Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 5370

31 січня 2020 року на офіційних ресурсах Всеукраїнської асоціації поліграфологів у мережі Facebook почала поширюватись інформація з Інтернет-сайту https://kompromat1.live з текстом статті що нібито «насильник і хабарник Назаров Олег Анатолійович рветься в ДБР». Вказану публікацію від 2018 року виконавчий директор Всеукраїнської асоціації поліграфологів Ведмідь Володимир Анатолійович за часом розмістив у відповідь зараз на об’єктивну критику його діяльності, особливо, коли ним ігноруються професійні вимоги до досліджень, які проводяться на поліграфі по доволі резонансним кримінальним справам де вирішується питання долі інших людей [8]. Публікація є цинічним замовленням компіляції недостовірної інформації, яка грубо принижує честь та гідність людини та відноситься до її особистого життя.

За інформацією поліграфологів, з деякого часу Ведмідь неодноразово пояснював причини своєї неетичної поведінки в суспільстві тим, що він є підприємецем і вже на службі у державі не перебуває, тому може говорити і писати все, що захоче. До речі, сам Ведмідь, колишній слідчий Головного управління СБУ в місті Києві і Київській області. Попрацювавши біля 4 років (2005-2009) в правоохоронному органі був звільнений з причини, яка не розголошується (за інформацією з оточення Ведмідя В.А. - через конфлікти з колегами) проте намагався y період 2009-2010 років поновитися на службі неодноразово через суди. Однак, згідно реєстру судових рішень по адміністративній справі №3319/10/1070 за позовом Ведмідя Володимира Анатолійовича до Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київської області про визнання не чинними наказів No1501-ос від 16.10.2009 та No366-ос від 04.11.2009 - програв і до служби більше допущений не був [1].

Після звільнення з СБУ в період з 03.01.2012 по 24.09.2014 Ведмідь Володимир Анатолійович працював в ТОВ «ГлобалМані» (м. Київ), де зарекомендував себе негативно та за порушення службової дисципліни був звільнений з посади начальника Управління фінансів та економічної безпеки 24 вересня 2014р. з ініціативи власника згідно п. 4 ст. 40 КЗпП України. Намагався поновитися через суд, але знову ж програв, оскільки всі дії Ведмідя Володимира Анатолійовича було визнано незаконними щодо такого поновлення [11]. З 2014 року порушник дисципліни Ведмідь Володимир Анатолійович почав опікуватися Всеукраїнською асоціацією поліграфологів на посаді виконавчого директора цієї організації, яка постійно з того часу опиняється в центрі скандалів з різних підстав з іншими поліграфологами.

Приймаючі участь у різних конкурсах Ведмідь Володимир Анатолійович приховує факти щодо підстав негативного свого звільнення, конфліктних відносин зі Служби безпеки України, ТОВ «ГлобалМані» де обіймав особливо відповідальні посади (старшого слідчого та начальника Управління фінансів та економічної безпеки). Фактично Ведмідь Володимир Анатолійович уникає деталізації щодо власних негативних характеристик, які і сприяли його звільненню, хоча Ведмідь Володимир Анатолійович і намагався через суди поновитися у вказаних організаціях, проте суди зробили висновок, що звільнення Ведмідя Володимира Анатолійовича було цілком законним, порушувати службову дисципліну не можна!

В 2012 році Ведмідь Володимир Анатолійович подавався кандидатом на посаду судді - обраний не був [16, 17].

В 2015 році Ведмідь Володимир Анатолійович намагався увійти кандидатом у Раду громадського контролю Національного антикорупційного бюро України - обраний не був [13].

В 2016 році Ведмідь Володимир Анатолійович намагався увійти як делегований представник до складу Громадської ради при Державній фіскальній службі України - обраний не був [12].

В жовтні 2016 року Ведмідь Володимир Анатолійович намагався увійти як делегований представник до складу Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України - обраний не був [15].

Російський сайт, який займається написанням дисертацій на замовлення, почав продавати дисертацію виконавчого директора Всеукраїнської асоціації поліграфологів Ведмідя Володимира Анатолійовича раніше часу захисту, тексту якої немає навіть у наукових базах 

Раніше повідомлялося, до парламенту внесено законопроект № 5461-1 про внесення змін до Закону України «Про освіту», яким передбачається посилити відповідальність за плагіат, тобто, коли учні, студенти пишуть роботи під замовлення. Пропонується додати норму, що подання академічних текстів, отриманих від осіб, як власних результатів навчальної діяльності є порушенням академічної доброчесності. За вчинені правопорушення планують встановити адміністративну відповідальність, доповнять Кодекс України про адміністративні правопорушення статтею 51-5 – штраф від 50 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 5100 грн). Повторне вчинення порушення протягом року - від 500 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 8500 до 17 000 грн). Поки що, за порушення академічної доброчесності передбачені: відрахування, повторна здача іспиту, позбавлення стипендії та інші (п.6 ст. 42 Закону України «Про освіту»).

Біографічна довідка Ведмідя Володимира Анатолійовича (станом на 2016 рік), яка надається ним з приховуванням причин свого звільненняhttp://mpe.kmu.gov.ua/minugol/doccatalog/document?id=245133730 

Протягом 2018 - 2019 років Ведмідь Володимир Анатолійович «прославився» тим, що почав направляти скарги, заперечуючи, щоб українські військові (Центр забезпечення службової діяльності Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України)!!!!! в період бойових дій на Сході України, не купували визнані у світі поліграфи, які мають інтерфейс програмного забезпечення на державній (українскій) мові та відповідають міжнародним стандратам в галузі експертної психофізіології ASTM International. Міжнародна організація ASTM International визнана у більше 100 країн світу, у тому числі з 2017 року і в Україні, але Ведмідь Володимир Анатолійович, який у парі з Дубровським Олексієм Євгеновичом, Іщуком Ігор Яковлевич торгуючи в Україні сумнівним «українським» поліграфом Рубікон, який є собі такою компіляцією російського поліграфу «Бар'єр», з дещо гіршими функціями і технічними помилками - таким вимогам не відповідав та має ганебну історію походження та розробки. Скарги Ведмідя Володимира Анатолійовича були залишені без задоволення [14].

Додатково пропонується для ознайомлення дві статті щодо поліграфу Рубікон: 1) Голова Колегії поліграфологів України засуджує поширення недостовірної інформації, яку вчиняє Всеукраїнська асоціація поліграфологів серед громадян лобіюючи продаж поліграфу РУБІКОН 2) Дістало: бізнес-торгівля українськими поліграфами «Рубікон» або скільки держава готова платити за поліграфи, які не відповідають у повному обсязі вимогам ДСТУ 8692:2016 «Поліграфи. Технічні умови»? 

На теперішній час виконавчий директор Всеукраїнської асоціації поліграфологів Ведмідь Володимир Анатолійович згідно реєстра громадських формувань є керівником трьо «фіктивних», існуючих лише на папері громадських організацій, які не мають у своєму складі жодного члена і зареєстровані майже за однією адресою. Грізності вигоданих назв організацій в яких Ведмідь Володимир Анатолійович є керівником, ВРАЖАЄ)))):

1) ГО «НАПУ» - Національна асоціація поліграфологів України, Код: 40639668, Адреса: 01103, м.Київ, Печерський район, ВУЛ. КІКВІДЗЕ, 41 ОФІС 7, Дата запису: 07.07.2016,

2) ГО «НАБ» - Національне антикорупційне бюро, Код: 39600909, Адреса: 01103, м.Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ КІКВІДЗЕ, будинок 41, офіс 7, Дата запису: 26.01.2015,

3) ГО «ВАД» - Всеукраїнська асоціація детективів, Код: 41504110, Адреса: 01103, м.Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ М. БОЙЧУКА, будинок 41, Дата запису: 07.08.2017.

ХТО ЦЯ ЗАГАДКОВА ЛЮДИНА - ВЕДМІДЬ ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ І ЩО ВОНА ПЛАНУЄ ПРОТИПРАВНОГО ДАЛІ СКОЮВАТИ З ВИКОРИСТАННЯМ СТВОРЕНИХ НЕЮ ВЖЕ ТРЬОХ «ФЕЙКОВИХ» ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ? ОСОБЛИВО, ЯКІ ПРОТИПРАВНІ ВЧИНКИ ЗБИРАЄТЬСЯ ВЧИНЯТИ СТОСОВНО ІНШИХ УКРАЇНСЬКИХ ПОЛІГРАФОЛОГІВ?

В 2018 році, в ДБР було розпочато конкурс на дві вакантні посади головних спеціалістів відділу проведення перевірок із застосуванням поліграфа Управління внутрішнього контролю. На вказані посади подали заявки біля 10 фахівців. Ведмідь Володимир Анатолійович вирішив документи щодо себе не подавати, можливо з урахуванням великої кількості відмов, що вже раніше Ведмідь Володимир Анатолійович отримував в інших конкурсах. Проте, після складання тестування на знання загального законодавства, із загальної кількості конкурсантів залишилось лише три конкурсанта,

два з яких діючі члени Всеукраїнської асоціації поліграфологів: Денисенко Ярослав Станіславович (ГУНП в Луганській області), Шишкарьов Дмитро Ігорович (Військова прокуратура України) та

один діючий член Колегії поліграфологів України: Назаров Олег Анатолійович (пенсіонер Національної поліції).

Якщо не брати до уваги, що Шишкарьов та Денисенко набрали за знання законодавства по однаковій кількості 98 балів кожний зі 100 можливих, то здавалось, проходив «чесний» конкурс, але Всеукраїнська асоціація поліграфологів ймовірно вирішила трохи «підстрахуватися» і за ймовірною домовленістю з конкурсантами – членами ВАП як здебільшого діючими працівниками правоохоронних органів організувала збір інформації персонального характеру ПРО ІНШОГО КОНКУРСАНТА з метою подальшого викревлення і публікації такої інформації на всіх можливих медіа ресурсах, які належали  так званому українському «інформаційному кілеру» Тарасу Черноивану.

Надалі опублікована в червні 2018 року з єдиним змістом серія статей нібито про Назарова Олега Анатолійовича, мала на меті створити негативне резюме щодо нього перед подальшими етапами конкурсу в ДБР. Припущення про причетність до цієї справи Тараса Черноивана здійснено на підставі опублікованого переліку Інтернет-сайтів Тараса Черноивана, який вказується журналістами у їхньому розслідуванні з цього приводу [4].

Щоб поширити образливу та протиправну інформацію замовниками було вигадано три назви статті: «Шлях дрібного сімейного насильника в ДБР», «Чому насильник і хабарник Назаров Олег Анатолійович рветься в ДБР?» «Насильник і хабарник Назаров Олег Анатолійович рветься в ДБР» та використано для поширення недостовірної та образливої інформації з метою недопущення до перемоги в конкурсі більше 80 Інтернет-ресурсів. Як бачите, масштаб створення негативного протиправного образу насправді вражає! За видалення недостовірних матеріалів, зловмисники забажали грошову винагороду по 100 доларів за видалення кожної протиправної статті. Скриншот переписки з одним із адмінстраторів Інтернет-ресурсу наведений нище.

В Україні це перший випадок залучення великих коштів для поширення іншими недорочесними поліграфологами недостовірної інформації щоб приховати власні правопорушення і не допустити професійного фахівця до їх перевірки. Намагання певних осіб та організацій впливати на результати роботи поліграфологічної служби Державного бюро рослідувань викликає велике занепокоєння, оскільки співробітники цого відомства повинні проходити тестування на поліграфі 1 раз на рік. Нище наводяться всі використані Інтернет-сайти для поширення недостовірної, образливої інформації. Причетність до поширення образливої «замовної» інформації керівництва Всеукраїнської асоціації поліграфологів, ще більше ганьбить цю організацію, яке у такий спосіб намагається приховати непрофесійність і протиправність власних дій в Україні. Маю надію, всі обставини цього вчинку з боку правопорушників, рано чи пізно стануть предметом розслідування правоохоронних органів та вказаним діям буде надана належна правова оцінка відповідно до законодавства України.

На теперішній час, діючими залишаються лише 4 Інтернет-сайта, які найбільш цінні для правопорушників і використовуються для поширення недостовірної інформації щодо громадян та поліграфолога Назарова О.А.:

1. https://kompromat1.pro/articles/91122-nasiljnik_i_habarnik_nazarov_oleg_anatolijovich_rvetjsja_v_dbr

2. https://job-sbu.org/chomu-nasilnik-i-habarnik-nazarov-oleg-anatoliyovich-rvetsya-v-dbr-25813.html

3. https://glavk.net/articles/46467-kvartira_za_miljjon._mati_operupovnovazhenogo_natspolitsiji_zrobila_sinu_dorogij_podarunok

4. https://smi-2-news.ru/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

Головний поширювач недостовірної та неетичної інформації щодо поліграфологів в Україні це Всеукраїнська асоціація поліграфологів, серед членів та керівництва якї є особи-поліграфологи, які через свій непрофесійоналізм, неетичність та схильність до правопорушень, здатні вводити людей в оману задля досягнення мети будь-якими власними діями. Приклади поширювання недостовірної, неетичної інформації Всеукраїнської асоціації поліграфологів з метою приховування власних непрофесійних дій наведені в скриншотах нище. Ганебним є те, що керівництво Всеукраїнської асоціації поіграфологів не бажає дотримуватись міжнародних стандартів в діяльності поліграфолога та адвокати - поліграфологи бажають погано виконувати роботу поліграфолога отримуючи за це гроші від людей, так само без дотримання міжнародних стандартів, одночасно маючи посвідчення адвоката як "захист" від звинувачень в непрофесійності. Закликаю всіх - ОСТЕРІГАЙТЕСЬ непрофесійних, неетичних АДВОКАТІВ - ПОЛІГРАФОЛОГІВ ВАП. Не може посвідчення адвоката "захисти" цього адвоката від його непрофесійних дій як поліграфолога, а проведення судово-експертної роботи взагалі заборонено адвокату згідно з статтею 7 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність"!!!!

Перелік сайтів для поширення недостовірної статті «Шлях дрібного сімейного насильника в ДБР» (залучено 37 сайтів):

1. http://gipoteza.net/novosti/item/519477-shlyah-dr-bnogo-s-meynogo-nasilnika-v-dbr

2. https://ukrpost.biz/shliah-dr%d1%96bnogo-s%d1%96meinogo-nasil/

3. http://rbc2rbc.ru/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

4. http://rus-criminal.ru/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

5. http://ktovbanke.ru/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

6. http://smi2news.ru/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

7. http://dlyabankirov.ru/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

8. http://pravdabanki.ru/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

9. http://biznewsinfo.ru/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

10. http://advokatovnet.ru/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

11. http://newsinsider.ru/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

12. http://lawspress.ru/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

13. http://banki2banki.ru/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

14. http://politicannews.ru/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

15. http://www.infowebhub.net/novosti/item/25952-shlyah-dr-bnogo-s-meynogo-nasilnika-v-dbr

16. http://ruskompromat.ru/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

17. https://timesiti.org/kompromat/shliah-dr%d1%96bnogo-s%d1%96meinogo-nasilnika

18. https://compromat.ws/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr/

19. https://skelet-info.org/shlyax-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr/

20. http://ruskompromats.ru/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

21. http://www.president-service.com/novosti/item/25952-shlyah-dr-bnogo-s-meynogo-nasilnika-v-dbr

22. http://allnewsinform.ru/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

23. http://pilotekh.com/novosti/item/15614-shlyah-dr-bnogo-s-meynogo-nasilnika-v-dbr

24. http://world-talks.ru/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

25. https://ukrpolitforum.com/topic/52789-shlyah-dribnogo-simeynogo-nasilnika-v-dbr/

26. http://advokatpress.ru/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

27. https://nikolaev-gosips.livejournal.com/4555657.html

28. http://ruscompromat.ru/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

29. http://business-v-rf.ru/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

30. http://ruscompromats.ru/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

31. http://people-talks.ru/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

32. https://vn.ukraines.news/shlyax-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr/

33. https://ternopil.ukraines.news/shlyax-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr/

34. http://bankipravo.ru/shlyah-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

35. https://horoshiyenews.info/2018-06-14-10-55-shlyax-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

36. http://www.politika-on-line.com/item/34310-shlyah-dr-bnogo-s-meynogo-nasilnika-v-dbr

37. http://gigasite.info/d/item/200403-shlyakh-dribnogo-simejnogo-nasilnika-v-dbr

Перелік сайтів сайтів для поширення недостовірної статті «Чому насильник і хабарник Назаров Олег Анатолійович рветься в ДБР?» (залучено 12 сайтів):

1. https://job-sbu.org/chomu-nasilnik-i-habarnik-nazarov-oleg-anatoliyovich-rvetsya-v-dbr-25813.html

2.

 

https://www.facebook.com/202547249772607/posts/2103051423055504/

 

 

3. http://pravda.rv.ua/novosti/item/3164-chomu-nasilnik-habarnik-nazarov-oleg-anatol-yovich-rvetsya-v-dbr

4. http://gipoteza.net/novosti/item/47127-chomu-nasilnik-habarnik-nazarov-oleg-anatol-yovich-rvetsya-v-dbr

5. http://gipoteza.net/korruptsiya/item/43422-chomu-nasilnik-y-khabarnik-nazarov-oleg-anatolijovich-rvetsya-v-dbr?

6. http://webobzor.kiev.ua/chomu-nasilnik-i-xabarnik-nazarov-oleg-anatolijovich-rvetsya-v-dbr/

7. http://gigasite.info/a/item/206796-chomu-nasilnik-habarnik-nazarov-oleg-anatol-yovich-rvetsya-v-dbr

8. https://glavk.net/news/379322-chomu_nasiljnik_i_habarnik_nazarov_oleg_anatolijovich_rvetjsja_v_dbr

9. http://accordionist25.rssing.com/chan-13287823/all_p84.html#item1678

10. http://novostiua.org/news/667447-chomu_nasiljnik_i_habarnik_nazarov_oleg_anatolijovich_rvetjsja_v_dbr

11. https://m.glavk.net/news/112.ua.?pg=13284&mobileversion=true

12. http://webobzor.kiev.ua/chomu-nasilnik-i-xabarnik-nazarov-oleg-anatolijovich-rvetsya-v-dbr/

Перелік сайтів сайтів для поширення недостовірної статті «Насильник і хабарник Назаров Олег Анатолійович рветься в ДБР» (залучено 32 сайта):

1. https://kompromat1.live/articles/91122-nasiljnik_i_habarnik_nazarov_oleg_anatolijovich_rvetjsja_v_dbr

2. https://job-sbu.org/chomu-nasilnik-i-habarnik-nazarov-oleg-anatoliyovich-rvetsya-v-dbr-25813.html

3. https://m.glavk.net/news/379007-nasiljnik_i_habarnik_nazarov_oleg_anatolijovich_rvetjsja_v_dbr

4. https://kompromat.top/nasilnik-i-xabarnik-nazarov-oleg-anatolijovich-rvetsya-v-dbr/

5. https://vinnitsa.top/novini/item/303035-nasilnik-habarnik-nazarov-oleg-anatol-yovich-rvetsya-v-dbr

6. http://tsn.life/nasilnik-i-xabarnik-nazarov-oleg-anatolijovich-rvetsya-v-dbr/

7. http://www.shcandal.com/item/48447-nasilnik-habarnik-nazarov-oleg-anatol-yovich-rvetsya-v-dbr

8. http://pravda.rv.ua/novosti/item/3164-chomu-nasilnik-habarnik-nazarov-oleg-anatol-yovich-rvetsya-v-dbr

9. http://for-ua.life/nasilnik-i-xabarnik-nazarov-oleg-anatolijovich-rvetsya-v-dbr/

10. http://glavred.life/nasilnik-i-xabarnik-nazarov-oleg-anatolijovich-rvetsya-v-dbr/ 

11.

 

https://www.facebook.com/1224119004386233/posts/1251130588351741/

 

 

12. http://novindoosh.com/item/17211-nasilnik-habarnik-nazarov-oleg-anatol-yovich-rvetsya-v-dbr?

13. http://gipoteza.net/novosti/item/47127-chomu-nasilnik-habarnik-nazarov-oleg-anatol-yovich-rvetsya-v-dbr?

14. http://privat24.news/?p=45878

15. http://glavcom.life/nasilnik-i-xabarnik-nazarov-oleg-anatolijovich-rvetsya-v-dbr/

16. http://expres.life/nasilnik-i-xabarnik-nazarov-oleg-anatolijovich-rvetsya-v-dbr/

17. https://newslol.net/item/34669-nasilnik-habarnik-nazarov-oleg-anatol-yovich-rvetsya-v-dbr

18. http://izvestiya.net/item/32963-nasilnik-habarnik-nazarov-oleg-anatol-yovich-rvetsya-v-dbr

19. https://horoshiyenews.info/2018-06-14-10-25-nasilnik-i-xabarnik-nazarov-oleg-anatolijovich-rvetsya-v-dbr

20. https://123ru.net/incidents/152514831/

21. https://29ru.net/pu/incidents/152514831/

22. https://m.glavk.net/articles/46467-nasiljnik_i_habarnik_nazarov_oleg_anatolijovich_rvetjsja_v_dbr

23. http://argumentua.life/nasilnik-i-xabarnik-nazarov-oleg-anatolijovich-rvetsya-v-dbr/

24. http://obozrevatel.life/?p=30729

25. http://spichka.news/nasilnik-i-xabarnik-nazarov-oleg-anatolijovich-rvetsya-v-dbr/

26. http://ukranews.life/nasilnik-i-xabarnik-nazarov-oleg-anatolijovich-rvetsya-v-dbr/

27. http://www.superlinguist.com/item/32185-podv-yne-zhittya-rodini-gavrish-v?

28. http://trashik.news/nasilnik-i-khabarnik-nazarov-oleg-anatolijjovich-rvetsya-v-dbr/

29.

 

https://www.facebook.com/ua.polygraph/posts/1746399472169046

 

 

30. http://buyexpert.net/index.php/novosti/item/33046-nasilnik-habarnik-nazarov-oleg-anatol-yovich-rvetsya-v-dbr

31. http://novostiua.org/news/667148-аnasiljnik_i_habarnik_nazarov_oleg_anatolijovich_rvetjsja_v_dbr

32. http://spichka.press/nasilnik-i-xabarnik-nazarov-oleg-anatolijovich-rvetsya-v-dbr/

Для довідки, Тарас Чорноиван в політичних колах відомий як медіашантажист і інформаційний кілер. Діяльність групи інтернет-сайтів, очолюваних Тарасом Черноиваном, координується за певними джерелами помічником Володимира Путіна - Владиславом Сурковим. Про це повідомляється в розслідуванні «Тарас Чорноиван - перепрошитий «моторолла», з пультом управління в Кремлі», пише Vlasti.net Мережа його (Черноивана) медіаресурсів, складається з клонів впливових сайтів «ОРД», «Антикор» та інших - обліплена чорнушними публікаціями публічних персон з політики і бізнесу та інших осіб, які на прохання можуть бути описані у «замовних» статтях. Коли репутаційні ризики для осіб, які вказуються в статтях стають критичними і вони починають шукати шляхи вирішення проблеми, Чорноиван пропонує заплатити за зняття «компромату» з його ресурсів. Згідно інформації на Інтернет-ресурсі 123ru.net, у 2013 році громадянин Т. Чорноиван був засуджений за статтею 189 ч. 2 Кримінального кодексу України (вимагання) до чотирьох років позбавлення волі [2, 3, 4], однак від відбуття покарання був звільнений. До речі, така вірогідна ГОП компанія - ВАП і Тарас Чорноиван, на нашу думку, вже давно повинна була привернути до себе увагу відповідних спецслужб.

На що розраховував Ведмідь Володимир Анатолійович, здійснюючи не професійні дії та скоюючи ганебні вчинки щодо інших поліграфологів в Україні?

- На неможливість фахівцям розібратися у причинах образливої поведінки виконавчого директора Всеукраїнської асоціації поліграфологів Ведмідя Володимира Анатолійовича?

- На бажанні приховати свій непрофесіоналізм або підстави свого звільнення зі Служби безпеки України, де він працював по лінії боротьби з контрабандою транспортних засобів та припустимо отримав хабара, але за впливом рідних був звільнений за власним бажанням, а після зміни керівництва вирішив повернутися на «тепле» містечко і не зміг?

Але терпіти випадкових людей у професії ПОЛІГРАФОЛОГ більше ніхто не буде! Можливо вже настав час Ведмідю Володимиру Анатолійовичу піти з поліграфологів, як у свій час, він пішов з лав Служби безпеки України, куди повернутися йому вже не дали? Час все розставить по своїх місцях. Але в професії поліграфолог - людям цинічним, не професійним, заради наживи готовим переступити закон - НЕ МІСЦЕ!

В листопаді 2019 року, вже велися розмови про ймовірну причетність членів Всеукраїнської асоціації поліграфологів, у тому числі засновників ВАП, до можливого навчання протидіяти тестуванню на поліграфі та під час проходження конкурсу в Державне бюро розслідувань [9].

Зазначене може допомогти оцінити масштаб протиправних дій деяких членів Всеукраїнської асоціації поліграфологів щодо впливу на результат проходження конкурсів в цьому центральному правоохоронному органі України, особливо якщо його представники вже працюють на посадах Головних спеціалістів відділу проведення перевірок із застосуванням поліграфа Управління внутрішнього контролю. До речі, в 2019 року ці фахівці, а саме Шишкарьов (на фото нище з сліва), припускаємо щоб віддячити за надану допомогу, спромоглися організувати зустріч першого президента Всеукраїнської асоціації поліграфологів Дубровського з тодішнім Директором ДБР Романом Трубою [5].

На фото представники ВАП - переможці конкурсу на посади фахівців поліграфологів Державного бюро розслідувань - Денисенко (третій зліва) та Шишкарьов (другий справа) [10].

Наголошую, керівництво та деякі члени Всеукраїнської асоціації поліграфологів систематично критикуються за скоєння можливих непрофесійних, протиправних дій, які вони можуть вчиняти на замовлення, але на критику не реагують, можливо через захист впливових осіб, які ще залишаються при владі. Так, не так, в січні 2020 року Ведмідем Володимиром Анатолійовичем було опубліковано нібито «грамоту Ради Національної безпеки і оборони» [7], якою Ведмідя Володимира Анатолійовича нагородила Рада Національної безпеки і оборони в особі її заступника Кривоноса С.Г. Сам текст грамоти викликав у суспільстві резонанс через те, що будь яка інформація щодо дитячих будинків яким Ведмідь Володимир Анатолійович нібито надав допомогу взагалі відсутня будь де, у тому числі у відкритій мережі Інтернет. Тобто інформація щодо заслуг Ведмідя Володимира Анатолійовича відсутня, участі в АТО, не дивлячись на придатність до служби, – Ведмідь Володимир Анатолійович за період з 2014 по теперішній час не приймав та бажання служити в Збройних силах України не виказував. Ймовірність того, що Ведмідь Володимир Анатолійович проводив тестування на поліграфі на замовлення РНБО, при тому, що протягом 2018 - 2019 років Ведмідь Володимир Анатолійович «прославився» тим, що почав направляти скарги, заперечуючи, щоб українські військові (Центр забезпечення службової діяльності Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України)!!!!! в період бойових дій на Сході України, купували визнані у світі поліграфи та наявної інформації про Ведмідя Володимира Анатолійовича як порушника службової дисципліни з урахуванням ймовірної низької якості таких тестувань - ця робота може викликати лише подив. В Міністерстві оборони України створений цілий підрозділ, який безпосередньо саме і займається такими дослідженнями і несе відповідальність за свою діяльність згідно нормативних документів. Яку відповідальність може нести цивільна особа, яка безоплатно залучається впливовим державним органом у разі припустимо скоєння Ведмідем Володимиром Анатолійовичем порушень (помилок) під час таких особливо відповідальних досліджень? Для юриста відповідь проста - НІЯКОЇ! Нище наведена інформація Ради національної безпеки і оборони України проте, що ніяких захочень Ведмідь Володимир Анатолійович не отримував, а сама грамота, яку поширює Ведмідь Володимир Анатолійович на Інтернет-ресурсах не відповідає встановленому зразку грамот РНБО. Взагалі це жах і «дно» для професії поліграфолог, особливо враховуючи можливу мету Ведмідя Володимира Анатолійовича збільшити свою популярність!

Тепер щодо себе, я, Назаров Олег Анатолійович є пенсіонером Національної поліції, кандидат психологічних наук зі спеціальності 19.00.06 «Юридична психологія» з 2008 року, вчене звання - доцент, маю загальних строк служби в органах внутрішніх справ, Національній поліції - 24 роки, є полковником поліції у відставці, маю численні заохочення, як від керівництва УМВС в областях, Міністра внутрішніх справ, так і Президента України. Звільнився на пенсію за вислугою років з центрального апарату Національної поліції України (вул. Богомольца, 10, м. Київ). За час служби був атестованим судовим експертом психологом, обіймав керівні різні посади, колеги по службі навіть створили мені своєрідну вінетку, яка відображає мій шлях отримання спеціальних звань, що не можливо без відповідального, сумлінного ставлення до своєї роботи - хто служив, той це знає.

Після виходу на пенсію, в 2018 році, почав з нуля будувати свою справу, як і багато інших пенсіонерів правоохоронних органів. Оскільки маю професійні навички проведення психологічних досліджень, судових експертиз, у тому числі психофізіологічних тестувань на поліграфі та є членом численних міжнародних (Технічний комітет E52 з експертної психофізіології ASTM International (США), Міжнародне співтовариство поліграфологів (США)) та вітчизняних (Всеукраїнська незалежна науково-дослідна експертна спілка, Колегія поліграфологів України, Товариство психологів України) професійних організацій, то свою роботу побудував на створенні двох суб’єктів підприємницької діяльності: фізичної особи підприємця Назарова Олега Анатолійовича та Київського міжнародного судово-експертного інституту психологічної експертизи і досліджень на поліграфі на посаді директора.

За час свого пенсійного життя, керуючи створеними суб'єктами підприємницької діяльності, зробив вже чимало, це і:

- організація online наукового журналу «Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці»,

- започаткування п’яти навчальних дисциплін з інструментальної та не інструментальної детекції прихованої інформації для юристів у національному університеті,

- проведення практичних тренінгів у Національній школи суддів України. Як результат ефективної праці - в жовтні 2019 року був нагороджений Почесною грамотою від ректора цієї поважної установи.

- організація потужного Міжнародного навчально-методичного семінару поліграфологів із запрошенням президента Міжнародного співтовариства поліграфологів Нейта Дж. Гордона у травні 2019 року в місто Київ з кількістю учасників біля 80 фахівців.

- представницька діяльність від громадської організації з реформування судово-експертної галузі у Міністерстві юстиції України, Верховній Раді України,

- участь у науково-дослідний діяльності з державними інститутами судових експертиз,

- розробка двох моделей поліграфологічних портативних допоміжних частин для меблів - Mobi-підлокітники Polygraph, оскільки це зручно, коли ти вимушений пересуватися і є потреба створювати належні умови тестування на поліграфі і в тебе є ці корисні та ефективні вироби!

- міжнародна взаємодія з іноземними науковими інституціями результатом чого стало отримання статусу – науковий партнер в Україні сучасної мобільної технології виявлення прихованої інформації EyeDetect (Айдетект) спільно з екс-президентом Каліфорнійської асоціації поліграфологів, членом Технічної консультативної ради - Деррілом Булленсом, який є представником міжнародної компанії – розробника цієї технології Converus Inc. (США). Організував та провів конкурс на заміщення посади помічника керівника для Дерріла Булленса, переможцем якого серед 5 конкурсантів було обрано відмінного фахівця, українського поліграфолога Лігію Бауер,

та багато чого іншого, як приклад організація українським поліграфологам циклу цікавих і корисних навчально-методичних Вебінарів Міжнародного співтовариства поліграфологів в 2020 році для всіх бажаючих фахівців. Міжнародне співтовариство поліграфологів це професійна організація, яка об'єднує в своєму складі членів (поліграфологів) з більше ніж 22 країн світу!

Однак, за час служби усілякі противоправні дії будь-кого завжди викликали огиду та бажання зупинити порушника, тому і системно вказую на непрофесійні дії деяких членів Всеукраїнської асоціації поліграфологів і закликаю їх зупинитися і перестати дурити людей!

До публікації надаю документи та пояснення, які спростовують всю ту нечисть, яку, нажаль, було поширено керівництвом громадської організації «Всеукраїнська асоціація поліграфологів», але все ж маю надію на позитивні зміни щодо вжиття належних заходів реагування.

1. Навчання роботі на поліграфі, як напевно і багато інших українських фахівців, оскільки американське навчання досить дороге, проходив у період з 2011 по 2012 роки за власний кошт та індивідуальним графіком і ініціативою в Інституті професійних іновацій під наставництвом знаного у поліграфологічних колах професійного фахівця - Трофимова Тимофія Федоровича, інженера-поліграфолога, який за час своєї активної роботи розробив більше 10 різних моделей поліграфів. Склавши іспит отримав свідоцтво державного зразка. Навчання проходило в рамках курсу підвищення кваліфікації і не передбачало за законодавством наявності окремої ліцензії в навчальному закладі, натомість Інститут мав відкриту ліцензію на начання за спеціальністю «Психологія».

За результатом навчання було підготовлено інформаційний лист: Назаров О.А. Судебная практика использования результатов психофизиологической экспертизы (исследования) с использованием полиграфа в Украине. Інформаційний лист. - Одесса: НИЭКЦ при ГУМВД Украины в Одесской области, 2012. - 31 с. на якій отримано рецензію наставника і видатного поліграфолога, інженера розробника поліграфів Трофимова Тимофія Федоровича з метою започаткування на рівні державних науково-дослідних установ України проведення судової експертизи із застосуванням поліграфа у 2012 році.

Додатково, в 2012 році документи з навчання були направлені до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України для перевірки та оцінки щодо можливості їх використання у експертній діяльності на підтвердження розширення профілю - набуття здатності виконувати додаткові завдання та обов'язки в межах спеціальності «Практична психологія». Напевно це єдиний такий факт в Україні, коли після навчання, в напряму підготовки фахівців з проведення психофізіологічних досліджень на поліграфі до оцінки належності та допустимості навчання було залучено Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

2. До кримінальної відповідальності НІ КОЛИ НЕ ПРИТЯГУВАВСЯ І ПІД СЛІДСТВОМ У ЯКОСТІ ПІДОЗРЮВАНОГО НЕ БУВ. Я б навіть за законодавством не отримав погодження з боку підрозділів внутрішньої безпеки при призначенні на відповідальні посади під час служби, оскільки за законом на них (ДВБ) покладається обов'язок проводити перевірку таким фактам. 

3. За час служби мав позитивні характеристики, що також підтверджується документально.

До речі, наказом начальника Головного управління МВС України в Одеській області в 2014 році мені було вручено нагородний годинник за відповідальне ставлення до службових обов'язків, професіоналізм при проведенні судово-експертної діяльності.

 

А наприкінці грудня 2014 року, наказом вже Міністра внутрішніх справ України, мені було присвоєно ПОЗАЧЕРГОВО спеціальне звання «ПОЛКОВНИК МІЛІЦІЇ». Це складний і відповідальний процес богатьох перевірок, які я пройшов та клопотань різних керівників задля можливості отримати таку високу нагороду в системі Міністерства внутрішніх справ України за що я вдячний всім хто оцінював мої вчинки та довіряв моїм словам, які завжди в роботі були прямими та відвертими! Крім того, майже усі нагороди, дипломи, почесні грамоти, які я отримав за час своєї служби або роботи можна переглянути за посиланнямhttp://expertize-journal.org.ua/sertifikati-i-licenzii 

4. Розлучений, маю двох доньок, у колишньої дружини давно нова сім'я і в 2012 році народилась ще одна дитина - це для тих кому це цікаво.  Напевно Ведмідю зі своїми 4 роками служби в СБУ це цікаво))). Але всі хто працює або працював в правоохоронних структурах знають, що складна та важка служба іноді призводить до розлучення, оскільки життя з правоохоронцем не кожній жінці під силу витримати, тому така доля може бути у будь-кого! 

Висновки-питання, замість епілогу, навіяні текстом, що поширюється виконавчим директором ВАП Ведмідем Володимиром Анатолійовичем. Так, виконавчий директор Всеукраїнської асоціації поліграфологів Ведмідь Володимир Анатолійович:

Розійшовся від безкарності?

- Має впливових покровителів?

- Мусить відпрацьовувати?

- Доказує готовність діяти як треба?

Насправді, це чорний ящик…

Зрозуміло одне – з урахуванням викладеного та «фейковості» створених Ведмідем громадських організацій, краще йому йти з професії поліграфолог, а не брати участь у її формуванні.

Нагадаєм, Ознаками непрофесіоналізму та приховуванням проблем технічного характеру в поліграфі Рубікон може бути неетична та конфліктна поведінка деяких членів Всеукраїнської асоціації поліграфологів, яка здебільшого стає системним негативним явищем в Україні.

Дістало: бізнес-торгівля українськими поліграфами «Рубікон» або скільки держава готова платити за поліграфи, які не відповідають у повному обсязі вимогам ДСТУ 8692:2016 «Поліграфи. Технічні умови»?

ВАП ДЕЙСТВУЕТ: Всеукраинская ассоциация полиграфологов может использовать обман для рекламы своих услуг в сети Интернет.

ВАП ДІЄ: Після поширення статей, які принижують честь та гідність людей, Всеукраїнська асоціація поліграфологів перейшла до образ жінок.

Голова Колегії поліграфологів України засуджує поширення недостовірної інформації, яку вчиняє Всеукраїнська асоціація поліграфологів серед громадян лобіюючи продаж поліграфу РУБІКОН.

Перелік використаних джерел:

1. Ухвала Київського окружного адміністративного суду від 26.05.2010 року по справі № 3319/10/1070. - URL: http://reyestr.court.gov.ua/Review/82596891 

2. ЧЕРНОИВАН И БОНДАРЕНКО ЗАСВЕТИЛИСЬ В ПОЧТЕ СУРКОВА КАК «ПРОЕКТНЫЕ ПЕРСОНАЛИИ» - https://newsonline24.com.ua/chernoivan-i-bondarenko-zasvetilis-v-pochte-surkova-kak-proektnye-personalii

3. Продажный сепаратист Тарас Чорноиван ручная шавка Москвы и провокатор ФСБ - https://123ru.net/smi/users/216244035

4. Винницкий аферист Тарас Чорноиван присвоил 60 тыс гривен - https://pikabu.ru/story/vinnitskiy_aferist_taras_chornoivan_prisvoil_60_tyis_griven_6930389 

5. Перший Президент ВАП Є.Дубровський провів зустріч з Директором ДБР Р.Трубою - https://polygraph.ua/ru/pershij-prezident-vap-ye-dubrovskij-proviv-zustrich-z-direktorom-dbr-r-truboyu 

6. Тарас Черноиван – перепрошитый «моторолла», с пультом управления в Кремле - https://from-ua.com/articles/390458-taras-chernoivan-pereproshitii-motorolla-s-pultom-upravleniya-v-kremle.html 

7. Експерт-поліграфолог Ведмідь В.А. отримав грамоту від РНБО - https://vedmid.org/ekspert-poligrafolog-vedmid-v-otrymav-gramotu-vid-rnbo 

8. Ознаками непрофесіоналізму та приховуванням проблем технічного характеру в поліграфі Рубікон може бути неетична та конфліктна поведінка деяких членів Всеукраїнської асоціації поліграфологів, яка здебільшого стає системним негативним явищем в Україні - http://expertize-journal.org.ua/normativnie-documenti/1048-ganebna-konfliktna-ta-neetichna-povedinka-predstavnikiv-vseukrajinskoji-asotsiatsiji-poligrafologiv-pid-chas-dnya-vidkritikh-dverej-09-listopada-2019-roku-na-zhal-stae-sistemnim-yavishchem 

9. НЕЕТИЧНА ПОВЕДІНКА ПОЛІГРАФОЛОГІВ. - URL: https://polygraph.ua/neetichna-povedinka-poligrafologiv 

10. Обов’язкове проведення дослідження кандидатів на поліграфі та трансляція співбесід онлайн – основні елементи неупередженого конкурсу до ДБР - URL: https://dbr.gov.ua/news/obovyazkove-provedennya-doslidzhennya-kandidativ-na-poligrafi-ta-translyaciya-spivbesid-onlayn-osnovni-elementi-neuperedzhenogo-konkursu-do-dbr 

11. Рішення Печерського районного суду м. Києва від 10 червня 2015 року по справі № 757/30983/14-ц. - URL: https://reyestr.court.gov.ua/Review/45165046 

12. Протокол установчих зборів для формування складу Громадської ради при Державній фіскальній службі України - https://tax.gov.ua/pro-sts-ukraini/gromadska-rada/arhiv/diyalnist-gromadskoi-radi-2014-2016/initsiativna-grupa/ustanovchi-zbori/272137.html 

13. Результати Інтернет-голосування у Раду громадського контролю Національного антикорупційного бюро України 2015 року - https://nabu.gov.ua/rezultaty-internet-golosuvannya-2015-roku 

14. Скарги Ведмідя щодо тендерних закупівель у 2018 - https://zakupki.prom.ua/gov/tenders/UA-2018-11-19-001522-b/complaints/1445208bae514d32b860262e0b9c5d12 та 2019 році - https://zakupki.prom.ua/ru/gov/tenders/UA-2019-02-22-001844-b/complaints/c0655e917138475f875592f3e621faeb 

15. ПРОТОКОЛ № 3 засідання Ініціативної групи з підготовки Установчих зборів для формування Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України від 13 жовтня 2016 - https://www.msp.gov.ua/news/11064.html 

16. Список кандидатів на посаду судді станом на 02.03.2016 - https://dostup.detector.media/request/9570/response/14210/attach/3/utf%208.pdf 

17. Рейтинг кандидатів на посаду судді - https://www.vkksu.gov.ua/ua/dobir-kandidativ-na-posadu-suddi-vpershe/riejting-kandidatiw-na-posadu-suddi/ 

 2 декабря 2023

Новини