Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 347

Голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко під час круглого столу «Потреби судових інституцій України у зв’язку пандемією СOVID-19 та потенційна допомога з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)» прокоментував роботу українських судів під час карантину.
«Незважаючи на те, що карантин в України триває вже три місяці, а судова система працює в умовах викликаних цим обмежень, жоден суд не припинив свою роботу. Діяльність установ системи правосуддя, судів, органів суддівського врядування, самоврядування, Вищої ради правосуддя не була зупинена навіть на день», – зауважив Голова Вищої ради правосуддя.
«Поруч з тим суди мали певні труднощі у фінансуванні, – відзначив Андрій Овсієнко. – Ще з початку 2020 року судова система України відчула істотний брак в частині забезпечення фінансування та належного здійснення правосуддя».
За словами голови ВРП, який навів статистику Державної судової адміністрації України, на початок карантину суди не були достатньо забезпечені як коштами, так і засобами індивідуального захисту.
«Відомі випадки, коли судді змушені були закуповувати засоби індивідуального захисту за власний кошт, і, на жаль, такі випадки не поодинокі», – зазначив Андрій Овсієнко.
Та завдяки двом ключовим рішенням, які прийняла ВРП, ситуацію вдалося втримати на належному рівні. Першим із них було звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо термінових змін до держбюджету на 2020 рік стосовно збільшення видатків на судову систему. Друге стосувалось можливості проведення судових засідань у режимі відеоконференцзв’язку.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).