Оголошення
Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.
Тел.: 0934767260
В 2010 році в Україні був запатентований психодіагностичний спосіб прогнозування емоційної стійкості людини. Валідність та надійність психодіагностичної методики була перевірена на протязі 2006-2010 років. Автори методики обґрунтували можливість виведення процедури діагностування емоційної стійкості (стресостійкості, адаптації) і емоційної вразливості людини поза межами реальної професійної діяльності людини з використанням процесуальної моделі лабораторної діагностики емоційної стійкості з опорою на сучасні комп’ютерні технології. На теперішній час, правовласники створили спеціальний Інтернет ресурс психодіагностичної методики Psylab - https://psylab.test.ut.in.ua та запрошують судових експертів-психологів та фахівців психологів скористатися нагодою та взяти участь у пілотному дослідженні комп'ютеризованої діагностики емоційної стійкості людини. Використання цієї методики може стати в нагоді при вирішенні питань про здатність до збереження рівноважного стану в екстремальних ситуаціях, схильність до втрати контролю під впливом емоцій, для оцінки адаптаційних здібностей, а також для визначення потреб у підтримці при плануванні надання психологічної допомоги. У разі зацікавленості прийняти участь у пілотному дослідженні, будь ласка потрібно звернутися для отримання додаткової інформації та деталей дослідження. Контактні телефони: +38 093 476 72 60, Ошина Аліна В'ячеславівна: моб. +38 050 452 20 12.
Комп'ютерна психодіагностична програма: "Аналізатор психологічної стійкості 2022.1". Автор програми: фізіолог, біолог, практичний психолог Лисенко Ілля Миколайович (Дніпропетровська область). Програма безкоштовна.
Опис психодіагностичної програми: ця программа створена на основі соціально-психологічних досліджень з питань загальної психології особистості. Адаптована для роботи українських психологів, навчальних закладів І-ІІІ ступенів у військовий час. У ядрі програми застосовано алгебраїчні розрахунки систем показників та їх кореляцію, відносно психологічної та соціальної адаптації дитини у суспільстві та їх реакції на оточуюче середовище. Покликана алгебраїчним шляхом розрахувати психологічні ризики, стресостійкість та швидкість психічного пристосування до стресових факторів. Спектр застосування програми обмежується віковою групою 6-17 років. Точність діагностики зі слів автора складає 90%.