Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 2014

У монографії розглянуто гендерні особливості ціннісно-смислової сфери осіб, засуджених за вбивство, які пов’язані зі змістом сприйняття ними обставин власного злочину. Описані специфічні переживання, які супроводжують жінок та чоловіків, що вчинили вбивство, в момент, одразу та через тривалий час після скоєного злочину. Розкрита необхідність психокорекційної роботи, направленої на зростання самосвідомості, пробудження каяття, переосмислення негативних почуттів, які супроводжували вчинення злочину та реконструювання смислової сфери у напрямку соціальної адаптації з урахуванням тендерних смислових схем. На підставі отриманих даних викладено психокорекційну програму «Вибір», що виявилася ефективною для осіб, які визнали свою вину.

Бібліографічний опис: Назаров О.А. Психологія вбивці: гендерний аспект: Монографія. — К.: Освіта України, 2014. — 176 с. - URL: https://cutt.ly/RhVS44d 

Монографія призначена для науковців, викладачів, студентів і курсантів юридичних, психологічних факультетів та вищих закладів освіти, а також буде корисною практичним працівникам правоохоронних органів.

Attachments:
Download this file (монография.pdf)Монографія[текстовий огляд]1195 kB