катерини бачать, як велика кількість пазлів наприкінці медіації з нею з'єднується в єдине ціле, а проблеми знаходять своєї вирішення. Профіль медіатора - https://www.mediation-help.com/gutarina/

Базове навчання в умовах воєнного стану в Україні відбувається дистанційно (online) з використанням сервісу Zoom у віртуальних аудиторіях із забезпеченням кожним слухачем заходів особистої безпеки. Кількість слухачів у групі обмежена. Набір до групи здійснюється у кількості не більше 20 осіб.

Реєстрація на базовий курс навчання медіації відповідно до Закону України «Про медіацію» здійснюється за посиланням: https://forms.gle/LFqM6y36JcXTHdZp7

Навчальна програма розроблена згідно із Керівними принципами щодо проектування та моніторингу схем навчання медіації від 14.06.2019 року Європейської комісії з ефективності правосуддя (CEPEJ) та відповідно до Основних засад навчання базовим навичкам медіатора, які розроблені в Україні в 2019 році громадською організацією «Національна асоціація медіаторів України» з урахуванням зарубіжних стандартів і вітчизняного досвіду навчальних центрів, тренерів і викладачів в межах проекту «Забезпечення якості послуг медіації шляхом стандартизації вимог до базового навчання медіаторів», що реалізовано ГО “НАМУ” за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя» з метою окреслення мінімальних вимог до навчання медіаторів задля забезпечення належної якості надання ними послуг медіації.