Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 290

9 листопада 2020 року у форматі відеоконференції відбулося засідання Керівного комітету українсько-канадського «Проєкту підтримки судової реформи». Начальник відділу міжнародного співробітництва Вищої ради правосуддя Владислав Гуртенко від імені Ради висловив вдячність представникам Міністерства міжнародних справ Канади, Національного суддівського інституту Канади, Офісу уповноваженого з питань федеральних суддів Канади та команді Проєкту підтримки судової реформи, яка працює в Україні, за сталу та ефективну співпрацю, надану допомогу, готовність оперативно реагувати на нагальні потреби органів судової влади України загалом та ВРП зокрема.

Владислав Гуртенко зазначив, що значна частина заходів у межах Проєкту була спрямована на посилення інституційної спроможності ВРП. Зокрема, Проєкт надав експертно-методологічну допомогу ВРП з бюджетних та фінансових питань, напрацьована Методологія аналізу бюджетних запитів та видатків, які надходять до ВРП і пов’язані з бюджетною програмою «Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя».

«Очевидно, що така підтримка Проєкту сприятиме зміцненню потенціалу ВРП щодо аналізу бюджетних запитів та видатків, планування бюджету судової влади з урахуванням наявних потреб, прогнозування майбутніх видатків, пошуку можливостей заощаджень та пріоритетів. Передбачається, що напрацьована Методологія може бути закріплена на рівні внутрішніх організаційно-розпорядчих актів ВРП, що забезпечить сталість результатів і сприятиме зміцненню загального інституційного потенціалу Ради», – зазначив він.

Також у межах Проєкту було проведене для інспекторів ВРП навчання з управління часом.

ВРП та Проєкт продовжують співпрацювати у напрямі посилення судових комунікацій і покращення доступу до правосуддя. Основні напрями такої роботи: стандартизація комунікацій; підвищення навичок прессекретарів та суддів-спікерів; розроблення комунікаційних політик; інтегрування гендерної рівності в судові комунікації.

Спільно із Проєктом проведено низку комунікаційних вебінарів для 1 259 учасників. Клієнти суду відзначили, що суди стали комунікувати активніше та «доступнішою мовою».У всіх судах України розміщено 3 300 плакатів про протокол поведінки для ЗМІ та громадських організацій у судах. Протокол сприяє покращенню взаємодії зі ЗМІ та зменшенню кількості кризових та позаштатних ситуацій у судах.

а словами Владислава Гуртенка, забезпечити безперервну роботу судів під час пандемії допомогли комунікаційні матеріали канадських судів. Зразки повідомлень та алгоритми дій дали змогу швидко та ефективно налагодити комунікацію у карантинних реаліях. «Пандемія вчергове підтвердила важливість комунікації в умовах кризи, тому у співпраці з Проєктом розроблено чек-лист для кризових комунікацій. Наразі документ перебуває на стадії затвердження. Сподіваємося, що він прискорить реагування на кризи, що сприятиме доступу до правосуддя», сказав він.

В рамках співпраці з Проектом Рада приділяє особливу увагу інтегруванню гендерної рівності у судочинство.

Владислав Гуртенко також повідомив, що 30 вересня 2020 року ВРП звернулася до Проєкту із проханням підтримати проведення Всеукраїнського конкурсу для студентів юридичних професій із розгляду судового спору і написання судового рішення. На думку ВРП, такий конкурс дасть змогу молодим правникам заявити про себе, а судовій владі сформувати кадровий резерв із найкращої перспективної розумної молоді, яка має бажання пов’язати своє життя з роботою в органах і установах системи правосуддя.

Нагадаємо, Проєкт підтримки судової реформи фінансується Урядом Канади через Міністерство міжнародних справ Канади. Основна його мета – ефективне сприяння незалежності і незаангажованості судів для підвищення довіри громадськості до судової влади. Проєкт впроваджують дві установи: Національний суддівський інститут Канади та Офіс Уповноваженого з питань федеральних суддів Канади. Партнерами Проєкту з української сторони є Вища рада правосуддя, Верховний Суд, Вища кваліфікаційна комісія суддів України, Національна школа суддів України, Рада суддів України, Державна судова адміністрація України, суди.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).