Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 348

Сьогодні, 17 червня, у Києві в режимі відеоконференції пройшла робоча зустріч Голови Служби судової охорони Валерія Бондаря із заступницею керівника Офісу з правоохоронних питань Посольства США пані Марі Курт. У роботі онлайн-зустрічі також взяли участь менеджер програм Офісу з правоохоронних питань Посольства США Олена Кустова, координатор проєктів Відділу з правоохоронних питань Посольства США Євген Шаталов.

Відеозустріч було присвячено обговоренню рекомендацій експертів Служби маршалів США, викладених у звіті за результатами вивчення ними системи забезпечення безпеки Вищого антикорупційного суду під час візиту в Україну в листопаді минулого року.

Голова Служби судової охорони генерал-майор Валерій Бондар подякував американській стороні за змістовний звіт маршалів США і зазначив, що реалізація викладених у ньому рекомендацій дозволить значно підвищити спроможності Служби судової охорони. Він також поінформував американських експертів про сучасний стан діяльності й розвитку Служби.

- Ми стали рівними партнерами з Національною поліцією і Національною гвардією України. Ми стрімко розвиваємо свої підрозділи швидкого реагування та фізичної безпеки суддів, - повідомив генерал-майор Валерій Бондар і додав, що вже в липні на базі Вищого антикорупційного суду заплановано провести тактико-спеціальне навчання із цими підрозділами та відточити їхні практичні навички з тактичних питань забезпечення безпеки правосуддя.

Голова Служби також ознайомив представників Посольства США з діяльністю Служби судової охорони в умовах карантинних обмежень, пов’язаних із пандемією Covid-19 і зазначив, що судові охоронці ні дня не перебували на карантині, адже система судової влади продовжувала працювати.

- З початку карантину нашими співробітниками забезпечено безпеку проведення понад 540 тисяч судових засідань, серед яких – понад 140 з розгляду резонансних справ, - додав генерал-майор Валерій Бондар.

Далі учасники зустрічі детально обговорили пакет рекомендацій, наданих маршалами США. Особливу увагу було приділено обговоренню створення у складі Служби судової охорони навчального центру на Вінниччині.

- Ми розпочали створення власного навчального центру на прикладі діяльності центру підготовки італійських карабінерів у місті Ліворно, - повідомив генерал-майор Валерій Бондар.

Також сторони детально обговорили можливість надання американською стороною матеріально-технічної допомоги для подальшого розвитку Служби судової охорони. Зокрема, щодо забезпечення технічними засобами охорони, підготовки інструкторів для Служби судової охорони, поліграфологів для територіальних підрозділів Служби.

- Ми вже багато реалізували рекомендацій, наданих американськими маршалами, але ще є над чим працювати далі, - констатував генерал-майор Валерій Бондар і запропонував скласти План спільних дій як дієвого інструменту реалізації рекомендацій маршалів США.

Заступниця керівника Офісу з правоохоронних питань Посольства США Марі Курт підтримала цю пропозицію.

- Конкретизація заходів нашого двостороннього співробітництва й переведення їх у практичну площину, безумовно, сприятимуть активному розвитку Служби судової охорони. А це є одним із наших пріоритетів, - зазначила Марі Курт і додала, що їх практична реалізація розпочнеться одразу після завершення карантинних обмежень, пов’язаних із пандемією Covid-19.

За повідомлення пресслужби ССО


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).