Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 538

9 липня 2020 року за ініціативи Вищої ради правосуддя відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між ВРП та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Підписи під документом про партнерство поставили заступник Голови Вищої ради правосуддя Олексій Маловацький, ректор КНУ імені Тараса Шевченка Леонід Губерський та в. о. директора Інституту права КНУ імені Тараса Шевченка Олена Орлюк.

Меморандум передбачає взаємодію між органом суддівського врядування та університетом у сфері аналізу законодавства та законопроєктів, які стосуються судової влади, проведення науково-правових заходів (конференцій, семінарів, круглих столів) та інших спільних публічних заходів, спрямованих на обговорення актуальних питань застосування законодавства та обмін практичним досвідом.

Крім того, планується, що студенти проходитимуть навчальну, дослідну та переддипломну практику у Вищій раді правосуддя, а аспіранти, докторанти та науково-педагогічні працівники збиратимуть матеріали для підготовки наукових робіт. Члени Вищої ради правосуддя, у свою чергу, братимуть участь у навчальному процесі Інституту права та Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, зокрема проводитимуть лекції та семінари.

Сторони домовилися про проведення спільних наукових досліджень і розробок та підготовку публікацій на основі їхніх результатів, видання підручників та посібників.

За словами ректора КНУ Леоніда Губерського, очолюваний ним Університет та Вища рада правосуддя працювали спільно і раніше, однак підписання Меморандуму дасть змогу систематизувати форми та напрями співпраці і поглибити її, зокрема у сфері навчального процесу, наукової діяльності та кадрової політики. Також він відзначив, що до нинішнього складу ВРП входять чотири випускники Київського національного університету імені Тараса Шевченка, у тому числі заступник Голови Вищої ради правосуддя Олексій Маловацький.

«Підписання Меморандуму – це знакова подія, адже це перший документ про співпрацю, який ми підписуємо у статусі Інституту права. Для нас це надзвичайна можливість створити майданчик для майбутнього працевлаштування студентів. Також наша взаємодія підвищить якість освіти як в теоретичному, так і суто в практичному плані», – зазначила в. о. директора Інституту права КНУ імені Тараса Шевченка Олена Орлюк.

Член ВРП Оксана Блажівська зазначила, що нинішні студенти Університету дуже талановиті, розумні й відкриті до всього нового, та акцентувала увагу на важливості поєднання під час навчання теорії з практикою, що стане можливим завдяки співпраці КНУ з Вищою радою правосуддя.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка є багатогалузевим класичним закладом вищої освіти, національним надбанням освіти, науки й культури, здобув загальнодержавне та міжнародне визнання як провідний освітній, науковий та експертний центр України. Інститут права Університету було створено 18 червня 2020 року як структурний підрозділ КНУ імені Тараса Шевченка на базі юридичного факультету шляхом його реорганізації. Це один із центрів юридичної освіти, де підготовка правників здійснюється на найвищому рівні.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).