Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 155

Міжнародне співтовариство поліграфологів (ISOPE, США) 30 грудня 2022 року о 20.00 запрошує українських поліграфологів на навчально-методичний Вебінар "Практикум з наукового огляду Емпіричної системи підрахунку балів (ESS — англ. Empirical Scoring System) поліграфологами за результатами тестувань на поліграфі". Лектор: William L. FLEISHER, директор компанії “Keystone Intelligence Network, Inc”, пенсіонер митної служби США, очолював відділення Митної служби США у Філадельфії, колишній спеціальний агент Федерального бюро розслідувань і керівник відділу поліції Філадельфії. Досвід роботи в правоохоронних органах понад 42 роки. Стаж роботи поліграфологом з 1975 року. Розробив технічне керівництво для Митниці США з питань Аналізу поведінкових ознак людини при перетину кордону. У зв'язку з воєнним станом в Україні та ганебною війною, яку розв'язала рф в Україні можливі зміни щодо дати та часу проведення Вебінару!!! Слухачам Вебінара надається презентація, відеозапис вебінару, сертифікат підвищення кваліфікації поліграфолога. Всім бажаючим вартість участі 950 гривень, деталі за телефоном: 093 476 72 60. 

Реєстрація для участі у Вебінарі за посиланнямhttps://forms.gle/zTE1qrpWtQpyr7Pr8

Структура Вебінару: поняття ESS, підхід до аналізу, ефективність, доцільність та тактика використання, приклади. 

Об'єктивізація даних поліграм була запропонована в XX столітті від початку Джоном Рідом у вигляді "галкової" системи обліку поліграм, а потім і Клівом Бакстером у вигляді бальної системи обліку поліграм. На даний момент існують такі системи обліку поліграм як:

1) 7-бальна шкала Бакстера;

2) 7-бальна Федеральна (Міністерства оборони США) система оцінювання;

3) 7-бальна Університету Юти;

4) 3-бальна Федеральна (Інститут поліграфа Міністерства оборони США) система оцінювання;

5) 3-бальна емпірична система оцінювання (ESS - англ. Empirical Scoring System) запропонована в 2008 році (Nelson, Krapohl, Handler) та мультиноміальне оновлення емпіричної системи оцінки (ESS-Multinomial (ESS-M)), яке було опубліковано в 2017 році (Nelson) і яке включає байєсовську модель прийняття рішень в оцінці поліграм;

6) шкала оцінювання тесту на інформацію, що приховується (CIT - англ. Concealed Information Test).

7) техніка горизонтального обліку поліграм – HSS (англ. – Horizontal Scoring System).

Окремо слід віділити Систему об'єктивного обліку поліграм (Objective Scoring System, скор. - OSS), яка була розроблена в 1999 (Krapohl, McManus) як комп'ютеризований варіант ручної оцінки поліграм, в подальшому система оновлювалася в 2002 (OSS-2, Krapohl) і в 2004 (OSS-3, Raymond Nelson, Mark Handler, Donald Krapohl). Система об'єктивного обліку поліграм, версія 3 (OSS-3), була розроблена як незалежний спільний проект з метою надання надійної, широко застосовної, добре задокументованої та математично обґрунтованої комп'ютеризованої моделі підрахунку балів на поліграмі поліграфа, яку можна безкоштовно впровадити у програмне забезпечення поліграфа та яка знаходиться у вільному доступі для подальшого вивчення. Комп'ютеризований алгоритм підрахунку балів OSS-3 заснований на надійних принципах тестування на поліграфі, отриманих з існуючих досліджень, і має достовірність, виведену з кількома варіантами форматів тестів Zone та MGQT. Детальніше: https://www.oss3.info/index.html

24 країни, поліграфологи яких на теперішній час входять до членів Міжнародного співтовариства поліграфологів: USA, Costa Rica, Israel, Guatemala, Egypt, Colombia, Poland, South Africa, UK, Canada, Bulgaria, Mexico, Kazakhstan, Turkey, South Korea, Singapore, Philippines, Pakistan, Ukraine, ​Italy, Honduras, Serbia, Nigeria, ​Romania. Під санкціями ISOPE щодо заборони участі у заходах ISOPE перебувають поліграфологи Russia.

Міжнародне співтовариство поліграфологів (ISOPE) прийняло резолюцію, якою засудило війну рф в Україні та призупинило членство поліграфологів - громадян рф в ISOPE в 2022 році, тимчасово виключило їх з реєстру членів ISOPE та вжило інші обмеження

Тривалість одного навчально-методичного Вебінару ISOPE складає 6 академічних годин, обсягом 0,2 кредиту ЄКТС, з яких 2 акад. години це участь у online Вебінарі та 4 акад. години - самостійна робота слухача з наданими матеріалами (презентація, відеозапис Вебінару та у разі вимоги проходження тесту на перевірку знань за пройденим Вебінаром). З 2019 року кількість учасників освітніх заходів ISOPE в Україні згідно виданих сертифікатів, досягла відмітки близько 400. З серпня 2022 року поновлюється проведення Вебінарів ISOPE для українських фахівців по сучасним та пам'ятним темам роботи на поліграфі. Прийняти участь у міжнародних навчально-методичних українськомовних Вебінарах, які організовані ISOPE можливо  шляхом індивідуальної участі та сплати вартості річної участі або разової у Вебінарах. Представник ISOPE в Україні, член Колегії поліграфологів України Назаров Олег: +38 (093) 476 72 60.

Українські учасники поліграфологи - слухачі Вебінарів Міжнародного співтовариства поліграфологів, які три роки поспіль приймають участь в навчальному процесі ISOPE будуть визначаться відповідним знаком слухача ISOPE.