Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 287

18 травня 2020 року вироком Міжгірського районного суду Закарпатської області засуджено мешканку села Синевирська Поляна за неправомірне отримання державної грошової допомоги по безробіттю.

В результаті судового розгляду суд встановив, що громадянка Б. систематично вводила в оману працівників Міжгірського районного центру з метою отримання статусу безробітної.

28.03.2013 підставою для отримання такого статусу став запис у трудовій книжці про роботу по підготовці кам’яних порід на експорт на приватному підприємстві. В дійсності обвинувачена там взагалі ніколи не працювала. Про внесення цього запису вона домовилась з якимось громадянином П.,за що попередньо надала йому грошові кошти в сумі 800 грн.

На підставі цих відомостей Б. було призначено і виплачено допомогу по безробіттю в сумі 5054,56грн.

21.08.2015 статус безробітної Б. отримала на підставі запису про роботу прибиральником службових приміщень на приватному підприємстві «Е.Г.ГРУП» (правонаступник ПП «Б.»).

Проте фактично вона знову не працювала.

За послугу із внесення запису у трудову книжку громадянин П. знову отримав 800 грн, а обвинувачена 1474, 07 грн допомоги по безробіттю.

Відповідні дії Б. кваліфіковано за такими статтями Кримінального кодексу України:

  • частиною четвертою статті 358 як використання завідомо підробленого документа;
  • частиною першою статті 190 як заволодіння чужим майном шляхом обману(шахрайство);
  • частиною другою статті 190 як заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене повторно.

Свою вину у вчиненні вказаних злочинів Б. визнала повністю.

Обираючи вид і розмір покарання за кожний вчинений злочин, суд взяв до уваги щире каяття і активне сприяння розкриттю злочину, добровільне відшкодування завданої злочинами шкоди та винятково позитивну характеристику обвинуваченої з місця проживання.

Суду визнав Б. винуватою у вчиненні всіх інкримінованих їй злочинах, але у зв’язку із закінченням строків давності звільнив таку від відбування покарань за частиною четвертою статті 358 та частиною першою статті 190 Кримінального кодексу України.

Оскільки строки давності за частиною другою статті 190 Кримінального кодексу України не закінчилися, то за вчинення цього злочину суд покарав Б. і громадянці доведеться сплатити 1700 грн штрафу.

Вирок суду не набрав законної сили.

З повним текстом рішення суду можна ознайомитсь в ЄДРСР http://reyestr.court.gov.ua/ за номером справи 302/261/20.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).