Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 339

У територіальних управліннях Служби судової охорони тривають тактико-спеціальні заняття та навчання, спрямовані на підвищення фахового рівня підготовки судових охоронців до виконання завдань з охорони й забезпечення безпеки органів та установ судової влади.

На базі Збаразького районного суду Тернопільської області відбулися масштабні тактико-спеціальні навчання за участю співробітників Служби судової охорони, територіальних підрозділів Головного управління Нацполіції України, управління Державної служби з надзвичайних ситуацій та управління Служби безпеки України в області.

Головна мета проведення навчання полягала в набутті його учасниками практичного досвіду спільного виконання оперативно-службових завдань відповідно до спеціалізації в умовах ускладнення оперативної обстановки, підтримання тісної взаємодії між територіальними підрозділами силових структур області, удосконалення тактичного та спеціального вишколу.

Акцент також було зроблено на підвищенні рівня злагодженості та взаємодії структурних підрозділів Територіального управління Служби судової охорони у Тернопільській області в період підготовки співробітників резерву ІІ черги для виконання завдань із забезпечення охорони та безпеки органів системи правосуддя, своєчасного й ефективного реагування на виникнення нештатних ситуацій.

За підсумками тактико-спеціального навчання начальник Територіального управління Служби судової охорони у Тернопільській області полковник Служби судової охорони Едуард Кольцов відзначив злагоджену роботу задіяних підрозділів, фаховість та ефективність виконання поставлених навчальних завдань.

На Полтавщині до навчання співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області долучилися працівники Диканського відділення поліції та підрозділу ТОР Управління патрульної поліції в Полтавській області.

Недопущення пронесення до Диканського районного суду зброї, порушень громадського порядку та масових заворушень у залі судових засідань і на території суду – ці та інші завдання відпрацьовували разом учасники навчання, аби досягнути максимально ефективної взаємодії під час розв’язання форс-мажорних ситуацій, які можуть статися під час охорони установ судової влади.

Всі учасники навчання якісно та ефективно впоралися з усіма поставленими завданнями і вкотре продемонстрували свою готовність стати на захист усіх учасників судових процесів.

А в Чернігівському районному суді співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області разом із підрозділами обласного Головного управління Нацполіції пліч-о-пліч тренувалися забезпечувати публічну безпеку та порядок під час проведення резонансного судового засідання.

Судові охоронці разом із поліцейськими відпрацювали тактичні прийоми видалення із зали судового засідання порушників громадського порядку, блокування й затримання агресивно налаштованих учасників процесу та супровід транспорту конвойної служби під час виїзду з території суду.

Удосконаленню знань і навичок судових охоронців в організації дій у разі виникнення нештатних ситуацій на об’єктах судової влади та відпрацюванню злагодженості дій в умовах, наближених до реальних, було присвячено чергове тактико-спеціальне заняття зі співробітниками резерву ІІ черги Територіального управління Служби судової охорони у Кіровоградській області.

А у Запоріжжі співробітники Служби судової охорони підвищували свої професійні навички в межах зборової підготовки.

З допомогою фахівців вибухотехнічної служби Головного управління Нацполіції в Запорізькій області судові охоронці удосконалювали знання та навички з організації дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, зокрема ознайомилися з їх різновидами, особливостями огляду місць найбільш імовірного їх встановлення в судах, органах та установах системи правосуддя.

Далі співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Запорізькій області розглянули питання, пов’язані з адвокатською таємницею та адвокатською етикою. Зокрема, визначені законодавством правові підстави проведення поверхневої перевірки шляхом візуального огляду речей адвокатів під час відвідування ними судів, органів та установ системи правосуддя на пункті пропуску охорони.

Проведення тактико-спеціальних занять та навчань, інших заходів професійної підготовки зі співробітниками Служби судової охорони сприяють зростанню їх професійності, допомагають судовим охоронцям навчитися оперативно реагувати на будь-які форс-мажорні події під час виконання завдань з підтримання громадського порядку в судових установах, забезпечення охорони й безпеки вітчизняних органів правосуддя.

Служба судової охорони


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 11 октября 2024

Новини