Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 358

23 квітня 2020 року Вища рада правосуддя заслухала Звіт Голови Державної судової адміністрації України щодо діяльності ДСА України у 2019 році. Звіт на засіданні ВРП представив керівник ДСА України Зеновій Холоднюк, який згідно із Законом України «Про судоустрій і статус суддів» несе персональну відповідальність за виконання покладених на ДСА України завдань з організаційного та фінансового забезпечення діяльності органів судової влади та звітує про виконання цих завдань перед Вищою радою правосуддя.

У Звіті викладено інформацію про стан фінансового та кадрового забезпечення системи правосуддя у 2019 році, інформаційно-технічного забезпечення судів, впровадження системи відеоконференцз’вязку та відеофіксації під час проведення судових засідань, забезпечення судів приміщеннями, комп’ютерною та оргтехнікою тощо. Крім того, Голова Державної судової адміністрації України доповів про роботу очолюваного ним органу із забезпечення безпекив приміщеннях суду та охорони судових будівель, доступу до судових послуг для людей з інвалідністю та за іншими напрямами діяльності ДСА України.

Увагу членів ВРП привернула інформація, пов’язана зістаном впровадження Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, яка має стати інструментом підвищення ефективності функціонування судів та покращити доступ громадян до правосуддя. Як зауважила член ВРП Лариса Швецова, впровадження ЄСІТС не відбулося, як планувалося, у березні 2019 року, оскільки рішенням ВРП від 28 лютого 2019 року проект Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему було повернуто до ДСА України на доопрацювання та запропоновано ДСА України відкликати оголошення про створення та забезпечення функціонування ЄСІТС. За словами Л.Швецової, в результаті фінансово-технічного аудиту стану розробки та впровадження ЄСІТС встановлено: з 13 модулів системи придатним до подальшого опрацювання визнаний лише один. Водночас ВРП неодноразово давала доручення ДСА України вжити заходів для прискорення розробки та впровадження ЄСІТС, яка, окрім іншого, необхідна для забезпечення дистанційного правосуддя в умовах карантину.

Під час обговорення звіту доповідач, член Вищої ради правосуддя Олег Прудивус звернув на проблему нерівності та вкрай низької оплати праці працівників апаратів судів. «ВРП триматиме це питання на контролі», – зазначив О.Прудивус.

Не менш актуальним питанням, на якому акцентували увагу члени ВРП, було встановлення науково обґрунтованих нормативів навантаження суддів, котрі ДСА України мала представити до кінця 2019 року. Голова ВРП Андрій Овсієнко під час обговорення Звіту наголосив на необхідності пришвидшити розробку цих нормативів, які необхідні для перерахування граничної чисельності суддів у кожному суді всіх юрисдикцій.

За результатами розгляду Звіту Вища рада правосуддя ухвалила рішення:

1. Узяти до відома Звіт Голови ДСА України про діяльність Державної судової адміністрації України у 2019 році.

2. Звернути увагу Голови ДСА України на необхідність у найкоротші строки:

– доопрацювати та надати на затвердження проект Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему;

– впровадити ЄСІТС;

– розробити нормативи кадрового, фінансового, матеріально-технічного та іншого забезпечення судів та подати їх на затвердження.

Звіт Голови Державної судової адміністрації України щодо діяльності ДСА України у 2019 році

Прес-центр судової влади України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 29 ноября 2023