Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 405

УВАГА! Якщо у Вас виникають сумніви щодо можливості проведення певного виду дослідження або судової експертизи, телефонуйте нам (+38 093 476 72 60,  +38 098 011 85 63) або направте запит із описом Вашої ситуації заповнивши форму, що наведена нище. Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців та допомогає визначитись із видом експертизи та скласти перелік питань, які необхідно поставити на дослідження саме у Вашому випадку.

У разі необхідності ми надамо допомогу в отриманні офіційної відповіді щодо можливості проведення експертизи по конретному питанню, в якій буде зазначено вартість робіт, строки проведення, необхідні документи та підтверджено кваліфікацію експерта.

Нагадуємо, раніше публікувалась інформація з описом найбільш поширених видів судових психологічних експертих, у тому числі із застосуванням поліграфа в Україні:

1) Судово-психологічна експертиза в кримінальному провадженні;

2) Судово-психологічна експертиза в адміністративних справах;

3) Судово-психологічна експертиза в цивільних справах;

4) Судово-психофізіологічна експертиза з використанням поліграфа;

5) Впровадження в Україні сучасної наукової системи вивлення прихованої інформації EyeDetect (АйДетект) за запитом зацікавлених осіб.

Міністерством юстиції України змінено вартість експертогодини в 2020 році, яку необхідно враховувати при замовлянні судової експертизи

Часті питання в редакцію з питань призначення судової експертизи

Сооснователь Monobank Олег Гороховский: опыт использования полиграфа в работе банка, практические рекомендации по внедрению полиграфа в компанию