Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1779

ВАЖЛИВО!!! Правова позиція Верховного Суду: висновок спеціаліста психолога є не належним доказом у справі з причини 1) не урахування психологом фактичних обставин справи, 2) не спілкування психолога з дитиною або одним із батьків, 3) не вивчення матеріалів справи 

Правова позиція Верховного Суду: участь органу опіки та піклування та подання ним письмового висновку при розгляді спорів щодо участі одного з батьків у вихованні дитини, визначення місця проживання дитини тощо є обов'язкова 

Сегодня все чаще становятся актуальными запросы на экспертное психологическое заключение аттестованого Министерством юстиции Украины судебного эксперта психолога для суда, органов опеки, в школу, детский сад и т.д. Наиболее частые запросы касаются определенного перечня тем: 1) определить степень или наличие психологической травматизации матери или ребёнка, пострадавших от домашнего насилия? 2) отношение ребенка к каждому из родителей, степень привязанности к значимым взрослым? 3) определить предпочтительное место проживания ребенка в случае развода родителей? 4) определить порядок общения с детьми? 5) составление психологической характеристики несовершеннолетнего? 6) определить актуальное психоэмоциональное состояние пострадавшей стороны в результате буллинга, моббинга в коллективе. 

Основания для проведения экспертного исследования:

Заключение составляется на основе адвокатского запроса или письменного заявления физического лица, по результатам обследования, которое  может проходит в несколько этапов. Длительность одной встречи психодиагностического исследования составляет до 1 часа 45 минут и зависит от возраста ребенка и сложности запрашиваемых вопросов.

Как происходит экспертное исследование?

1) В дневное время суток в специально оборудованном помещении.

2) Применяются стандартизированные, научно обоснованные и валидные, методы психологической диагностики.

3) Вся экспертная работа проводится только в присутствии родителей или законных представителей ребенка.

4) В течении оговоренного времени заранее после завершения исследования ребенка составляется и выдаётся «Заключение экспертно-психологического исследования» (на укр. или рус. или англ. языках).

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

УВАГА АДВОКАТАМ, СУДДЯМ! Попередження від практичного психолога закладу освіту, що практичні психологи закладів освіти не можуть бути учасниками судового процесу та робити психодіагностичні висновки щодо дітей на запити адвокатів для суду, оскільки работа психолога закладу освіти є конфіденційною з дитиною та вимагає використання інструментарію, який рекомендований Міністерством освіти і науки України (Положення про психологічну службу у системі освіти України), а не Міністерства юстиції України. За своїм статусом практичні психологи закладів освіти належать до педагогічних працівників (частина 3 статті 76 Закону України «Про освіту») і не виконують нормативні документи, які прийняті Міністерством юстиції України!!!!