Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 340

Протягом весни-осені 2020 року ГО «Вектор прав людини» імплементує проєкт «Доступно про суд: пояснюють судді» у партнерстві з Радою суддів України та Координаційним центром з надання правової допомоги в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії. Підтримку ідеї проєкту також вже висловили: Департамент інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації, Добропільська, Мар’їнська, Нікольська та Слов'янська районні державні адміністрації Донецької області, Сватівська та Старобільська районні державні адміністрації Луганської області, а також Рубіжанська міська рада Луганської області.

Цей проєкт – гарний приклад взаємодії між громадянським середовищем, судовою владою, органами місцевої влади та самоврядування задля досягнення суспільно важливих результатів! Коло партнерів проєкту розширюється.

В межах проєкту підготовлено 25 просвітницьких відеороликів, що спрямовані на інформування про судову владу України, відповідають на найбільш поширені запитання щодо діяльності судів та сприяють обізнаності населення про судові сервіси, які наразі не є розповсюдженими серед користувачів судових послуг.

Після цього було знято 25 просвітницьких відеороликів.

У них 10 суддівВерховного Суду, апеляційних та місцевих судів розповідають про судоустрій України, висвітлюють окремі питання кримінального, цивільного й адміністративного проваджень. А саме вони розкриваються такі питання:

 1. Що робить місцевий суд?
 2. Що робить апеляційний суд?
 3. Що робить Верховний Суд?
 4. Як взаємодіють суди між собою?
 5. Як увійти до суду присяжних?
 6. Що таке мирова угода?
 7. Як відбувається виконання рішення суду?
 8. Як функціонує сервіс “Електронний суд”?
 9. Як сплатити судовий збір онлайн?
 10. Як отримати інформацію від суду за допомогою СМС?
 11. Як отримати процесуальні документи в електронному вигляді?
 12. Як ознайомитись з матеріалами справи?
 13. Як ініціювати трансляцію судового засідання?
 14. Як поводитись у суді?
 15. Якими є права та обов’язки свідка у кримінальному провадженні?
 16. Що таке цивільний позов у кримінальному провадженні?
 17. Що таке угода у кримінальному провадженні?
 18. Як встановити факт перебування у трудових відносинах?
 19. Як встановити факт народження особи на території Автономної Республіки Крим або непідконтрольній уряду України території?
 20. Як встановити факт смерті особи на території Автономної Республіки Крим або непідконтрольній уряду України території?
 21. Який строк для прийняття спадщини?
 22. Як врегульовується спір за участю судді у цивільному провадженні?
 23. Які справи розглядають адміністративні суди?
 24. Як врегульовується спір за участю судді у адміністративному провадженні?
 25. Які спори щодо пенсії розглядають адміністративні суди?


Спікерами(-ками) відеороликів стали:

 • Богдан Моніч, Голова Ради суддів України;
 • Надія Стефанів, суддя Верховного Суду;
 • Мирослава Білак, суддя Верховного Суду;
 • Ганна Левшина, суддя Господарського суду Донецької області;
 • Костянтин Харакоз, суддя Господарського суду Донецької області;
 • Ірина Голенко, суддя Господарського суду Луганської області;
 • Софія Данилів, суддя Красноармійського міськрайонного суду Донецької області;
 • Ольга Ільяшевич, суддя Слов'янського міськрайонного суду Донецької області;
 • Ольга Конопленко, суддя Артемівського міськрайонного суду Донецької області;
 • Світлана Хмельова, суддя Красноармійського міськрайонного суду Донецької області.


Кожен відеоролик триває до 1 хв.

Відео доступні на:

 • YouTube-каналі «Суд людською мовою»: У відео наявні субтитри українською мовою.
 • Facebook-події «Доступно про суд: пояснюють судді»: https://www.facebook.com/events/255851452229627/

ГО «Вектор прав людини»


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).