Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 494

Розповсюджувач канабісу та амфетаміну продумав все до дрібниць.

Маючи на меті особисте збагачення, 26-річний мешканець міста Чернівці за допомогою програмного забезпечення для смартфонів, планшетів та ПК «Telegram» створив Інтернет-магазин, через який неодноразово здійснював віддалений продаж наркотичних та психотропних речовини на території обласного центру т.зв. методом закладки. Для того, щоб отримати товар замовник розраховувався через електронний термінал самообслуговування, а після отримання оплати продавець ховав його на території міста та надсилав координати схованки. Покупцю залишалося тільки прийти та забрати свою «покупку».

Однак під час перевезення виготовленого В. амфетаміну в автомобілі марки «BMW 3» до узгодженого з покупцем місця, в жовтні минулого року був затриманий працівниками поліції біля с.Снячів Сторожинецького району Чернівецької області. Здійснюючи санкціонований обшук автомобіля, правоохоронці у присутності понятих вилучили згорток з подрібненою речовиною білого кольору.

Вироком Шевченківського районного суду міста Чернівці правопорушника було засуджено за частиною другою статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинені повторно) до 3 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна, крім житла, застосувавши положення статті 69 Кримінального кодексу України (призначення більш м'якого покарання, ніж передбачено законом).

Проте В. погодився з рішенням суду не в повній мірі та подав апеляційну скаргу. Не оспорюючи доведеність обставин справи, просив вирок суду першої інстанції змінити, призначити йому умовне покарання та повернути конфісковані в дохід держави ноутбук та мобільні телефони його дружині, яка є власницею речей.

Однак колегія суддів відмовила апелянту в його звільненні від відбування реального покарання та у встановленні іспитового строку через відсутність на те підстав.

Згідно з вироком, районний суд при призначенні покарання вже врахував пом’якшуючі обставини (щире каяття, активне сприяння у розкритті злочину, відсутність судимостей, те, що на обліку у лікаря-психіатра та нарколога він не перебуває, має вагітну дружину) та застосував більш м’яке покарання, ніж це передбачено санкцією статті, за якою він був обвинувачений (від 6 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна).

Щодо повернення речових доказів власнику речей, дану вимогу скарги колегія суддів також відхилила, посилаючись на те, що ці предмети слугували засобами розповсюдження та збуту наркотичних речовин, а тому на підставі статті 100 КПК України підлягають передачі відповідним установам або знищенню.

Отже, три роки позбавлення волі - це саме той строк, який, на думку суду, є справедливим та необхідним не тільки для виправлення засудженого за скоєння тяжкого злочину, але і для попередження вчинення ним нових правопорушень.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).