Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 349

Реферативна стаття. Висвітлено основні ознаки судово-психіатричної експертизи, описано порядок її призначення та проведення. Розглянуто права і обов'язки експерта, види судово-психіатричної експертизи, зокрема, амбулаторну, стаціонарну, комплексні, свідків і потерпілих, а також у судовому засіданні.

Бібліографічний опис: Мельник В.І. Організаційні і правові аспекти судово-психіатрічної експертизи у кримінальному процесі [Текст] : посіб. для судових психіатрів / В. І. Мельник, А. В. Мельник. - К. : Науковий світ, 2005. - 150 с.

Нагадуєм, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia 

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, судовим експертом, кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем.