Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 262

Орган опіки та піклування Менської районної державної адміністрації звернувся до суду з позовом про позбавлення батьківських прав жительки одного з населених пунктів району відносно її чотирьох малолітніх дітей 2007, 2009, 2014 та 2017 року народження.

Причиною звернення до суду з таким позовом стало те, що відповідач, являючись матір’ю чотирьох малолітніх дітей, свідомо ухиляється від виконання своїх обов’язків по їх утриманню та вихованню. Так, остання займається вихованням дітей сама, дуже часто змінює місце проживання, веде аморальний спосіб життя, зловживає спиртними напоями, приводить в будинок сумнівних осіб чоловічої статі, часто залишає дітей самих, а сама зникає невідомо куди. Через недбальство матері діти часто хворіють, мають неохайний вигляд, пропускають заняття в школі, садочку. Факти безвідповідального ставлення матері до своїх батьківських обов’язків були зафіксовані сільським головою, сусідами. Одного разу відповідач разом з дітьми, після отримання соціальної допомоги на дітей, приїхала до районного центру. Наступного дня діти не прийшли до школи. Після цього працівниками служби у справах дітей, фахівцем із соціальної роботи Менського РЦ СССДМ та працівником Менського ВП було встановлено місце перебування дітей у м. Мена, вилучено їх із небезпечного оточення та поміщено до дитячого відділення Менської ЦРЛ. Мати з дітьми до лікарні не поїхала. Після цього діти були поміщені до відповідних дитячих закладів, а матір продовжувала вести розгульний спосіб життя, не вживаючи жодних заходів по поверненню дітей у сім’ю, за період перебування дітей у центрі жодного разу їх не відвідувала, не телефонувала, не цікавилась їх здоров’ям, розвитком та подальшою долею.

В судовому засіданні відповідачка позовні вимоги визнала, пояснила що хотіла виправитись, але в неї не вийшло, їй соромно за такі свої дії.

Станом на дату розгляду справи дітей в сім’ю забрала рідна бабуся по батьковій лінії, яка виявила бажання стати для них опікуном.

В зв’язку з наявністю відповідного подання органу опіки та піклування дане питання було розглянуто судом і малолітніх братиків та сестричок передано під опіку їх бабусі.

Варто зазначити, що позбавлення батьківських прав абсолютно не позбавляє відповідачку обов’язку сплачувати аліменти на утримання своїх дітей, що передбачено законодавством України, а тому судом з неї стягнуто аліменти на користь опікуна на утримання дітей в розмірі 1/2 частини всіх видів заробітку (доходу), але не менше 50 відсотків прожиткового мінімуму для кожної дитини відповідного віку, щомісячно, починаючи з дати подання позову до суду і до досягнення старшою дитиною повноліття (рішення від 2 квітня 2020 року по справі № 738/1964/19).

За повідомленням прес-служби суду

За інформацією Судова Влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).