Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 676

Будівництво Палацу правосуддя в місті Сторожинець розпочалось у червні 2017 року після виділення місцевою радою земельної ділянки. Загальна кошторисна вартість робіт становила понад 48 145 тис. гривень, а загальна площа новобудови становить 2 689,40 квадратних метрів.

У суді відповідно до вимог Державних будівельних норм облаштовано 4 зали судових засідань (два кримінальних та два цивільних), з нарадчими кімнатами. У залах судових засідань встановлені передбачені процесуальним законодавством засоби фіксування судового засідання в режимі звуко-, відео- запису та відеоконференції. У залах судових засідань для розгляду кримінальних справ (проваджень) встановлені передбачені Кримінальним процесуальним кодексом України загородження зі спеціального захисного скла, які відокремлюють підсудних від складу суду і присутніх громадян.

Відповідно до ДБН у суді забезпечено зонування основних груп приміщень за ступенем їхньої доступності для відвідувачів і співробітників суду з розподілом на приміщення вільного доступу та службового призначення. Так, для учасників судового процесу та відвідувачів суду на першому поверсі облаштовано: вестибюль, зал судового засідання № 1, канцелярія, гардеробна, кімната із камерами схову особистих речей, кімната для ознайомлення з матеріалами справи, кімнати для адвокатів,санвузли. На другому поверсі – зали судових засідань, кабінет служби судових розпорядників суду, кімнати для прокурорів, адвокатів, свідків, санвузли.

Для забезпечення безпечних умов роботи та здійснення правосуддя в приміщенні суду на бічних крилах першого, другого поверхів та на третьому поверсі створені зони обмеженого доступу. До їх складу входять шість окремих робочих кабінетів суддів та службові приміщення працівників апарату суду.

Кожен суддя забезпечений окремим кабінетом, площа якого відповідає вимогам ДБН. У суміжно облаштованих кабінетах розміщуються робочі місця помічника судді та секретаря судового засідання. Таке розташування дозволяє забезпечити зручність та злагодженість у роботі. На сьогодні штатна чисельність суддів та працівників апарату Сторожинецького районного суду Чернівецької області становить 6 суддів та 25 працівників апарату суду.

При проектуванні та будівництві приміщення суду значну увагу приділили забезпеченню безпечних умов при конвоюванні обвинувачених (підсудних), засуджених. Для цього окремо облаштували частину внутрішнього двору для заїзду спецтранспорту з підсудними, окремий службовий вхід в приміщення суду для конвою та підсудних, окрема кімната для підрозділу конвою та шість камер для тимчасового тримання обвинувачених (підсудних), засуджених, окремий санвузол, окремі входи до залів судових засідань.

У суді для учасників судового процесу та відвідувачів створено максимально комфортні умови перебування: навігація по приміщенню суду, яка дозволяє орієнтуватися щодо розташування кабінетів та залів судових засідань, встановлені мультимедійні монітори, по яких можна спостерігати за викликом сторін по справі до зали судових засідань, поруч з залами судових засідань облаштовано зручні місця для очікування, а система припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла забезпечує постійний обмін повітря та створює комфорту температуру у приміщеннях.

Доступність приміщення суду для маломобільних груп населення забезпечено за рахунок облаштування пандусів, ліфта, шрифтів Брайля та інших розпізнавальних позначок. Для цієї категорії громадян також облаштований окремий санвузол (універсальна кабіна санвузла).

З метою забезпечення належного функціонування судової установи приміщення Палацу правосуддя в Сторожинці обладнано індивідуальною котельною, власною трансформаторною підстанцією та дизель-генератором.

Все це бачили кореспонденти телеканалу ICTV, які нещодавно відвідали новозбудоване приміщення Сторожинецького районного суду Чернівецької області.

Голова ДСА України Зеновій Холоднюк також наголошує, що робота в напрямку будівництва нових приміщень, проведення реконструкції (реставрації пам'яток архітектури), капітального ремонту приміщень, в яких розміщуються суди, проводиться постійно, а протягом останніх п'яти років дуже активно в порівнянні з попередніми роками та залишається пріоритетним напрямком діяльності ДСА України.

За повідомленням прес-служби ДСА України


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).