Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 119

23 вересня 2020 року в онлайн-режимі вiдбувся Міжнародний правовий бізнес-форум «Антикризове управління і банкрутство – 2020», організований компанiєю «Бiзнес-Формат+».

Учасниками заходу стали власники, інвестори та керівники компаній (CEO, CFO і COO), представники банків і фінансових компаній, корпоративні юристи (in-house), адвокати, юридичні компанії, арбітражні керуючі, кризові менеджери, судові виконавці, оцінювачі майна та організатори аукціонів.

У ході форуму обговорили такі питання: нові правові та економічні реалії для бізнесу в розрізі актуального законодавства про банкрутство; українська модель банкрутства фізичних осіб у контексті міжнародних стандартів; корпоративні банкрутства; практика пошуку активів, оскарження угод і їх повернення до складу ліквідаційної маси; захист інтересів банків і механізми забезпечення балансу інтересів учасників процедури банкрутства; цифрові технології в банкрутстві тощо.

Спікер заходу – суддя судової палати для розгляду справ про банкрутство КГС ВС Олександр Банасько детально зупинився на актуальній судовій практиці Верховного Суду в справах про банкрутство. Зокрема, він проаналізував постанови КГС ВС, що стосуються: порядку набуття статусу кредитора у справі про банкрутство; права кредитора на оскарження судових рішень; кола осіб, які мають право вимагати визнання недійсними результатів аукціону з продажу майна банкрута, проведеного з порушенням вимог закону; заміни кредитора у справі про банкрутство на стадії апеляційного провадження; можливості укладення мирової угоди у справі про банкрутство після введення в дію Кодексу України з процедур банкрутства; поняття «спір про право» у справах про банкрутство; субсидіарної відповідальності; початку перебігу позовної давності за вимогами про покладення на третіх осіб субсидіарної відповідальності; перебігу позовної давності за позовами арбітражного керуючого про визнання договору недійсним та її зупинення на період дії мораторію; суб’єктного складу спору про визнання недійсними результатів аукціону, який розглядається в межах справи про банкрутство, та суб’єктів права на звернення до суду із заявою про застосування позовної давності до вимог про визнання недійсними результатів аукціону; перебігу позовної давності за вимогами ліквідатора банкрута про витребування майна в порядку ст. 388 ЦК України; переривання перебігу позовної давності у спорах про витребування майна; скасування арешту на майно боржника в справі про банкрутство, накладеного судом іншої юрисдикції; припинення провадження у справах про банкрутство боржників, стосовно яких прийнято рішення про приватизацію; визначення розміру грошових вимог кредитора в результаті встановлення рішенням суду заборгованості в доларах США за кредитним договором; змісту поняття «стадія продажу майна», наведеного в ч. 3 ст. 19 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Із презентацією судді КГС ВС Олександра Банаська можна ознайомитися за посиланням https://bit.ly/3hXZIFX.

Верховний Суд


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).