Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 246

Минулий тиждень завершився для співробітників територіальних управлінь Служби судової охорони тактико-спеціальними навчаннями та тренуваннями, спрямованими на удосконалення професійних навичок з охорони і забезпечення безпеки об’єктів судової влади.

Так, співробітники Територіального управління служби судової охорони у Вінницькій області у взаємодії з військовослужбовцями Національної гвардії України провели тактико-спеціальне заняття на базі Вінницького міського суду вінницької області.

Учасники тренування відпрацювали алгоритм спільних дій у разі порушень громадського порядку під час резонансного судового засідання, виникнення загрози для життя та здоров’я учасників судового процесу, порушень громадського порядку в залі судового засідання й на прилеглій до суду території.

Співробітники Служби судової охорони разом із нацгвардійцями фахово розв’язували низку ситуаційних завдань, наближених до реальних: стримували блокування конвойного автомобіля при в’їзді та виїзді на територію суду й реагували на порушення громадського порядку безпосередньо під час судового засідання.

"Проведення таких тренувань сприяє чіткому розумінню тактики спільних дій у разі зміни обстановки та виникнення нештатних ситуацій на об’єкті охорони, аби всі учасники судового процесу відчували себе в безпеці", - зазначив за підсумками навчання начальник Територіального управління Служби у Вінницькій області полковник Служби судової охорони Євгеній Прудиус.

Відпрацювати спільний алгоритм дій охорони громадського порядку в судових установах на практиці, максимально чітко навчитися діяти в екстремальних ситуаціях були покликані спільні тактико-спеціальні навчання за участю співробітників Служби, працівників Ківерцівського відділу поліції та Ківерцівського районного відділу Управління ДСНС у Волинській області.

Під час спільного тренування, яке пройшло на базі Ківерцівського районного суду, співробітники і працівники задіяних підрозділів відпрацювали порядок дій у разі проявів неповаги до суду, масових заходів на прилеглій до суду території під час резонансних судових засідань.

На Луганщині тренування пройшло в приміщенні Сєверодонецького міського суду Луганської області, де підрозділи Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області удосконалювали свою майстерність під час відпрацювання дій у разі можливого виникнення нештатних ситуацій. Зокрема, порушень громадського порядку у приміщенні суду та проявів неповаги до суду й учасників судового процесу, першочергових заходів у разі виникнення пожежі.

Також було змодельовано спробу пронесення до зали судових засідань зброї та проаналізовано дії співробітників у таких ситуаціях.

"Головним завданням співробітників Служби в будь-якій ситуації є захист кожної людини, яка перебуває у стінах суду. І лише завдяки чітким та злагодженим діям вдасться виконати ці завдання повною мірою, задля чого і проводяться постійні тренування", - зазначив заступник начальника Територіального управління Служби у Луганській області полковник Служби судової охорони Сергій Кривенко.

Працівники Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області тактико-спеціальні заняття проводили на базі одразу кількох судових установ: Львівського окружного адміністративного суду, Апеляційного суду Львівської області, Восьмого адміністративного апеляційного суду, Франківського районного суду м. Львова та Галицького районних судів м. Львова.

Навчання проходили з дотриманням карантинних заходів та з метою підвищення рівня готовності співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області до виконання службових завдань під час виникнення позаштатних ситуацій. Зокрема, у разі спроб пронесення до об’єктів системи правосуддя заборонених предметів, затримання порушників громадського порядку та припинення проявів неповаги до суду, відпрацювання порядку дій при спробі втечі підсудного з-під варти, нападі на суддю під час судового засідання, а також у разі виникнення пожежі.

На Чернігівщині співробітники Служби судової охорони спільно з представниками Головного управління Нацполіції та Управління ДСНС у Чернігівській області відпрацювали на практиці дії в разі виникнення надзвичайних ситуацій, що потребують правильних чітких дій в умовах обмеженого часу.

У ході навчання, яке пройшло на базі Територіального управління Державної судової адміністрації України у Чернігівській області та Новозаводського районного суду м. Чернігова, судові охоронці ознайомилися з алгоритмом першочергових дій у разі виявлення в приміщенні суду підозрілих речей, схожих на вибухонебезпечні предмети.

Разом із рятувальниками співробітники Служби судової охорони відпрацювали безпомилковий порядок дій у разі виникнення пожежі та правильної евакуації постраждалого внаслідок такої ситуації.

Служба судової охорони


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 3 декабря 2024

Новини