Прохання, вимога, вказівка, погроза, підкуп або ж насильство: вплив на суддю у будь-якій формі, аби схилити його до ухвалення певного судового рішення чи вчинити або ж, навпаки, не вчиняти певну процесуальну дію – це втручання у діяльність судових органів (постанова Пленуму Верховного Суду України «Про незалежність судової влади» від 13 червня 2007 року). Воно несумнісне із принципом незалежності й недоторканності суддів, яке гарантує Конституція України (статті 126 і 129). При цьому під поняттям «незалежності суддів» слід розуміти не особистий привілей суддів, а їх неупередженість і свободу від будь-якого незаконного впливу, тиску чи втручання. Індикатором поточного стану суддівської незалежності є Щорічна доповідь про стан забезпечення незалежності суддів в Україні, яку третій рік поспіль готує Вища рада правосуддя. Серед іншого документ містить аналіз типових випадків, які судді розцінюють як втручання у їхню професійну діяльність. Отож, хто найчастіше зазіхає на суддівську незалежність та як на такі дії реагувати судді: деталі у відеосюжеті.
Оголошення
Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.
Тел.: 0934767260
Без права на втручання, або хто і як найчастіше намагається впливати на суддів
- Деталі
Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки
Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).
Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем.
В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60.
Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)
Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг)
І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).