Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 327

Пізно увечері 25 січня 2020 року двоє жителів села на Славутчині – 34 і 20 років – прийшли додому до односельця і, вимагаючи повернути борг, почали його бити, у тому числі обухом сокири. Коли вийшли на подвір’я, потерпілий скористався тим, що нападники стали розмовляти з компанією, яка проходила повз, – утік до будинку, замкнувшись. Та чоловіки вирішили продовжити почате: вибили двері, витягнули господаря за одяг надвір і ще кілька десятків разів його вдарили, наостанок забрали мобільний телефон вартістю 240 гривень, що у нього випав.

У побитого чоловіка медики виявили перелом ребра, носа, закриту черепно-мозкову травму, травму грудної клітини, численні синці, крововиливи по усьому тілу.

Про це йдеться у вироку Шепетівського міськрайонного суду, який, розглянувши справу, визнав обох чоловіків винними у розбої, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, поєднаному з проникненням у житло (частина третя статті 187 Кримінального кодексу України). 34-річному чоловіку суд призначив покарання у виді 4 років позбавлення волі, 20-річному – 3 років; із конфіскацією 1/2 частини майна, яке є їхньою власністю, крім житла.

«…враховуючи наявність декількох обставин, що пом'якшують їх покарання та істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого злочину, відсутність обставин, які його обтяжують, з врахуванням їх осіб, які вперше притягуються до кримінальної відповідальності, мають місце постійного проживання, за яким позитивно характеризуються, та міцні соціальні зв’язки, Б. молодий за віком, К. одружений має на утриманні двох малолітніх дітей, повне відшкодування завданої злочином шкоди, думки потерпілого та відсутності претензій з його боку, незначну активність дій Б., яка виразилась у нанесенні лише декількох ударів руками в тулуб потерпілого, суд знаходить призначити обвинуваченим основне покарання у виді позбавлення волі із застосуванням частини першої статті 69 Кримінального кодексу України нижче від найнижчої межі, встановленої в санкції частини третьої статті 187 Кримінального кодексу України, з конфіскацією 1/2 частини майна, крім житла», – зазначено у вироку.

У судовому засіданні обидва обвинувачених визнали себе винними, попросили вибачення у потерпілого, не оспорюючи обставини, показання давати відмовилися. Потерпілий запевнив, що кривдників пробачив, вони відшкодували завдану шкоду, просив їх не позбавляти волі.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).