Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 139

23 лютого 2024 року в 11.00 на Протоколі відбудеться стрім відео викладача "Київської школи професійної медіації та перемовин" Назарова Олега Анатолійович на тему: "Комунікація в медіації: діагностика інтересів сторін як основа ефективного вирішення спору". Програма стріма передбачає наступний тези виступу: 1. Як розширити поле для перемовин? 2. Які існують види інтересів в конфлікті при медіації? 3 Як потрібно будувати комунікацію в медації з урахуванням інтересів сторін? 4. Як продіагностувати альтернативи, варіанти вирішення спору? 5. Навчання на медіатора відповідно до вимог Закону України "Про медіацію", 5. Питання-відповіді щодо теми стріму.

Пряме посилання для приєднання до трансляції 16 лютого 2024 року об 11.00 https://www.youtube.com/live/Rathe398Deo?si=IxPZNuY1ZpHE5QPC

Задати питання спікеру можна за посиланням - https://protocol.ua/ua/stream/view/?id=59

Питання, які були задані слухачами стріму викладачу "Київської школи професійної медіації та перемовин" Олегу Назарову для розгляду 23 лютого 2024 року о 11.00:

1. Які ефективні прийоми комунікації можна застосувати при медіації?

2. Які спланувати простір для спікування медіатора та сторін між собою?

Інформація про спікера: Назаров Олег Анатолійович - професійний перемовник (полковник поліції у відставці, поліграфолог, учасник бойових дій), кандидат психологічних наук, доцент, акредитований тренер психолог Національної школи суддів України, доцент кафедри філософії та психології Київського університету інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», атестований Міністерством юстиції України судовий експерт психолог, член Координаційної міжвідомчої ради при Міністерстві юстиції України, директор Київського міжнародного судово-експертного інституту психологічної експертизи і досліджень на поліграфі, головний редактор журналу «Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці». - URL: https://expertize-journal.org.ua, стаж професійної діяльності у сфері юридичної психології з 1999 року.

Базове навчання в умовах воєнного стану в Україні відбувається дистанційно (online) з використанням сервісу Zoom у віртуальних аудиторіях із забезпеченням кожним слухачем заходів особистої безпеки. Кількість слухачів у групі обмежена. Набір до групи здійснюється у кількості не більше 20 осіб.

Реєстрація на базовий курс навчання медіації відповідно до Закону України «Про медіацію» здійснюється за посиланням: https://forms.gle/LFqM6y36JcXTHdZp7

Навчальна програма розроблена згідно із Керівними принципами щодо проектування та моніторингу схем навчання медіації від 14.06.2019 року Європейської комісії з ефективності правосуддя (CEPEJ) та відповідно до Основних засад навчання базовим навичкам медіатора, які розроблені в Україні в 2019 році громадською організацією «Національна асоціація медіаторів України» з урахуванням зарубіжних стандартів і вітчизняного досвіду навчальних центрів, тренерів і викладачів в межах проекту «Забезпечення якості послуг медіації шляхом стандартизації вимог до базового навчання медіаторів», що реалізовано ГО “НАМУ” за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя» з метою окреслення мінімальних вимог до навчання медіаторів задля забезпечення належної якості надання ними послуг медіації.