Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 431

«Символічно, що церемонія складання присяги суддями, вперше призначеними на посаду судді, відбулася за участі 13 членів Вищої ради правосуддя. Це свідчить про єдність зусиль органів судової влади і Глави держави у прагненні вирішити ключові проблеми сфери правосуддя, насамперед шляхом наповнення судів професійними молодими людьми, які підтвердили свою готовність здійснювати правосуддя», – наголосив Голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко, коментуючи урочисту подію, яка відбулася 28 липня 2020 року в Маріїнському палаці.

Своєю чергою, заступник Голови Вищої ради правосуддя Олексій Маловацький зауважив: «В останні три місяці ВРП внесла Президенту України подання про призначення 431 судді. І те, що сьогодні більше двохсот суддів приведені до присяги, є значним кроком до вирішення проблеми дефіциту кадрів у судовій системі і ускладненого доступу громадян до правосуддя».

Як повідомлялось, Президент України Володимир Зеленський прийняв присягу суддів, які були призначені на посади указами Глави держави за поданнями Вищої ради правосуддя. У церемонії вперше взяли участь майже всі члени ВРП: Голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко, заступник Голови ВРП Олексій Маловацький, члени ВРП Віктор Шапран, Лариса Швецова, Володимир Говоруха, Тетяна Розваляєва, Світлана Шелест, Оксана Блажівська, Лариса Іванова, Ігор Артеменко, Віктор Грищук, Наталія Краснощокова, Олег Прудивус.

За період з квітня по червень цього року Вища рада правосуддя направила Президенту подання про призначення 431 кандидата на посади суддів. Це кандидати, рекомендації щодо яких були скеровані до ВРП Вищою кваліфікаційною комісією суддів України.

За результатами конкурсу на вакантні посади суддів місцевих загальних судів, визначеними Вищою кваліфікаційною комісією суддів України 7 серпня 2019 року, 467 кандидатів отримали рекомендації на призначення в обрані ними суди. Однак подальший процес призначення був фактично заблокований до січня 2020 року через оскарження в суді проведення конкурсу ВККСУ. Тобто процес призначення кандидатів на суддівські посади був неможливим до моменту прийняття остаточного рішення Великою Палатою Верховного Суду (29 січня 2020 року).

Лише після цього Вища рада правосуддя змогла розпочати підготовку до розгляду рекомендацій щодо 467 кандидатів на посади суддів. 431 з них Вища рада правосуддя оперативно, у режимі відеоконференції, розглянула і внесла Президенту подання про призначення цих кандидатів суддями. На сьогодні Президент України підписав укази про призначення 202 суддів.

Як передбачено Конституцією, на посаду судді може бути призначений громадянин України, не молодший тридцяти та не старший шістдесяти п’яти років, який має вищу юридичну освіту і стаж професійної діяльності у сфері права щонайменше п’ять років, є компетентним, доброчесним та володіє державною мовою. Законом можуть бути передбачені додаткові вимоги для призначення на посаду судді.

Призначення на посаду судді здійснюється Президентом України за поданням Вищої ради правосуддя в порядку, встановленому законом.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).