Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 266

Сьогодні, 18 грудня, у Києві під час засідання Колегії Служби судової охорони були визначені кращі колективи серед територіальних управлінь Служби за підсумками службової діяльності у 2020 році.

Так, кращим територіальним управлінням за підсумками 2020 року визнано Територіальне управління Служби у Закарпатській області.

Голова Служби судової охорони генерал-майор Валерій Бондар разом із Головою Вищої ради правосуддя Андрієм Овсієнком вручили кубок “Краще Територіальне управління року” начальникові Територіального управління Служби у Закарпатській області полковнику Служби судової охорони Романові Мушаку.

Друге місце за підсумками діяльності у 2020 році посіло Територіальне управління Служби у Вінницькій області, третє – Територіальне управління Служби у Дніпропетровській області.

Крім того, були відзначені кращі територіальні управління за напрямами діяльності. Так, кращим в організації охорони судів, органів та установ системи правосуддя визнані територіальні управління Служби судової охорони у Волинській області та у м. Києві та Київській області.

Територіальне управління Служби у Івано-Франківській області визнано кращим в організації професійної підготовки, підвищення кваліфікації співробітників та спортивну роботу.

Кращим в організації роботи з персоналом стало Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області, в організації матеріально-технічного забезпечення – Територіальне управління Служби судової охорони у Житомирській області, а в номінації “За прагнення до перемоги” – Територіальне управління Служби судової охорони у Черкаській області.

За досягнення високих показників у професійній діяльності, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у розвиток та становлення Служби, а також за підсумками службової діяльності у 2020 році генерал-майор Валерій Бондар нагородив начальника Територіального управління Служби у Харківській області полковника Служби судової охорони Андрія Марущенка, начальника Територіального управління Служби у Хмельницькій області полковника Служби судової охорони Сергія Мельника та начальника Територіального управління Служби у Львівській області полковника Служби судової охорони Володимира Семенину відзнакою Служби судової охорони – “За відзнаку в службі”.

Стосовно планів на 2021 рік, генерал-майор Валерій Бондар зазначив, що в наступному році під захист Служби судової охорони мають перейти ще 262 суди, тобто абсолютно всі органи та установи системи судової влади країни, крім тих, що розташовані на окупованій та непідконтрольній Україні територіях. Отже, на кінець наступного року загальна кількість установ судової влади, що охоронятимуться Службою, становитиме 733 об’єкти.

"Насамперед наказую взяти під охорону 32 судові установи, які розташовані в адміністративних центрах новоутворених (відповідно до нового адміністративно-територіального устрою нашої держави) районів", – наголосив Голова Служби.

Також пріоритетними завданнями на 2021 рік генерал-майор Валерій Бондар визначив: забезпечення високого рівня безпеки судових установ, недопущення проявів неповаги до суду, порушень громадського порядку під час судових засідань, миттєве реагування на загрози суддям, працівникам апаратів судів та всім учасникам судових процесів, подальше нарощення професійного рівня та спроможностей підрозділів охорони, швидкого реагування та особистої безпеки суддів, розвиток Навчального центру Служби судової охорони тощо.

"Ми ані на хвилину не збавимо темпів нашого розвитку! Наступний 2021 рік оголошується в Службі судової охорони роком організації та несення служби", – наголосив генерал-майор Валерій Бондар.

Служба судової охорони


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 15 января 2025

Новини