Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 144

У зв’язку з тим, що 20 травня 2020 року Кабінет Міністрів України прийняв рішення про продовження карантину на території України до 22 червня 2020 року, у Восьмому ААС продовжують діяти особливий режим роботи суду та встановлені карантинні заходи і обмеження, спрямовані на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Восьмий ААС забезпечував здійснення правосуддя упродовж всього періоду дії карантину та продовжує і надалі здійснювати апеляційний перегляд адміністративних справ. Ефективність роботи суду відображають стан розгляду справ та масштаби документообігу.

За 72 дні карантину - з 12 березня по 22 травня 2020 року - у провадження суду надійшло загалом 3054 апеляційні скарги та матеріали, з них:

 • 3024 апеляційні скарги;
 • 15 заяв за нововиявленими та виключними обставинами;
 • 7 після скасування судового рішення;
 • 4 заяви про визначення підсудності;
 • 3 заяви про відвід судді;
 • 1 заява в порядку виконання судового рішення.

У середньому надходження на одного суддю становить 83 адміністративні справи та матеріали.

За проаналізований період судді Восьмого ААС розглянули у апеляційному порядку 1903 адміністративну справу та матеріали, що становить 83% усіх призначених до розгляду справ. До розглянутих справ та матеріалів віднесено у тому числі прийняття на стадії відкриття провадження у справі рішення про повернення апеляційної скарги (559 ухвал), про відмову у відкритті апеляційного провадження (99 ухвал), про закриття провадження (3 ухвали), про передачу до іншого суду (3 ухвали).

Залишок нерозглянутих справ, матеріалів та скарг станом на 22 травня 2020 року становить 2972.

Іншим показником діяльності суду є кількість зареєстрованої вхідної та вихідної кореспонденції, особливо в розрізі способів надходження та відправлення документів – це дозволяє проаналізувати стан та перспективи застосування учасниками судового процесу можливостей електронної комунікації з судом.

Від початку карантину до Восьмого ААС надійшло 5537 вхідних документів, з них:

 • 2575 – засобами поштового зв’язку;
 • 2180 - електронною поштою;
 • 638 - наручно (через скриньку у фойє суду біля пункту пропуску);
 • 124 - під час судового засідання;
 • 11 – месенджер Facebook;
 • 5 – факсом;
 • 3 – телефонограми;
 • 1 – через електронний кабінет.

Співвідношення способів надходження до Восьмого ААС вхідної кореспонденції у відсотках виглядає наступним чином:

40% - безконтактно (через електронну пошту, факсом, телефоном, месенджер, електронний кабінет у системі «Електронний суд»);

46% - засобами поштового зв’язку;

14% - наручно (через скриньку у суді та під час судового засідання).

Цікаво, що у порівнянні з періодом січень-березень 2020 року, кількість документів, поданих через електронну пошту, зросла більш ніж на тисячу.

Що стосується вихідної кореспонденції, то за період карантину Восьмим ААС направлено поштової кореспонденції у кількості 16 787, з них:

 • 12 299 – поштою;
 • 4 488 - електронною поштою.

Звертаємо увагу відвідувачів суду на необхідність дотримання протиепідеміологічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. З огляду на це, закликаємо ширше використовувати можливості безконтакної та онлайн комунікації з судом:

- через підсистему «Електронний суд»: https://id.court.gov.ua/;

- шляхом направлення документів на офіційну електронну адресу суду: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

- засобами поштового зв’язку на адресу: 79005, м. Львів, вул. Саксаганського, 13;

- за номерами телефону – (032) 261-36-62, (032) 261-45-14;

- у соціальній мережі Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/8aa.court/

Нагадуємо, що особливий режим роботи Восьмого ААС охоплює такі заходи та обмеження, які продовжують діяти на весь період карантину:

 • встановлено обов’язковий масковий режим та нанесено маркування соціального дистанціювання у фойє та на вході до приміщення суду;
 • з метою безконтактного прийому вхідних документів (заяв, скарг, листів) встановлено скриньку у фойє суду біля пункту пропуску;
 • обмежено пропуск до приміщення суду, а саме:
 • пропуск до приміщень суду дозволено лише суддям, працівникам апарату суду та учасникам процесу за пред’явленням судового виклику на поточну дату;
 • пропуск до приміщень суду здійснюється після проведення співробітниками Служби судової охорони скринінгу температури тіла та за відсутності очевидних ознак респіраторних захворювань (блідість обличчя, почервоніння очей, лихоманка, кашель, утруднене дихання, тощо). При цьому, температура тіла не може перевищувати 37,2 градусів Цельсія.

Детальніше про особливий режим роботи суду на період карантину можна дізнатись тут.

Довідково.

20 травня 2020 року Кабінет Міністрів України опублікував постанову №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», згідно з якою дію карантину продовжено на всій території України до 22 червня 2020 року.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).