Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

25 березня 1992 Верховна Рада України прийняла Закон "Про Службу безпеки України". З 2001 року відповідно до Указу Президента України № 193/2001 в цей день відзначається День служби безпеки України. Редакційна колегія журналу приєднується до привітань! З нагоди професійного свята бажаємо всім військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров'я, благополуччя, натхнення, пошани і нових професійних успіхів. Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім'ях панують тепло і затишок.

В новині зібрані всі офіційні Інтернет-посилання на електронні ресурси, у тому числі міжнародні, які містять найактуальнішу інформацію щодо поширення короновірусної інфекції 2019-NCOV у світі і в Україні зокрема в теперішньому часі з оновленням щодня та відповіді на основні запитання про COVID-19.

06.02.2020 была завершено проведение проверки ISSN Центром ответственным за проверку CIEPS - ISSN научно-реферативного журнала "Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці", ISSN : 2521-1463 (Online). Об этом сообщает ISSN.  По результатам проведенной проверки журнал подтвердил свою профессиональную направленность и качество формирования материала, который предоставляется читателям для ознакомления. Основателем и главным редактором журнала с 2016 года является кандидат психологических наук, доцент, судебный эксперт психолог Назаров Олег Анатольевич. В редакционную коллегию журнала входят 8 докторов наук, 8 кандидатов наук, ведущие судебные эксперты психологи, юристы, полиграфологи, экономисты, товароведы, оценщики.

Журнал на постоянно основе публикует различных научно-прикладные материалы по таким направлениям: 1) Рефераты, аннотации и библиографические описания по применению специальных знаний: новости науки и деятельности, международный опыт и сотрудничество. 2) Научные публикации (статьи): 2.1) теория и история применения специальных знаний; 2.2) судебно-психологическая экспертиза: методические подходы к решению задач; 2.3) проблемные аспекты применения полиграфа; 2.4) правовое и научно-прикладное обеспечение профессиональной деятельности; 2.5) точка зрения специалиста; 2.6) юридическая практика; 2.7) инновации научной школы юриспруденции профессора Аланкира; 2.8) страница ученого.

Facebook 11 марта 2020 года собрал и опубликовал точную медицинскую информацию о коронавирусе (COVID-19) с целью поделиться достоверной информацией о профилактике болезни, предоставленной международными организациями здравоохранения, а также представить инструменты, которые помогут людям управлять сообществами в социальных сетях Интернет. 

Інформація яка буде в нагоді для юристів, адвокатів, судових експертів тощо. 04 грудня 2019 року Велика Палата Верховного Суду у зразковій справі №520/3939/19 провадження №11-1111заі19 прийшла до наступних висновків: «За наявного існуючого правового регулювання взяття та перебування на обліку платника єдиного внеску фізичної особи-підприємця з ознакою провадження незалежної професійної діяльності не передбачено. Взяття контролюючим органом на облік особи як платника єдиного внеску - фізичної особи-підприємця (пункт 4 частини першої статті 4 Закону № 2464-VI) та внесення відомостей до реєстру застрахованих осіб унеможливлює нарахування єдиного внеску за іншим типом платника без прийняття відповідних рішень і внесення змін щодо попереднього обліку особи у спосіб, визначений Законом і підзаконними нормативно-правовими актами.

З метою впорядкування вартості проведення експертиз у науково-дослідних установах судових експертиз Мін'юст установив вартість однієї експертогодини у 2020 році. Так, відповідно до пункту 12 постанови Кабінету Міністрів України від 01 липня 1996 року № 710 "Про затвердження Інструкції про порядок і розміри компенсації (відшкодування) витрат та виплати винагороди особам, що викликаються до органів досудового розслідування, прокуратури, суду або до органів, у провадженні яких перебувають справи про адміністративні правопорушення, та виплати державним спеціалізованим установам судової експертизи за виконання їх працівниками функцій експертів і спеціалістів" (зі змінами) та з метою впорядкування вартості проведення експертиз у науково-дослідних установах судових експертиз Міністерства юстиції України з урахуванням індексу споживчих цін за 2019 рік вартість однієї експертогодини у 2020 році становить 163,44 грн.

Дорогі жінки! Прийміть найщиріші вітання з нагоди весняного свята 8 Березня!

Хай цей день увійде у вашу оселю з ніжним ароматом перших квітів, з чистим весняним повітрям, з першими сонячними променями.

Нехай увесь рік з вами буде відчуття весни - світлої і прекрасної, а кожен новий день наповниться радістю перемог.

2–3 березня 2020 року в Києві Національна школа суддів України проводить методологічний тренінг для викладачів “Методика підготовки та проведення тренінгів у НШСУ”. Про це повідомляє Національна школа суддів України. У процесі розробки цього тренінгу були враховані всі критерії, методики та підходи, визначені Концепцією національних стандартів суддівської освіти щодо викладання для суддів. Вони якнайкраще допоможуть тренерам набути необхідних умінь і практичних навичок, які можна буде застосовувати у процесі підготовки суддів.

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет повідомив, що у Кабміні усіх, хто відповідає за державні закупівлі, будуть періодично тестувати на детекторі брехні. За його словами, з цього місяця всі міністерства робитимуть закупівлі палива, паперу, канцелярії та офісного обладнання централізовано. Поліграфолог Олег Назаров в ефірі Українського радіо прокоментував, чи є доцільним запровадження такої процедури у державних органах. Про це повідомляє Українське радіо www.nrcu.gov.ua