Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 326

Завдання адміністративної юстиції – забезпечити судовий контроль за збереженням балансу між виконанням державою своєї основної функції та реалізацією громадянами своїх природних прав. На цьому наголосив член Вищої ради правосуддя Олег Прудивус під час Міжнародного круглого столу «Адміністративне судочинство України: стан і виклики», присвяченого 15-й річниці прийняття Кодексу адміністративного судочинства України.

Олег Прудивус зазначив: «Відповідно до норм адміністративного судочинства Верховний Суд як суд першої інстанції розглядає справи стосовно рішень, дій, бездіяльності вищих органів влади і, зокрема, Вищої ради правосуддя. Тому з метою вдосконалення адміністративного судочинства хотів би звернутися до Верховного Суду щодо необхідності застосовування єдиних підходів до узагальнення позицій щодо розгляду таких справ. Слід зазначити, що вирішення саме цього питання є вкрай важливим для майбутньої практики, особливо практики Вищої ради правосуддя з розгляду справ щодо проходження публічної служби суддями України».

Під час виступу Олег Прудивус підтримав пропозицію, висловлену суддею Конституційного Суду України у відставці, професором Національного університету «Києво-Могилянська академія» Миколою Козюброю, щодо автономії адміністративної юстиції. За його словами, Україні варто запозичувати позитивні приклади європейських країн, у яких така практика є вдалою. «Це дасть поштовх більш ефективному розгляду справ адміністративної юрисдикції та підвищенню рівня захисту прав громадян і юридичних осіб приватного права», – впевнений член ВРП.

Крім того, Олег Прудивус акцентував увагу на актуальних проблемах удосконалення адміністративного судочинства в контексті впровадження електронного судочинства, наслідків ухвалення рішень у зразкових справах Верховним Судом, встановлення відповідальності суб’єктів владних повноважень у разі, якщо адміністративним судом буде вирішено, що рішення, дії або бездіяльність суб’єктів владних повноважень є протиправними, а також на проблемі співвідношення дискреції суду і суб’єктів владних повноважень під час вирішення адміністративних справ.

Круглий стіл організовано Верховним Судом спільно з Німецьким фондом міжнародного правового співробітництва. У заході взяли участь Голова Верховного Суду Валентина Данішевська, президент Федерального адміністративного суду Німеччини Клаус Реннерт, президент Конституційної судової палати та Вищого адміністративного суду землі Рейнланд-Пфальц (Німеччина) Ларс Брокер, директор Німецького фонду міжнародного правового співробітництва Штефан Хюльсхьорстер, Голова Вищого адміністративного суду України у 2004–2011 роках, президент Всеукраїнської асоціації адміністративних судів Олександр Пасенюк, заступник Голови Конституційного Суду України Сергій Головатий, Голова Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Михайло Смокович, перший проректор Національного університету імені Ярослава Мудрого Юрій Битяк, голова Другого апеляційного адміністративного суду Геннадій Бершов, голова Восьмого апеляційного адміністративного суду Олег Заверуха, суддя Одеського апеляційного адміністративного суду Лариса Зуєва, голова Третього апеляційного адміністративного суду Анатолій Коршун, голова Сьомого апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин та інші.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).